Şimdi Ara

iPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
4
Favori
32.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackeagle4141

İphone 8 plus sahibiyim ben bu ürünü geçen yıl aralık ayında 4700tl gibi bir fiyata aldım.Ancaaak şuan bu telefonun 7500 lira olması sizi yanıltmasın telefoncular bununda çakallığını bulmuşlar.Geçen gün telefon kaç lira eder diye sormaya gittim.4000 tl fiyat verdi bu fiyatı verdiği zamanda 8 plus 5800tl idi.Bende sordum telefoncuya şuan 5800 satılıyor ama çok öldürdün telefonu dedim.Oda bana senin telefonu aldığın fiyat üzerinden söyledim dedi yani 4700 lira üzerinden fiyatlama yapmış.Bu durum normal mi sizce yani normalse hiç boşa sevinmesin kimse 7500tl oldu diye.
    iPhone X ten örnek vereyim. Telefon zam alıp 7500 liraya çıkmadan önce 2. elini 4600 liraya satıyordu çakal telefoncular. Sonra aynı telefon 7500 olunca 2. elini 5700 tl den satmaya başladılar. Hiç merak etmeyin. 1 ay bile sürmeden 8 Plus telefonunuzu çok rahat 5700 tl ya kadar satarsınız
    Ayrıca iPhone X piyasadan kalktı. 8 Plus satışı hala devam ediyor. Hiç bir şekilde kaybınız olmaz daha fazla kazancınız olur çünkü 8 Plus hala üretiliyor olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 13 Eylül 2018; 0:8:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne desem bilemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

İphone 7'yi ilk çıktığı zaman 2200'e almıştım. Hem de 128 gb olanını. Gittigidiyor'dan kulaklık çıkmayan model şeklinde. Şimdiki fiyatı ikiye katlamış
    iPhone 7 ilk çıktığında dolar 3 liraydı yani 2200 TL 730 dolar yapıyor bugün ise 730 dolar 4600 TL yapıyor yani fiyatlar artmadı paramızın değeri düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stanco kullanıcısına yanıt
    İlk açacağın konu başlığın da "Beyler bu xiaomi ne berbat fotoğraf çekiyor" diye başlar, Exmor RS'in berbat bir yazılımla ne hale geldiğini görürsün sanırım :)

Şaka şaka
  • Hiç ağlamayın zam oldu diye dolar şuanda 6 küsürlerde yıl sonu merkez bankası 6.59u görecek diyor ki bu 6.60ları aşacak demek merkez bankası daima öngördüğünün altını söylüyor ya da zorunda. Reisimizde iphonelara amerikan ürünlerine zam yaptı. Ekstra bir zam söz konusu zammın zammı oluncada ilerde de kurun artacağı da düşünülürse fiyatlar çok normal. Hele malum partiye oy verip çok pahalı demeye hakkı yok vatan hainliği yapmayın mis gibi istikrar geldi. Fiyatlar çok güzel hatta sıcak fırsatlara ekleyelim 6 ay sonra başımızı taşa vurmamak için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle4141

İphone 8 plus sahibiyim ben bu ürünü geçen yıl aralık ayında 4700tl gibi bir fiyata aldım.Ancaaak şuan bu telefonun 7500 lira olması sizi yanıltmasın telefoncular bununda çakallığını bulmuşlar.Geçen gün telefon kaç lira eder diye sormaya gittim.4000 tl fiyat verdi bu fiyatı verdiği zamanda 8 plus 5800tl idi.Bende sordum telefoncuya şuan 5800 satılıyor ama çok öldürdün telefonu dedim.Oda bana senin telefonu aldığın fiyat üzerinden söyledim dedi yani 4700 lira üzerinden fiyatlama yapmış.Bu durum normal mi sizce yani normalse hiç boşa sevinmesin kimse 7500tl oldu diye.

Sen bunu anlamadın da bize soruyorsan bin liraya versen de olur sen. Akıl var mantık var...

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bana sen biraz açıklayabilir misin biz şimdiye kadar ne üretebildik?

iPhone'u elalem 1500-2000 birim paraya alabilirken ben neden 10 bin birim paraya alıyorum?

Daha dün 1899 TL olan tablet neden şimdi 2800 TL oldu?

Bunu açıklar mısın?

Alıntıları Göster
    Bende size sordum aynisinin lecivertlisini... böyle bir topluma müstahak diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bana sen biraz açıklayabilir misin biz şimdiye kadar ne üretebildik?

iPhone'u elalem 1500-2000 birim paraya alabilirken ben neden 10 bin birim paraya alıyorum?

Daha dün 1899 TL olan tablet neden şimdi 2800 TL oldu?

Bunu açıklar mısın?

Alıntıları Göster
    Şarbonlu et dünyada çok az bulunan bir şey. Herkes başaramaz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

Onu telefondan saymıyorum ben, bildiğin dijital çerçeve.

Mutemelen maliyeti kısmak için işi dijital çerçeve biriminin tasarımcısına vermişlerdir

Alıntıları Göster
    3 sene öncenin telefonu insan az çok anlıyor da adamlar daha geçen seneye kadar aynı tasarıma sahip Xz1'i filan çıkarıyorlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    2 taraf da suçlu ise ?
    Herşeyi Devletten beklemek ile'de olmuyor.
  • Demek ki 1 yıl uluslararası warranty ile amerikadan getirteceğim ben iPad'i. 330 dolarlık fiyatından anlamak gerekirdi. Ah ah.Daha dün "2 güne alırım mağazadan" diyordum. Salak kafa ben.
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Iphone alamıyoruz laptop alamıyoruz ev alamıyoruz kısacası emeğin ucuz olduğu ülkede temel ihtiyaçları bile alamıyoruz. Kavgalı olduğumuz ülke derken? Benim kavgalı olduğum ülke yok yarın birgün trump gider başkası gelir amerikan yandaşlığına son gaz devam edersiniz. Açıkçası umurumda değil Trump Erdoğana küsüyor mu? İşte yaa sen benim ülkeye böyle yaptın diye görüşmesini kesiyor mu? Kaldı ki amerikan malını amerikan hükümeti, devleti üretmiyor. Üreten amerikalı insanlar onlarda trump yandaşı ve muhalifi olarak ayrılıyor. Yani biraz geniş perspektiften bakacak olursak ben düşman yada dost görmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artık Apple lansmanlarından çok ardından gelen fiyat "güncellemelerini" konuşuyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Bende size sordum aynisinin lecivertlisini... böyle bir topluma müstahak diyorum.

Alıntıları Göster
    Öyle müstehak ile olmuyor.

Bir zamanlar 2. listede olan TR şimdi o listede de değil.

Ha çok meraklısı değilim bu tür cihazların ama biz neredeyse hiç bir şey üretemezken (venüs demeyin yeminler bu sinirler döverim laflarımla sizi) bu hale gelmemiz, elimizdeki cihazları pamuklara yatırmayı düşünmek. Ayıp yahu.
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    8 daha iyi zaten.
  • Zaten almayacaktık sıkıntı yok..

• Oturduğun yerden hükümeti eleştirmek size kalmadı medeni arkadaşım. İphone sız yaşarım ama devletsiz yaşayamam...

• Resmen Iphone X’in üzerine fazla bir yenilik getiremedikleri için yeni çıkan XS ve XS Max’ın az satmasından korkup X’i satıştan kaldırmışlar :)

• Apple, bim in fırsatçılığını bile geçmiş

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.