Şimdi Ara

iPhone fiyatlarına zam geldi! iPhone X satıştan kalktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
4
Favori
32.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple bugün üç yeni iPhone modeli tanıttı. iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR ismindeki modellerin Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmadı. Apple, eski iPhone modellerinin fiyatını güncelledi. Telefonlara bir kez daha zam geldi.

Zamlı iPhone fiyatları

Apple’ın uyguladığı zam sonucunda iPhone 8 64 GB fiyatı 5199 TL’den 6499 TL’ye çıktı. iPhone 8 Plus 64 GB fiyatı ise 5899 TL’den 7499 TL’ye yükseldi. Yani iPhone 8 Plus fiyatı iPhone X’un önceki fiyatına denk geldi. iPhone X ise satıştan kalktı. iPhone X’un yerini iPhone XS modelleri alacak. iPhone 6S ve iPhone SE modelleri de satıştan kalkan diğer modeller arasında yer alıyor.

iPhone 7 ailesi de zamdan nasibini aldı. iPhone 7 32 GB fiyatı 4199 TL’den 4999 TL’ye, iPhone 7 Plus 32 GB ise 6299 TL’ye yükseldi. Sadece iPhone değil diğer tüm Apple ürünlerine zam uygulandı.

• Şimdi ne desem olmayacak. Şu fiyatlarda apple'ın en ufak bir suçu yok. Apple istemez mi abd'yle avrupadaki ülkelerle aynı fiyattan satılmasını? Türkiyedeki vergiler yüzünden millet yurtdışından almasında Türkiye Apple kazansın diye Türkiye'yi global garantinin dışında bırakmak zorunda kaldılar.

Bakın ben iphone 4, 4s, 5s kullandım, bugün de 7 kullanıyorum. Bugün iphone 3 model tanıttı her birinin 3 depolama seçeneği var dolayısıyla 9 farklı fiyat olacak. Ben bugün en ucuzunu (xr 64 gb) alabilecek miyim, param yetecek mi emin değilim.

Neden? Bu ülkenin en son yapacakları iş ülke yönetmek olan kişilerce yönetilmesinden dolayı.
  • İşte istikrar işte Yeni Türkiye.

• Oh be istikrar geldi. Ne güzel herşey iphone da ucuz almanın tam zamanı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece iPhone satıştan kalksa keşke, marketlerde bazı ürünler satıştan kalktı bile, böyle çok iyi :)

• telefonlar kullanıp eskidikçe daha çok değerleniyor ne garip...

• Eyvallah doların yüksekliğini anlarım ama bu nedir arkadaş İphone Xr bile 750 dolar güncel kurla 4850 Tl ediyor 2 bin lira vergi falan desen bile 8 plusun fiyatına çıkmıyor bu zam nedir ya apple açıklama yapmalı bizim bilmediğimiz hangi vergi dilimi arttıda fiyatı bu kadar arttırdılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha fazla zamlanması lazım aslında. Mümkünse 10 bin TL'nin altında telefon satmasınlar.

• Hey maşşallah altın gibi durduğu yerde değerleniyor meret.

• ipadlere zam gelmiş arkadaşlar en düşük 6 nesil 9.7 inç 32gb wifi model 1899 tl den 2799 tl çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şakadan öte bu olanlar.... 750 dolarlık 8plus 7500 tl resmen 10 tl den işlem görüyor dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohh suyundan da koysunlar. İsterim ki böyle telefonlar 20.000 fln olsun. Zaten saçma fiyatları vardı iyice saçma olsun.
  • istikrar budur. respect.

• Ulan adamlarda sunumdan sonra indirim geliyor bizde bindirim

Mükemmel ülkeyiz ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah belanızı versin kimlerin emeği varsa bir aydır telefon arastırıyorum belki şu etkinlikten sonra düşer diye az daha bekliyeyim dedim allah belanızı versin gerçekten gencligimi harcadınız ulan
  • Yurt dışında indirim olur, bizde zam olur. İşte yeni türkiye dedıklerı bu.

Bu zamların tek suçlusu hükümettir. Adamlar zam yapmıyor, fıyatı tl kuruna ve vergilere göre guncellıyorlar.

• 800 x 6.50= 5200

5200 x 156: 100= 8112 tl olması lazım LCD ekranlı iPhone'un

Ucuz mal alacak kadar fakir değiliz, güçlü ülke olduğumuz için pahalıya alıyoruz,bazı arkadaşlar hala büyük resmi görememiş çok yazık...

• Istikrar dostum ne harikaymis ya. Aldigin sey degerleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Şakadan öte bu olanlar.... 750 dolarlık 8plus 7500 tl resmen 10 tl den işlem görüyor dolar
    vergileri hesaplamayı unutmayın
  • iPhone 8 yurtdışı fiyatına göre uçmul resmen ,iPhone x uygun bulunursa almak lazım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.