Şimdi Ara

Iphone kullananlar neden zil seslerini değiştirmiyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
8.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aylık iPhone kullanıcısıyım. Açıkçası iPhone'u hiçbir zaman havası atılacak bir telefon olarak görmedim, görmüyorum. Şimdi diyenler olacaktır sen zengin misin? Hayır, normal hayatımda da bir şeylerin havasını atmayı seven biri değilim. Hem yarım elmanın neyiyle hava atayım? Türkiye de iPhone alıp da hava atma sebepleri belli çünkü ülkemizdeki fiyatı yüzünden premium ya da elit bir telefon olarak görülüyor. Bence normal bir telefondan farkı yok.

Zil seslerine gelecek olursak, içinde yüklü gelenlerine baktım fakat pek beğenmedim. Haliyle uğraşmayıp varsayılan zil sesinde bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 23 Eylül 2017; 23:5:55 >
  • İlk çıktığı zaman iPhone 5 almıştım, 5 yıl önce. Zil sesi marimba, bildirim sesi de bildiğimiz standart ios bildirim sesiydi. Şahsen seviyorum ve alıştım. Hala aynı telefonu, zil sesini ve bildirim sesini kullanıyorum. Hiç "bakın benim iPhone'um var" kafalarında olmadım. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim. Çektim altıma iPhone'u kafam rahat, 5 yıl kullandım. Bozulmazsa 1 yıl daha kullanmayı umut ediyorum. Sonra da yeni telefon alacağım, o da iPhone olacak. Onu aldığımda da "bakın benim iPhone'um var" düşüncesinde olmayacağım. Kaliteli bir telefon almış olmanın memnuniyeti ile belki 5-6 sene de o telefonu kullanacağım. Size de tavsiye ederim. Kullanmayan anlayamaz.

Saygılar.
  • Iphone kullanıcısıyım. Telefonu güç bela almadım, ezik değilim, hava atmıyorum, zil sesini değiştirdim, teknolojiden anlıyorum. Ses mühendisi ve aranjör olduğum için haliyle teknoloji benim hayatım. Akustik tasarım da yapıyorum. Bir basketbol sahası ve iki tiyatro/konser salonunun akustik tasarımı benim imzamı taşıyor. Ayrıca stüdyoda bir albüm aranjesinin ortalama getirisi benim için 8 bin TL. Aranje+kayıt+miks 20 bin TL. Kullandığım markadan dolayı hakaret eden dangalaklardan zeki olduğuma inanıyorum. Hoşuma gitti iPhone aldım, eski mesajlarıma bakarsanız hem Windows Phone hem de Android telefonlar kullandığımı görürsünüz. Ha telefon benim için WhatsApp, Skype ve buluttan ibaret olan bir aygıttır. Kalkıpta iPhone kullanan böcektir bilmem nedir diye katagorizasyon yapabileceğiniz bir araç değildir. Bunu yapmanız için telefon manyağı ağır ruh hastası bir mal olmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 24 Eylül 2017; 3:15:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahsen değiştirme gereği duymuyorum onla uğraşmaya değmez çalıyor işte bişeyler orjinali neyse onla kullanıyorum en iyisi o bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: volyas

cevap:iphone kullandığın belli olsun.

Tüm mesajları okumadım, illa ki söylenmiştir önceki mesajlarda ama yine de söyleyeyim, kendi zil sesini koyamıyorsun iphoneda, storedan parayla alıyorsun, asıl sebebi budur. Bu iphone nefreti nedir onu da anlamadım, nedir çekemediğiniz, isteyen istediğini alır.

• Android telefonda iPhone zil sesi kullananlara sor ne bilelim biz?

• Benim şahit olduğum daha başka bir durum var. Androidciler habire iphone zil sesi kullanıyor. Bence oturup bunu tartışmak lazım.

Kaç senedir zil sesi benim hep aynı. Klasik zırıl zırıl çalan antika telefon. Android kullanırken de bu tarzda bir zil sesi kullanıyordum. Yeni telefon alsam markası nolursa olsun heralde yine klasik antika telefon sesi bulup kullanırım.
  • hani ekşiciler mal beyanı der ya ha işte aynı konu bir malın beyanı, şahsen hoşuma gittiği için normal türkü veya yabancı şarkı yapmıyorum.
  • İşler güçler işsizler güçsüzler 😂😂😂😂

Bende hiç değiştirmedim bu telefona o müzik yakışıyo sanırım ondan

Ama android kullanıp iphone müziği çalanlar 😂😂😂 onlar yokmu onlar

• Farklı zil seslerinin paralı olduğundan killaniyorum

• Dogru tespit.

iPhone şişmiyo kasmiyo abi diyen bir daha personelinin İBB trafik bile yüklemedigini, mail kurmadigini sadece WhatsApp olduğunu görünce ilkinde çok şaşırmıştır ama sonra baktım ki çoğu zaten öyleymiş

• 2010dan beri zil sesim aces high, o sıralar elma kullanıyordum. Mutluyum.

• iPhone 4 aldım kursa giden kızıma ne zil sesi nede müzik atmayı becerebildik ugrastigim zamanda kendi telefonuma iki custom rom yükleyip tekrar orjinala donebilirim Android best

• Dediğini ben biliyorum ancak çoğu insan uğraşmak istemiyor, bir kısmı da bilmiyor gerçi..

Ben pilots eye sitesinden bulduğum uçakla kule arasındaki telsiz konuşmasını zil sesi yaptım..
  • Bende yaklaşık 2 yıldır 5s kullanıyorum gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum zil sesini iTunes deki birkaç işlem yoluyla değiştirdim hatta 3 tane attım içine keşke mesaj ve alarm sesini de değiştirebilsek..

• iPhone'larda zil sesleri .m4r olarak kaydediliyor.

internette mp3 to m4r diye aratırsanız online siteler çıkıyor. iTunes'da m4r'ye çevirmek daha karışık.

r harfi ingilizce'deki ring kelimesinin ilk harfi
  • Çünkü genelde kullanan kesim net ve sade oldukları için tercih ediyor ve eminim bir çoğu değiştiğini bile bilmiyordur 😁

• Peki aynı zil sesini uyduruk Android telefonuna ayarlayan tayfa burada mı?
  • Ne kadar iğrenç bir düşüncedir bu ?

Neden değiştirelim böyle bir şaheseri?

Nokia zil sesini de değiştirmem, değiştirmeyiz çoğumuz. Çünkü şaheserdir.

Ayrıca Ferrarin olsa üstünü örter misin?

Ayrıca iPhone telefon değildir. Onun ismi iPhone'dur.

Lütfen Android Telefonlarla karşılaştırma.

Adı üstüne iPhone ve diğerleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-28AB139D8 -- 24 Eylül 2017; 12:6:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.