R

Çavuş
31 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Megane Coupe;
-edc sanziman
-dusuk yakit tuketimi
-alinacak arac 0 olacak

Peugeot 308 cc;
-kucuklugumden beri cabrio hayalim var
-alinacak arac 2.el olacak

Mantigim megane, kalbim 308cc diyor. Uzun yillar kullanicam arabayi 5sene kadar, o yuzden gercekten benim icin ozel olacak sikilmayacagim bir araba istiyorum. Megane'a 2013de gelicek yeni motorun icimde bir ukte olucagindan, 308'inse yakit tuketiminin ileride canimi sikacagindan korkuyorum.
arkdaşlar amerika'dan aldığım iphone 3gs mi eylül ayında alıp unlock ve jailbreak yapmıştım, sınav senem olduğu çok fazla uğraşıcak vaktim olmadığından biraz geri kalmışım şimdi 3.0 sürümlü jailbreakli iphone mu en son hangi versyona ve nasıl yükseltebilirim, teşşekürler.
arkadaşlar bu kuponda toplam 11tl vericem , şimdi 3maç tutarsa toplam kazancım ne olucak ayrıca o 3 maç işaretlediğim bankolarda olabilirmi? nesine'de biraz sistem olayı değişik galiba bilyonerde bazen aynı kuponlara farklı oranlar veriyo onuda çözemedim ayrıca.

http://img265.imageshack.us/f/kupon4.jpg/
1 haftalık iphone 3g s'im az önce bi elime alıyım açılmadı anladımki jarjı bitmiş, 2 dakka önce usb görüyodu sonra baktım jarjı bitmiş tekrar takıyım dedim bi baktım tepki vermiyor ne itunes ne bilgisayar nede iphone . sorun iphone damı usb demi anlıyamadım , leptaba taktım ondada görmedi sonra tanımlanamayan usb aygıtı gibi şeyler çıktı . şuan iphone açılmıyor ve ben sorunun nerde olduğunu bulamadım , hevesim kursağımda kaldı gibi..
Beyler ben wow denen oyunu büyük bi hevesle 3 gün önce aldım . Aldığım ilk gün activation için kredi kartı no'su veya pre paid card istediği için active edemedim . Sonraki gün erkenden kalkıp bütün ankara'da pre paid card aradım ve sıcakda canım çıktı sonunda buldum ve arkadaşlarla beraber 2 gün önce başladık . Dün ttnet sağolsun oyuna giremedim ve bugün girmeye çalıştığımda giremedim arkadaşa sordum ve mailne bak dedi karşıma aşağadaki bir mail çıktı ;

"Greetings,

We are writing to inform you that we have, unfortunately, had to cancel your World of Warcraft account:

Account Name: ****
Type of Violation: Involvement in online trading activities
Investigation Concluded: 2008/06/26
Consequences for Account: Account Cancellation

It is with regret that we take this type of action, however, it is in the best interest of the World of Warcraft community as a whole, and for the integrity of the game, that your access to the World of Warcraft servers be cancelled.

Online trading refers to the exchange of in-game content for real world money, and includes, but is not limited to, the sale or purchase of gold, the sale or purchase of experience in the form of powerlevelling, and the sale or purchase of honor points, reputation or items.

Account access is the responsibility of the account owner and account sharing is against our Terms of Use (http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html). Therefore, should you believe someone other than yourself (the account owner) has committed this violation of the Terms of Use with your account, these sanctions would still apply, as our action is taken against the account, not the individual.

If you wish to review our current Rules and Polices, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/

Regards,

Account Administration Team
Blizzard Entertainment Europe"

oyuna 3 gün önce 30 ytl verdim , sonra pre paid card için 60 ytl verdim ve toplamda 90 ytl verdiğim oyunu sadece 1 gün oynıyabildim ve şimdi accountumu iptal edildiği emaili geliyor . tam olarak anlıyamadım emaili biri yardım edebilirmi birde geri mail yazmayı düşünüyorum . lütfen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim hala bin bir zorlukla topladığım oyun için 90 ytl nin acısı içimdeyken böyle bir durum olması...
arkadaşlar bugün vatan computer'dan monitörümü aldım fakat pc'de hiçbir sorun yokken , xbox'ımı taktım . önce xbox 3kırmızı ışık verdi ( ya makina toptan gidince , yada görüntü vericek yere kablo tam uturmadıysa yada takmadıysan bu hatayı veriyor) neyse sonra bir daha taktım xboxı bu sefer yeşil ton ağırlıklı görüntü verdi ,arada kırmızı , pembe derken bir oyun açtım oyunun menüsünü geçtikden bir süre sonra düzeldi , 5-6 dakkika rahatça oynadım ama yine kırmızı ağırlıklı görüntü vermeye başladım . dedim acaba xbox mı gitti o yüzden tüplü tv'ye taktım orda 1 dakkika felan tuttum , normal görüntü verdi ancak vaktim olmadığı için fazla deniyemedim . sizce sorun niye olabilir , daha çok acemiyim monitörü pc'ye takalı 2 saat geçmedi .
Arkadaşlar benim 7 tane xbox oyunum var , bunların 5'inin dvd markası versalite . Ben bu markası versalite olan oyunları çalıştırabilmek için oyunu açmadan önce bir sürü kez kolonya , pamuk vb şeylerle temizlemeye çalışıyorum . Bu herkesin başına gelen birşey mi yoksa sorun benim xbox'damı ?
arkadaşlar 1 hafta içinde xbox'ım için monitör alıcam ben biraz araştırma yaptım ama işin uzmanlarınada danışıyım dedim , bi kaç sorum var yanıtlarsanız sevinirim ;

1) Yaklaşık 500 ytl'lik bütçem var , bu bütçeye göre alınabilicek en kaliteli monitör nedir ?
2) Xbox'ım Ntsc-J makinadır , bir sorun olur mu ?
3) Bende xbox için sadece scart kablosu var , monitöre bağlamak için ne gibi bir kablo ihtiyacım olucak ?
4) Kabloyla monitörü bağlayınca direk görüntü verir mi ?
5) Pc'dede kullanmak istersem , ekran kartım birazcık düşük sorun olur mu ?

ilgi ve alakanız için teşşekürler , en kısa zamanda yanıtlarınızı bekliyorum . şimdiden sağolun .
ankara'dan samsung 206 bw alcam en uygun yer neresidir ?
arkadaşlar bizim evde 2 tane küçük tüplü tv var , bunlardan yeni olan sony'ye xbox'ı takınca normal renk gösteriyor , ancak eski sony'e takınca renksiz gösteriyor . şimdi tatile çıkcam ve xboxı da alcam , orda güzel turnuvalar düzenlemeyi planlıyorum ancak ordaki tv'de eski sony küçük tüplülerden , tv eğer siyah beyaz gösterirse ne gibi bi takviyeyle renkli yapabilrim ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 196
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 10.506 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.