Şimdi Ara

••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
11
Favori
30.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın Eylül ayında tanıtımını yaptığı 8,8 Plus modelleri Ekim ayında resmi yollardan satışa çıkarılacak. Ancak X için biraz daha beklemek gerekiyor. Birçoğumuz 8, 8 Plus modellerine yurtdışından satın alarak sahip oldu bile. Bu konuda çeşitli markaların geçerli Modeller için üretmiş olduğu kılıf ve aksesuarlar hakkında bilgi ve tecrübe paylaşımı yaparak fikir edinmemizi sağlayalım.

Fuşya, 229 TL (Plus)

Cosmos Mavisi, 219 TL

Mor Ötesi, 169 TL

Apple resmi sitesinde deri kılıflarda renk çeşitliliği oldukça fazla. Ancak fiyatlar fahiş. Aliexpress gibi sitelerden birkaç dolara alınacak birebir muadilleri daha mantıklı gibi.

Konu Güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 1 Ekim 2017; 11:19:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet arkadaşlar nihayet Elago şeffaf iphone X kılıfı elime ulaştı ve telefonu kutudan çıkardım sonunda.
    Kılıf beklediğim gibi çok ince, sert ve tam olarak oturuyor, daha incesi olamaz. Fakat bilmelisiniz ki ekran için herhangi bir koruması yok denecek kadar az. Elde tutunması gayet güzel pek kayganlık hissi yok.
    Bu kılıf minimal bir koruma sağlıyor fakat cihazın görüntüsünü en iyi yansıtan kılıf bence.

• 7 plusta siyah apple deri kılıf kullanıyorum 1 senedir. Çok memnunum çok kaliteli kılıf. Şimdi X içinde apple deri kılıf almayı düşünüyorum X aldığımda. Bu sefer siyah değilde cosmos blue bakacağım, çok güzel görünüyor. Yoktu daha önce bu renk.
  • Ben de iphone 8 plus için orjinal silikon kılıf düşünüyorum. Renk konusunda kararsız kaldım.
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Aslında silikon içinde deri içinde siyah öneririm ama bu sefer cosmos blue deride, silikonda da kobalt mavisi gayet güzel duruyor. Bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Aslında silikon içinde deri içinde siyah öneririm ama bu sefer cosmos blue deride, silikonda da kobalt mavisi gayet güzel duruyor. Bakmak lazım.

Telefon beyaz olduğu için, siyah renk tercih etmiyorum.
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Doğru, beyazlada kötü oluyor.
  • Güncel..

• https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-8-kilif-spigen-ultra-hybrid-2-black

İphone 8 de kullanıyorum başarılı.

• req16 R kullanıcısına yanıt
    hocam arkasi yumusak silikon mu yoksa sert mi?

• Biologistx kullanıcısına yanıt
    Sert silikon.

Daha önce 5s de 2.5 yıl kullandım çok sağlam. Kaçkere düşürdüm hiç bir problem olmadı.

• Speck kılıflarda güzel ve korumalı ama kalınlaştırıyor tabi telefonu. Bence yine en iyisi apple kendi kılıfları, özellikle deri olanı. Normalde siyah alırım hep ama cosmos blue da güzelmiş, sitesinde güzel görünüyor canlı görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 8 Ekim 2017; 21:53:43 >
    yarin siparis veriyim telefon gelene kadar hazir olsun hocam seffafi cok hoşuma gitti.

Kahverengi olanını 5s goldda kullanmıştım, telefonu kabalaştırıyordu ama çok sağlam bir kılıf. Hala kabalaştırıyor mu hocam?

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    Evet muadillerine göre kalınlaştırıyor.

Ama düşürünce korumayacaksa ince olmasına da gerek yok.

Birde hocsm 8 lerde arka cam daha sakat😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi req16 -- 9 Ekim 2017; 8:43:48 >
  • Bugün zorluda apple store da yeni kılıflara baktım. Her zaman siyah alırdım ama bu sefer deri cosmos blue alırım. Çok güzel bi renk olmuş. Silikonu daha açık renk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 14 Ekim 2017; 17:42:6 >
  • Apple silikon kılıf alacak olanlar hepsiburada yı tercih edebilirler. 100 lira.

Apple silikon ile Spigen Ultra Hybrid 2 alacağım. Sırayla değiştiririm.

Ekran koruyucu cam ve arka yüzey için koruyucu film konusunda kararsızım. İyilerinden almak sanırım daha iyi olacak. Adamlar boşuna 50-100 lira arası fiyat istemiyordur heralde diye düşünüyorum.
  • inanmayan denesin İ kullanıcısına yanıt
    Evet camda farkediyor.

Teknoloji mağazalarındakiler takılanlar daha canlı bence.

Diğerleri 30-40₺ alanlar 1-2 dolarlıklar.

• Evet 8'ler ülkemizde satışa sunuldu. Satın alan arkadaşların kılıf kırılmaz cam tercihlerini öğrenebilir miyiz?

• Spigen ultra hybrid 2 aldım. Aliex den apple silikon siparişi vereceğim 2 tane.

Öne nano cam, arkaya şeffaf jelatin.
    Hocam arkasında toz topluyor mu? Daha önce bu kılıfı 7 Plus cihazım için kullanmıştım çok toz topluyordu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.