Şimdi Ara

iphone 11 mi iphone 13 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık android kullanmak istemiyorum ios daha çok hoşuma gidiyor optimizasyonu olsun arayüzü olsun o yüzden iphone 11 almak istiyorum tasarımı daha çok hoşuma gidiyor ama 21 fe den geçeceğim için ekran konusunda korkuyorum lcd ve 720p olduğu için ayrıca eski bir telefon bir kaç yıl içerisinde güncelleme desteği de kalkacak köşeli tasarım sevmiyorum ama alırsam da iphone 13 alırım fiyat olarak 40 bin tl civari yani benim için pahalı iphone 11 26 bin tl civari köşeli tasarım sevmediğim için en azında iphone 11 için hevesliğimi alıp 3 4 yıl kullanıp 13 almak mantıklı mı sizin fikirleriniz neler

• 13 al geç bütçeyi de zorla ne yap et al 11 ile kıyaslama bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 13 pro temiz ikinci el?

• 11 alınca yaşından dolayı pil ölmüş olacak.bir de 1-2 seneye ios desteği bitmiş olacak.kısa ömürlü bir telefon olur.

• Şöyle söyleyeyim bende de xr var . Daha öncede amoled kullandım şimdide lcd oda şartlarında fark yok ama güneş altında ve karanlık ortamda fark bariz belli oluyor. Bütçeyi zorlayarak 13 düşünmelisin. Yinede akıcılık konusunda ilk başlarda yavaş gelebilir eğer s21 fe de 120 hz kullanıyorsan . Ama şunu söyleyeyim iPhone çok akıcı pek de hissettireceğini düşünmüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.