Şimdi Ara

iphone jarj olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftalık iphone 3g s'im az önce bi elime alıyım açılmadı anladımki jarjı bitmiş, 2 dakka önce usb görüyodu sonra baktım jarjı bitmiş tekrar takıyım dedim bi baktım tepki vermiyor ne itunes ne bilgisayar nede iphone . sorun iphone damı usb demi anlıyamadım , leptaba taktım ondada görmedi sonra tanımlanamayan usb aygıtı gibi şeyler çıktı . şuan iphone açılmıyor ve ben sorunun nerde olduğunu bulamadım , hevesim kursağımda kaldı gibi..

• Yazayım arkadaşım: Şimdi, telefonun üstteki butonu ile alttaki yuvarlak butonuna birlikte basacaksın... İtunes açıkken ve usb ile telefon bilgisayara bağlıyken...

İki tuşa basılı tutup, içinden 6 ya kadar sayacaksın... 6'dan sonra üstteki butonu bırakacaksın, alttaki butona basmaya devam edeceksin... İtunesda ekrana iphone vs birşeyler çıkacak.. Daha sonra... Telefonu kapatacaksın... Tekrar üstteki butonla alttakine birlikte basıp, elma işareti ekrana gelip söndükten SONRA 6 YA KADAR TEKRAR SAYACAKSIN.., üstteki butonu bırakıp, alttaki yuvarlak butonu bırakmayacaksın ekranda itunesda restore yazısı çıkana kadar... Sonra download ettiğin, iphone 3.0 OS, 3gs için olan VERSİYONU shift e basıp mousela restore yazan yere tıklayacaksın ve 3.0 versiyonu göstereceksin restore diyeceksin... Daha sonra google da, iphone 3gs 3.0 jailbreak ve unlock diye aratacaksın, bir sitede arkadaş tarif etmiş, Oradaki yönergeleri yapacaksın işlem tamamdır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warfeet -- 5 Eylül 2009; 1:32:45 >

• jarj nedir ya
  • çok sağol ama niçin böyle bir hata meydana geldi? ve zaten benim iphone'um unlock ve jb liydi , hata sebebini merak ettim .

theshiver, bi sorunla uğraşıyorum saçma sapan şeyler yazıcağına adam gibi uyarabilirsin .
  • 2g iphone da da böyle 1 ayda 2 ayda bir oluyordu... Buna alışacaksın... Telefon gelince ekranda hiçbir şey yazmayabiliyor... Bazen..
  • harbi sarz duydumda jarj ilk kez oldu benim icin :)
  • leptab oluyor da jarj niye olmasın?
  • Restart atmayi denedin mi ? Bide bana bazen pil tam biterse once sarj edip sonra aciyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

jarj nedir ya

Reset atmayı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 10 Eylül 2009; 0:53:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.