Şimdi Ara

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus inceleme ilk izlenim videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
197
Cevap
1
Favori
3.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 135
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ahmetkep (11 mesaj) DH Misafiri (9 mesaj) HıraX (5 mesaj) deoksiriboz1001 (5 mesaj) SEHZADE63 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25 mesaj) Mobil (53 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (9 mesaj) (51 mesaj) (13 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone 7 ve iPhone 7 Plus inceleme ilk izlenim videosu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2483 Mesaj
    Dün en güzel ceviriyi siz yaptiniz.
    |
    |
    Ben kulaklık girişine değilde jet black modelinin 128 gb den başlamasına takıldım. Ne diye depolamaya fazla para verelim 32 gb bana yetiyor. Birde apple eski telefon değiştirme seçeneği sunması lazım. Bende 6s var sıfır gibi telefon bunu satmakla uğraşmadan indirimle 7 alabilsem çok güzel olurdu. Zaten cihaz değişiminde belli miktar karşılığı yeni cihaz veriliyor bir üst modelini alma seçeneği sunulsa çok iyi olurdu ben 6s ten 7'ye geçerdim.

dünya genelinde yine hiç gereyi olmadan insanlar iphone 6s verip iphone 7
    alacak çok acı verici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 8 Eylül 2016; 9:03:58 >
    |
    |
  • Yarbay
    6112 Mesaj
    Bütün devrimsel yenilikler 10. yılı olan 2017'ye kaldı anlaşılan. :(
  • Yarbay
    4662 Mesaj
    Bir insan son çıkan iphone' den alıyorsa profili nasıldır?
    Teknolojiden anladığını zanneden, hava atmayı seven, parası çok olan bir karakterdir. Yüzde 500 oranı civarında kazık yediğinin farkında değildir. Telefonu aldıktan 2 sene sonra yine son çıkan yeni versiyonunu alırlar. Bu kısır döngü içinde devam eder. Aslına bakarsınız teknoloji fakirleridir. Eğer biri iphone son çıkanından aldıysa kendisine içimden kıs kıs gülerim.
    Kimse hiddetli cevaplar yazmasın. Adamlar işletim sistemini satıyorlar resmen. İşçilik fiyatı yüksek yani. Apple neden Microsoft' un gölgesinde kaldı yıllarca? Bu ideolojisi yüzünden! Şimdi de Samsung gibi firmaların gölgesinde kalmaya mahkum. Akıllı telefon teknolojisinde öncü bir firma olduğu için meyvesini yedi yıllarca. Artık insanların bu tuzaklara düşmemesi lazım. 3700 liraya telefon mu olur ? Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?
  • Kurmay Yarbay
    13388 Mesaj
    Cihaz özellikleri gayet iyi. Kamera tarafında ki geliştirmeler tatmin edici.
    |
    |
  • Yarbay
    2472 Mesaj

3600 liraya patlayan note 7 oluyorsa

3700 liraya da iphone 7 olur
    ahmetkep kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 8 Eylül 2016; 21:15:18 >
  • Yarbay
    16742 Mesaj
    nereye el sallıyoruz
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj
    şakası bi tarafa artık ıos eski hali yok s7 edge kullanıyordum 6s aldım cidden bariz şekilde fark var ıos un eski stabilitesi kesinlikle yok
    |
    |
  • Yarbay
    3663 Mesaj
    Telefonda s olmamasına rağmen baya iyi iş gibi gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Yarbay
    2291 Mesaj
    "Pamuk eller cebe" diyeceğiz ama o kadar para cepte taşınmaz ki!
    Hele bir de operatörden alırsanız kira öder gibi telefon sahibi olabilirsiniz. :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 8 Eylül 2016; 10:16:07 >
    |
    |
  • Yarbay
    2291 Mesaj
    Son LG V20 haberine yorum yapılamıyor. (2 dk. bekleme uyarısı veriyor!)
    Sanırım iphone tanıtım ve reklamının önüne geçmesini istemediler! :-)
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

Teknolojiden anladığını zanneden, hava atmayı seven, parası çok olan bir karakterdir. Yüzde 500 oranı civarında kazık yediğinin farkında değildir. Telefonu aldıktan 2 sene sonra yine son çıkan yeni versiyonunu alırlar. Bu kısır döngü içinde devam eder. Aslına bakarsınız teknoloji fakirleridir. Eğer biri iphone son çıkanından aldıysa kendisine içimden kıs kıs gülerim.
    Kimse hiddetli cevaplar yazmasın. Adamlar işletim sistemini satıyorlar resmen. İşçilik fiyatı yüksek yani. Apple neden Microsoft' un gölgesinde kaldı yıllarca? Bu ideolojisi yüzünden! Şimdi de Samsung gibi firmaların gölgesinde kalmaya mahkum. Akıllı telefon teknolojisinde öncü bir firma olduğu için meyvesini yedi yıllarca. Artık insanların bu tuzaklara düşmemesi lazım. 3700 liraya telefon mu olur ? Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?

Samnsung note 7 kaç paraya çıktı haberin yok herhalde ? Piyasaya bomba gibi düşen telefon değil mi ?

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 17 saat 55 dakika kadarı kaldı.
    9 Not
    Fiyat hakkında eleştiri yapmayı bırakın artık. Arkadaş, kimse zorla telefon satmıyor. Beğenmeyen almaz neden bu kadar çatışma içindesiniz onu anlamıyorum. Tasarımı ben de beğenmedim ama genel olarak iphone başarılı bir telefon. Şahsen G3 kullanıyorum en az 1 sene daha kullanacağım ama hakaret edercesine yorum yapmak size artı kazandırmaz.

Fiyati pahalı bulanlar cebindeki telefona baksın önce. Adamda 6S var gelmiş çok pahalı bilmem ne yazmış. He kardeş elindeki telefonu da 500 liraya aldın zaten değil mi? Sokağa çık bak bakayim neredeyse her 5 modelden birisi 520d olan bir ülke... Ve sen telefonu pahalı buluyorsun.

Ben almayacağım ama çok satacak. Yatava yapmayın uzayın.
  • Yarbay
    2815 Mesaj
    quote:

3600 lira dediğin telefon 650 dolar dikkatini çekerim.
    |
    |

• Yarbay
    7425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Bütün devrimsel yenilikler 10. yılı olan 2017'ye kaldı anlaşılan. :(

Gelecek sene 7S çıkar. S'ler de tasarım değişmez, donanım değişir.

Suçu birazda apple dan daha çok soyguncu olan hükümette arasanız diyorum? Yahu %60 vergi nedir allah aşkına? Resmen bir tane de devlete alıyoruz. Dolar kurundan bahsetmiyorum bile. Eleştriri yaparken bunları da göz önünde bulundurun lütfen. Hiçbiri babamızın malı değil hepsi kapitalist şirketler sonuçta. iPhone un fiyatı her yıl aynı değişen bir şey yok. Ama nedense tr de her yıl artıyor fiyatlar. Ne diyim alana hayırlı olsun

NOT:iPad Air ve HTC 10 kullancısıyım.

• Binbaşı
    1646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Ben kulaklık girişine değilde jet black modelinin 128 gb den başlamasına takıldım. Ne diye depolamaya fazla para verelim 32 gb bana yetiyor. Birde apple eski telefon değiştirme seçeneği sunması lazım. Bende 6s var sıfır gibi telefon bunu satmakla uğraşmadan indirimle 7 alabilsem çok güzel olurdu. Zaten cihaz değişiminde belli miktar karşılığı yeni cihaz veriliyor bir üst modelini alma seçeneği sunulsa çok iyi olurdu ben 6s ten 7'ye geçerdim.

Kesinlikle haklısınız. Türkiye'de kiralama modeli ile çıkacak dedikoduları vardı o da fos çıktı. Sadece İngiltere ve Çin'e geldi
    |
    |
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.