Şimdi Ara

iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
6
Favori
38.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
176 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    +OO kanka vay *** süper birşey lan bu

-Kanka xiaomi aldım
    + O ne ***
    +İphone alsaydın ***
    +Kanka andoid iyi değil yha
    +Ayfon daha iyi ***
  • Fotoğraf çekmesini öven var

2000e xiaomi alır 4 biner profesyonel kamera alırım

Yinede iPhone x den ucuza patlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapitalizm işte bizim ünide hoca diyor hepsi aynı bunların vb. ama s7 edge kullanıyor.Kötü yanı herkes öyle ihtiyacımız kadarıyla yetınmıyoruz.

• iPhone'u savunanlarla AKP'yi savunanlar aynı kefedeler. İkisi de en çok tercih edilendir. İkisini de savunanları ikna edemezsiniz. Ama ne oldukları ortadadır.

Not: Telefon: general mobile, parti: sadece REİS

• Servise daha az gitmek mesela. Iphone sevmem ama bilindik markaların bilindik modelleri dışında zart zurt bozuluyor bu zıkkımlar.

• dfk24 kullanıcısına yanıt
    hocam bende xiaomi seviyorum adamlara bunu diyorum test göster diyorlar o anda bir şey gösteremeyince problem oluyor elinizde hazır kaynak varsa atında favlara atayım
  • Kamera kalitesi dışında bir fark yok.Kaldı ki kameraya o kadar önem veren biri 6000 liraya kameranın babasını alır.Amannn saçma sapan işler.Alt tarafı bir telefon ya.Sanki ekmek su bana.Konuşmaya bile değmez.

• 4 sene iphone kullandim sonra 7 alacakken htc 10 aldım, 1 senedir hicbir turlu sikinti cikarmadi, uygulamadan dahi atmadi sagolsun. Kilifsiz vs kullandim cizik de yok temiz, mis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 14 Ekim 2017; 13:55:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Market, yazım ve renklerin uyumu, uzun süreli değer kayıp etmeme, stabil sorunsuz çalışma, çok uzun süre kullanma apple desteği, apple kalitesi elit müşteri desteği ve elit müşteriler, keşke 10.000 tl yapsa da daha üst kesim alsa,
  • Xiaomi halka arz olsa da alsak, ileride daha büyük patlamalar yapacak demedi demeyin. 4 yıldır xiaomi kullanıcısıyım bir kere beni üzmedi. Sen olmasan ne yapardım xiaomi.samsung çöpüne kalırdık

• Xioaminin 500-600 liralık fp telefonu var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7 kullanıcısıyım, ilk çıktığından beride iP kullanıyorum. Yalnız X in fiyatı çok yüksek, o yüzden ip7 ile yıllarca yola devam. Ne zaman tükenir telefon o zaman yeni modele geçerim. Arada ki fiyat farkını verip X alacağıma gider kendime profesyonel kamera alırım.
  • miui candır mi6 bu hale geldi. üst bar çubuğu kaldı sadece oda 1dk bile sürmez. ios arayüzünü sevdiğim ve daha modern, sade geldiği için böyle birşey yapıyorum. android içinde miui kadar özgür ve çok özelliği olan bir platform görmedim. ayarlar menüsüne kadar değiştiriyor herşeyi

iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 14 Ekim 2017; 14:19:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: podkayfom

Düşük, araştırabilirsin

Yabancı forumlarda tartışılmıştı bu konular. Geçen seneye kadar çıkan modellerinki yüksekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

hocam bende xiaomi seviyorum adamlara bunu diyorum test göster diyorlar o anda bir şey gösteremeyince problem oluyor elinizde hazır kaynak varsa atında favlara atayım

sen onlara görünen köy kılavuz istemez de

• İphone 7 plus aldım son kez iphone aldım inş kasımda xaomi alcam ve elveda elma diyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Statü biri seni 1000 dolarlık adam yapar diğeri 400 dolar Cebindeyken cüzdanda 1000 dolar olması vs 400 dolar olması durumu gibi
  • Mi6 çok iyi bu arada. Geçen 2bine migrosta verdiler 128liği.

• Iphone X aduket çekiyor ,hangi android telefon yapıyor bunu sorarım size

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Redmi note 3 pro kullanıyorum 0.56 sar değeri

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.