Şimdi Ara

iPhone 7 yavaşlıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her ne kadar kronik yavaşlama sorununu genelgeçer bir apple gerçeği olarak kabul etsem de bu sıralar canımı oldukça sıkmaya başladı bu durum. Touch kilidinde de yaşıyorum, algılamama, sensör yavaşlığını. Bir önceki güncellemede spotify error veriyordu, şimdi youtube error veriyor(ekranı küçültüp, büyütürken arada siyah ekran veriyor(ses var))
    Benzer sorunları yaşayan oldu mu, ne yapılabilir?

• iPhone 7 ios 10.3.3 ile devam, iki yıldır aldığım günkü performans.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğin sorunların hiçbirini yaşamadım. Tabi ki ilk aldığım gibi değil ama ondan yarım tık daha yavaş sadece. Temiz kurulum yapman gerekiyor senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 27 Şubat 2019; 9:56:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 senedir kullanıyorum hala aynı gibi son sürümdeyim.
  • güncelleme yaptıysan normal yavaşlama hissetmen
    https://www.youtube.com/watch?v=TDZNt25eZCQ
  • 12.1.1 6s ile herhangi bir yavaşlık yokken 7’nin yavaş olması imkansız. Temiz kurulum yap büyük ihtimal düzelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır iphone 7 kulanıyorum, touch ıd de herhangi vir yavaşlık söz konusu değil ama uygulama açılışlarında bariz yavaşlama var. İos son sürüm kullanıyorum. Yavaşlaması normal zaten, üstüne kaç nesil çıktı. Şu haliyle bile 2 yıl daha kullanılır.

• Kullanıma bağlı olarak pil yıprandıkça, işlemci ile ram yeterince beslenemez ve telefon buna orantılı olarak yavaşlar. Ben iPhone 5S'imin pilini yeniledim. 6 yıldır kullandığım telefon ve en son iOS sürümü kurulu. Herhangi bir yavaşlama sorunu yaşamıyorum.
  • Bende bi ara telefonda hafif duraksamalar takılmalar yaşıyordum sonra aynı son sürümdeki sıfır bir 7 ile kıyasladım net daha seri geldi cihaz ios 10 dan beri üstüne koyduğu için yazılım birikmesi yaşıyor temiz kurulum yapınca düzeldi

• iOS 11.3'te elime geçti cihaz şu an 12.1.1'deyim. Hissedebileceğim bir yavaşlama olmadı. Ama eminim ki iOS 10'da daha rahattı cihaz en azından RAM daha boş kalıyordur. Pek bir yavaşlama olmasa da arkaplanda açık olan uygulamalar açısından daha rahattır cihaz 10'da orası kesin.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 2 Mart 2019; 13:31:12 >
  • Hocam sürümle mi alakalı bilmiyorum ama bende ios 12.0 var touch kilidi sorununu bende yaşıyorum bunun çözümünü 1-2 ayda bir parmak izini silip yeniden tanımlıyorum bu olayı eski ip 6'da da yaşadım bu şekilde bir çözüm buldum yeniden parmak izi tanımlaması yapınca touch id çok başarılı oluyor
  • Bence iphone 7 yavaşlıyor. Açılışta ara ara takılmalar var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 plus kullanıyorum sadece bi kere kilitliyken bildirim ekranjnda bsriz ama çok bariz lag oluyordu
    Reset attım düzeldi
    Onun dılşında hızda bir problem yok ama sanki eskiden arka planda daha çok uygulama kalıyodu gibi hissettim . Ram yönetimi kötüleşmiş olabilir

• dostum cihazımı IOS 12.4 sürümünde akıcı bir şekilde kullanabiliyorum. Çok nadir crashler yaşanıyor ama rahatsız edecek şekilde değil.
  • 6s kullanıyorum sürüm 12.4 bariz yavaşladı bu sürümden önce 12.3.1 yağ gibi akıyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.