Şimdi Ara

iPhone eSIM hakkında (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.295
Cevap
32
Favori
154.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iPhone 12 Pro ‘dan iPhone 15 Pro Max’e geçtim ancak Turkcell e-sim kartımın QR kodu hata veriyor.

Daha önce aynı kodu iphone 12 cihazımı satınca Samsung’ta aktifleştirebilmiştim şimdi aktif olmuyor.

Diye sormuştum,

Kendi kendime çözümü buldum. E-Sim’i cihaz değişikliği yaparken mutlaka eski cihazdan kaldırmak gerekiyor yoksa hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coaxem -- 20 Ekim 2023; 14:0:28 >
  • Arkadaşlar merhabalar
    Iphone 13 Pro kullanıyorum, Telefonumu Türkiye’den almıştım.
    1. Hattım özel görüşmeler
    2. E sim hattım için iş görüşmelerimi yapıyorum.
    1. Hat ile görüşme yaparken yaklaşık 1 dakika sonra 2. Hattım olan iş telefonumda şebeke kayboluyor ve ulaşılamıyor. Ve bana bildirim de gelmiyor.
    1. Hat ile görüşmede iken hiçbir şekilde arayanın ve arananın bilgisi olmuyor.
    Bugün iş yerinde ulaşılamamkla ilgili sorun yaşadım.
    Nasıl düzeltebilirim bu problemi.
    Yardımcı olursanız çok memnun olurum arkadaşlar
    Teşekkür ediyorum.
  • TurkTelekom için yazıyorum. Bayilere esim için para ödemeyin. Telekom bölge müdürlükleri ücretsiz esim işlemi yapıyor. Bilginize
  • Merhabalar, vodafone e-sim ve türk telekom fiziksel sim kullanıyorum. Genelde tek hat aktif kullanmaya özen gösteriyorum. E-sim açık olduğunda bataryamın daha hızlı azaldığını gözlemledim. Telefonum 14 pro. Benzer bir durumu gözlemleme şansınız oldu mu?

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Selamlar e sim Vodafone için bayi dışında biyerden alabiliyormuyuz
  • Dejavu227 D kullanıcısına yanıt

Çift hatlı telefonların çalışma prensibi böyle hocam.

Bir hat ile görüşme yaparken diğer hat kapalıya düşüyor.

Önceki çift hatlı samsung telefonlarımda da böyleydi, iphone için de aynısı geçerli.

Hatlarınızı birbirine yönlendirme yaparsanız, 1.hat ile konuşurken 2.hatta gelen arama, aktif olan 1.hatta yönlendirilebilir belki.

Denemedim ama böyle bir çözüm var sanırım.

• Merhaba.

iphone 15 pro Max için;

Telefonun ilk imei’i fiziksel, imei2’si eSim için olduğunu bildiğimden eSim için imei2’yi kaydettik. Fakat şu an tam tersi olmuş durumda, imei eSim’de ve imei2 de fizikselde görünüyor. Bunları birbiriyle yer değiştirmesini nasıl sağlayabilirim?

• Merhaba,

İphone telefonumu aşırı ağırlaştığı için pc den sıfırlamak istiyorum. Böylelikle telefonda yer kaplayan sistem dosyalarından da kurtulmuş olurum. Telefonumda türktelekom un e sim hattını kullanıyorum. Telefonumu DFU mod da sıfırlarsam içerisindeki türktelekom e sim profilim gider mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• Yurtdışı için esimdb daha iyi bir site gibi ne dersiniz? Farklı e sim sağlayıcıları gösterebiliyor.

Şuan fiziki olan Turkcell hattımızı dönüştürebiliyor muyuz?
  • 0nur! kullanıcısına yanıt

bende de aynı durum. çözüm buldunuz mu?

• Merhaba arkadaşlar, İphone Turkcell E/SİM kullanıyorum. Siri de İphone kulaklığı üzerinden WhatsApp dan vs biraz uzun mesaj yazdırsam bekliyor ve bir hata oluştu tekrar deneyin diyor!

Bu sorunu aşmak için telefonu sıfırlamak istiyorum fakat E/SİM olduğu için tekrar E/SİM almam gerektiğini düşünerek telefonu sıfırlayamıyorum!!

Rica etsem konu hakkında yardımcı olabilir misiniz 🙏🙏
  • Mylove kullanıcısına yanıt

Telefonu sıfırlayabilirsiniz ihtiyacınız varsa. Esim silinmez.

• Merhaba arkadaşlar
    Benim telefonda da hücresel veri ekle seçeneği çıkmıyor
    Format atmayı denemek istiyorum
    Yalnız yedek aldıktan sonra
    Dosyalar da uygulamalarda değişiklik silinen oluyor mu
    Tedirgin oluyorum
    Örneğin Telegram gruplarım tekrar gelir mi
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.