Şimdi Ara

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
23
Favori
59.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konular birlesmedigine göre burayı da takip edelim. Güzel uygulamalar var, teşekkürler.
  • Super konu hocam sagol :)
  • süper konu olmuş
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

@The Catalyst, önerin için teşekkür ederim. Güzel bir Tweak. Hemen ekledim.

Double At ve FlashLock Lockscreen Tweak 'leri eklenerek konu güncellenmiştir.Her bulduğum buna benzer Tweak 'leri paylaşacağım üşenmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 12 Eylül 2011; 0:48:32 >
  • bilgilendirme için teşekkürler
  • Konu güzel devamını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpinco

bilgilendirme için teşekkürler

Teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: KINGHUNAL

Konu güzel devamını bekliyoruz

Teşekkür ederim. Yeni bir kaç eklenti ile güncellendi.
  • Guzel uygulamalar var, mesajim bulunsun yarin detayli incelerim, tesekkurler.
  • Eyvallah diger konuda olmayan seylerden eklemissin guzel calisma olmus nhakan guncelliyor ama herseyi ana sayfasinda goremedim mavi korsan ve birkax arkadas baya bisey paylasmiati ama ilk sayfaya eklemedi gozdem kacirdi herhalde burada toplamissin onlari
  • Pull to Refresh Safari

Multi icon Mover

Appsize

• CameraLock'u uzun süredir kullanıyorum ve pek stabil olmadığını belirtmeliyim. Kafasına göre, gözükmediği zamanlar olabiliyor. İlk mesaja not olarak ekleyin isterseniz.
  • Boyle daha iyi olmus sanki :)

Guzel seyler var fazla dikkatli inceleyemedim ama isime yaran seyleri indiririm. Tesekkurler :)
  • Emek vermişsin, teşekkür ederiz, güzel şeyler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Pull to Refresh Safari

Multi icon Mover

Appsize

Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Bende kullanıyorum zaten hepsini ve nasıl oldu da konuya eklemeyi unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 12 Eylül 2011; 4:15:00 >
  • Çok guzel olmus, cok faydali seyler var gercekten. Hangi repoda oldugu bilgisi de eklenirse daha guzel olacaktir. (Bazilarinda yok da.)

Bir de son eklenilenleri sayfanin en altina degil de en ustune eklersen sayi arttiginda konuyu basindan beri takip eden arkadaslar icin daha iyi olur dusuncesindeyim.

Ve son bir istek, lutfen hep ilgilenin. İlgilenin derken illa yeni seyler ekleyerek guncelleme yapin manasinda degil, konu ilginiz altinda olsun. Belirtmissiniz gerci ama yine de hatirlatmaktan zarar gelmez.

Tesekkurler emeginiz icin.
  • arkadaslar uygulama ve oyunlarin icinde karsimiza cikan reklamlari engelleyebilecrgimiz bir program var mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

arkadaslar uygulama ve oyunlarin icinde karsimiza cikan reklamlari engelleyebilecrgimiz bir program var mi??

iAdkiller'ı deneyebilirsiniz
  • Bazıları gerçekten işime yarayacak sağol, güncellenirse iyi olur.
  • Kavga etmeyinde konu kalici olsun bari
  • ilk mesaj sürekli güncellenirse güzel konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 12 Eylül 2011; 14:04:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.