Şimdi Ara

iPhone X İstanbul Doğubankta satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ülkede ilk benim elimde olsun diyenler için çılgın satışcılar doğubank a iPhone X i getirmişler ancak fiyat satışcılardan daha çılgın. Ürün ilk benim elimde olsun diyenler için 4 bin dolar fiyat çektiler şaka gibi

• 4 bin dolar mi altin kaplama ve ucuyormu diye sorsaydin keşke 4 bin dolar nedir 1000$ olan ürün 4 bin $ demek ahmakliktir aptalliktir :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep bu ilk benim elimde olsun diyenler yüzünden geçen tanıtım yapan elemanlar da 19 bin tl ye aldıklarını söylüyolardı
  • Alan gerizekali orasi kesin sonucda 6 bin tl olucak cihaza 3 katini germek aptalliktir da ilki sonu gelmez yurtdişinda dahi 4000-4500 civarinda..!

• 4.000 dolar ne ya :) 3 bin dolar kar ile satıs yapmak? rezalet
  • Adama laf etmissiniz de. 1900 2000 tl edecek cihaza 6000 vermeyi normal goren siz, neden bu sarfettiginiz sozcukleri kendiniz icinde kullanmiyorsunuz? ruzgar nereden eserse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 1 Kasım 2017; 13:31:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Neden rezalet olsun ki ? Bu fiyattan satışa sunmak degil almak rezalet :)

• Sazan avı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şimdi Köln'e gidiyorum sıraya girmek için . Bizde 200€ kâr etsek iyidir diye bakıyoruz . Vay anasını sayın seyirciler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.