Şimdi Ara

iPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
4
Favori
32.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Sanırım herkes eski fiyattan iPad Pro satın aldı internetteki mağazaların stokları bir anda bitti
    Mağazalar satıştan çekiyorlar. Yeni fiyatlarla yakında yeniden listelenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıldırmak üzereyim Cuma günü iPad alacaktım 1900 liradan 2800 liraya çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_L_G_I_N -- 12 Eylül 2018; 23:26:5 >
  • Boş ver kardeşim bizim yerli mi yerli Samsung'umuz var

Apple'a ek vergiden bahsediyordu bizimkiler, seni ciddiye bile almadıkları ne kadar da açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Mağazalar satıştan çekiyorlar. Yeni fiyatlarla yakında yeniden listelenir.

Alıntıları Göster
    Bende iPad Pro alsam mı diye düşünüyordum, sırayla farklı renk satışı tükendi daha sonra baktım kılıf olmuş 1000 tl klavye 1349 tl olmuş MacBook Pro olduğu için değmez dedim
  • O değil de yıllardır şu koca çerçeveli tasarımı devam ettirip sattılar ya, hatta hâlâ bu fiyatlar ile satmaya devam ediyorlar ya... Yani gerçekten büyük bir pazarlama başarısıdır bu. Ya da başka bir şeydir anladın sen onu

iPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 12 Eylül 2018; 23:30:19 >

• Vatov kullanıcısına yanıt
    ben sana satayım 4 defa taktım. geçen ay aldım. 800 tl.ye satayım sana. Ben bu fiyatlardan sonra apple ecosistemiden çıkma kararı aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andruil

Arkadaslar Apple aslinda indirim yapmis (!)

En son zam yaptiginda dolar kuru 4,8263 TL. Su anki kur 6,4060. Yani % 32,73 artmis.

Ornegin iPhone 8 fiyati 5.199 TL’den ayni oranda artarsa 6.900 TL olmasi gerekirken 6.499 TL olmus. Yani 401 TL indirim gelmis.

Hakkini yemeyelim..
    Aranan kan bulundu

• Bugün tanıtılanların fiyatları yokmu? Avrupa fiyatları arttı ipon x 1050 euro dan çıkmıştı ipon xs 1159 euro dan çıktı 110 euro zam yapmışlar türkiye'yi düşünemiyorum.
    iPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktıiPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

O değil de yıllardır şu koca çerçeveli tasarımı devam ettirip sattılar ya, hatta hâlâ bu fiyatlar ile satmaya devam ediyorlar ya... Yani gerçekten büyük bir pazarlama başarısıdır bu. Ya da başka bir şeydir anladın sen onu

Peki ben ne yapayım, halen 10 cm çerçevesi olan Z5 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    aynen kardes hep dis gucler. ulke ve dolar ile hic alakasi olur mu?
  • İphone 8 plus sahibiyim ben bu ürünü geçen yıl aralık ayında 4700tl gibi bir fiyata aldım.Ancaaak şuan bu telefonun 7500 lira olması sizi yanıltmasın telefoncular bununda çakallığını bulmuşlar.Geçen gün telefon kaç lira eder diye sormaya gittim.4000 tl fiyat verdi bu fiyatı verdiği zamanda 8 plus 5800tl idi.Bende sordum telefoncuya şuan 5800 satılıyor ama çok öldürdün telefonu dedim.Oda bana senin telefonu aldığın fiyat üzerinden söyledim dedi yani 4700 lira üzerinden fiyatlama yapmış.Bu durum normal mi sizce yani normalse hiç boşa sevinmesin kimse 7500tl oldu diye.

• esertekin180 kullanıcısına yanıt
    Hocam teklif için teşekkür ederim ama sıfır ürün almak tercihim.
  • 10 Bin olsun bizim millete hak. Paranda olsa yine gidip sıraya girer 10 bini verir rahatlarsın
  • Neresi bilmiyorum ama Twitter'dan buldum:

iPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Merak etmeyin yarınki açıklamalar ile dolar 3 tl olacak, tekrar ucuza telefon alabileceğiz.
  • İphone 7 için çelik yelek arıyorum. Bulanlar PM göndersin
  • Geçen hafta Beats hediyesi ve öğrenci indirimi ile 5169 TL'ye aldığım Air 7999 TL olmuş.. Beats de 1999 TL olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockndarkk

Çok haklısın bilmediğimiz bir durum var ortada. Hadi iPhone'da fahiş türkiye vergisi var diyelim Macbook'a ne demeli yüzde 30 gibi bir zamda ona gelmiş iPad desen aynı....

Alıntıları Göster
    Macbooklara gelen zam gayet yerinde geçen hafta abde de 20 bin tl olan bilgisayar Tr de 17 bindi. Adamlar geç bile kaldı. En son güncellemeyi dolar 4.7 de yaptılar

• Desenize artık çöpçünün elinde iphone göremeyeceğiz
  • iPhone x'mi satıp Huawei P20 Pro'ya geçiş yaparım. Herşey çok güzel Apple'da ama bu fiyatlar çok fazla.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.