Şimdi Ara

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus inceleme ilk izlenim videosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
1
Favori
3.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i7 ve i7 plus,dürüst olmak gerekirse iyi olmus lakin ekranin gövdeye orani yine kücük ve tugla gibi imaj yaratiyor bende bunu daha önce i6splus almis kullanmis biri olarak yaziyorum sonra kaba ve hartalligindan dolayi sattim simdi samsung 7 egde var, bence telefon budur hemde 2.el aldim temiz 1 aylik 1770 tl verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuksert38

ASKERİ ÜCRET ALAN BİRİ 3 AY BOYUNCA HİÇ BİR HARCAMA YAPMAZSA BU TELEFONU ALABİLİR.
    GAYET UCUZ...

askeri değil asgari
  • deoksiriboz1001 D kullanıcısına yanıt
    Lüks algısı kişiden kişiye değişmez yani göreceli değildir. Her hangi bir marka lüks segmente giriyorsa bu başkası için orta segment değildi Lüks'tür. Neyin lüks olup olmadığına da bal gibi karar verirsin. Örneğin PP, AP saat lükstür. Rolex lükstür. Ama simitçi çocuğun elinde bile bulunan afyonun pardon ayfonun lüks olması mümkün değildir. Türkiye de fiyatı ne olursa olsun Ayfon almak isteyen herkes bunu alır. Asgari ücretle çalışıp operatörden 24 ay vadeli ayfon 6 plus alan adam tanıyorum. Bir telefon ile kendini iyi hisseden biri de telefonu ihtiyaç için değil hava atma amacı ile kullanıyorsa ciddi söylüyorum bir psikologa görünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Senin samsung diyişinde bile tedirginlik söz konusu marifet işlemci ram değil marifet stabilize anroid kullandim verdiğim paraya lanet getirdimm ayrica 2 k ekran diyipde samsunga para vermem önemli olan gercek görüntü ve sağlikli bi kullanim sağlamak her iki cihazda amiral gemisi ama nedense 7 ve 7 plus note 7 ezip gecicektir kamera konusunda apple devrim yaratti yeni kullandiği ekran teknolojisi yeteri kadar göz doyurucu ekranin 2 k miş yoksa 720 p oluşu rahatsiz etmez beni gercek görüntüyü ve kullanim olarak başari elde sağliyan cihaz apple oldu 3500 verip samsung alicağima 3500 verip apple alirim hem kullanişli hem donanim olarak yeterince kafa tutan diğer cihazlari ezip gecen 7 veya 7 plus devrim oldu ve olmaya devam edicek..!

Hocam sakin Apple'in kamera konusunda getirdigi devrimleri 3 sene once HTC , birkac ay oncede Huawei getirmisti zaten.Ses konusundaki devrimi yine HTC 3 sene once getirmisti.Ekran konusunda 2k ekran kullanmadiginiz anlasiliyor.Yoksa video izlemenin ki 3000 lira verilen bir cihaz piyas(adaki en iyi seylerden olusmali) ne kadar zevkli oldugunu bilirdiniz.iOS ve Androud iki ayri dunya.Ama sirf stabilite icin 3-3.5 verilmez dediginiz fiyatlara cikilacaksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetkep kullanıcısına yanıt
    Allah allah bombaci mülayim samsung kullaninca hipnoz olunmuyo apple kullanimcami hipnoz olduk hayir kardeş anlamadiğim şu yani ekran 2 k değil diy bu kadar kötülmenin anlami nedir note 7 serisi o kadar özelikleri varken hava ucmuyoken paraşütü yokken bi iş vernce yapmiyosa camaşir bulaşik yikamayip sadece ekran görüntüsüne aldanmanin ne anlami var 720 p ekran imi var applenin işimi görüyo daha ne istiyim en azindan uyurken cihaz patlamiyo:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: tachyon

Lüks algısı kişiden kişiye değişmez yani göreceli değildir. Her hangi bir marka lüks segmente giriyorsa bu başkası için orta segment değildi Lüks'tür. Neyin lüks olup olmadığına da bal gibi karar verirsin. Örneğin PP, AP saat lükstür. Rolex lükstür. Ama simitçi çocuğun elinde bile bulunan afyonun pardon ayfonun lüks olması mümkün değildir. Türkiye de fiyatı ne olursa olsun Ayfon almak isteyen herkes bunu alır. Asgari ücretle çalışıp operatörden 24 ay vadeli ayfon 6 plus alan adam tanıyorum. Bir telefon ile kendini iyi hisseden biri de telefonu ihtiyaç için değil hava atma amacı ile kullanıyorsa ciddi söylüyorum bir psikologa görünsün.

ya bi git işine birader. herşeyin ne olduğuna sen karar veriyorsun yani. neyin alınacağına neyin çöp olduğuna neyin fiyatını hak edeceğine senin lafınla karar veriliyor ha. sen bi psikologa görün bence.

• ahmetkep kullanıcısına yanıt
    Kağıt üstünde yazanlara bakarak telefon fiyatı tahmin etmen güzelmiş. Çok saçma örnek vermişsin pc işlemcisi 5 yıl işini görürken telefon niye görmesin? 2 sene elinden düşürmediğin bir teknolojik cihaz için 1500 değil 5000 tl bile rahatça verilir. İphone lider markadır ucuza ürün satmaz diğer firmalarla rekabete girmez. Sen sadece yazılıma o kadar para verildiğini sanıyorsun ama yanılıyorsun marka imajı fiyatları böyle yükseltiyor. Yurtdışında 650-750 dolara çıkıyor adamlar 1 aylık maaşıyla bu telefonu çok rahatça alabiliyor.

Yazılanları aklıyla değil başka bir yeriyle okuyanlar hemen belli oluyor. O kadar şey yazmışım sadece bunu mu eleştirdin? Burada bahsedilen olayın subjektif olmadığıdır. Yani bir ürün lüks diye adlandırıyor ise sen bu lüks değil diyemiyorsun. Burada karar verir derken genel anlayıştan bahsettim. Dikkat et sen diye kullandığın öznenin benimle alakası yok. Bir de psikolog'a görünme lafımdan niye alındın. :D Telefona ihtiyaç için değil hava atma amacıyla para saydığını bariz şekilde belli etmeseydin bari. :D
  • türkiye'de 3.750 tl'den satışa sunulacak en az bu telefon. alexander graham bell bu kadar ekmek yemedi telefon işinden. bu fiyatı duysa reenkarnasyonla dünyaya dönüp apple'a dava açar..

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Kendin söylemişsin ne güzel tüm iyi özellikleri tek cihazda toplamışlar. Üstüne ios farkı, marka imajı, telefon kalitesi, garanti değişim üstünlükleri eklenince fiyat 650-750 dolar oluyor. Hangi marka kırılan telefonu 3 te1 fiyatıyla değiştirip sana sıfırını veriyor? Apple ucuz ürün satmaz ama pahalı dediğiniz ürünler abarttığınız kadar pahalı değil. Türkiyede pahalı çünkü yarısından çoğu vergi. Ben 150 dolara çıkan kulaklığı pahalı buluyorum ama iphone pahalı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: tachyon

Yazılanları aklıyla değil başka bir yeriyle okuyanlar hemen belli oluyor. O kadar şey yazmışım sadece bunu mu eleştirdin? Burada bahsedilen olayın subjektif olmadığıdır. Yani bir ürün lüks diye adlandırıyor ise sen bu lüks değil diyemiyorsun. Burada karar verir derken genel anlayıştan bahsettim. Dikkat et sen diye kullandığın öznenin benimle alakası yok. Bir de psikolog'a görünme lafımdan niye alındın. :D Telefona ihtiyaç için değil hava atma amacıyla para saydığını bariz şekilde belli etmeseydin bari. :D

lükste genel kaideler yoktur. sana ilk yazdığım mesajda da verdiğim örneklerden anlayabilirsin. sense hala bu saçmalığı diretiyorsun. diyecek lafım yok daha.

• yine android ve ioscular kavga ediyor :)

• merhaba ben 3arbar

bu videomuzda iphone7 ve iphone 7 plus hakkındaki ilk izlenimlerimizi paylaşacağız

• normal düz plus pro falan olmayan iphone 7 yine 720p ekranla gelmiş, ben bu konuda bi de ekranın altı ve üstündeki hayvani kalın çerçevesinde ekran dışı alanda bir azalma iyileştirme bekliyordum, bence bu iphone 7sde de gelmez yapısal fiziksel bir tasarım değişimi. android flagship dünyasının 2012de bırakıp 1080p ye geçtiği halen de dandik telefonlarda bile 1440p mevcut olan duruma bu gidişle 2020 vizyonu ile gelinir.

• güzel telefon. parası olan alsın.
    Senin yazdığın bariz saçmalık. Örneğin Pp saate lüks değil diyen adama ya cahil, yada lüks kavramının ne demek olduğunu bilmiyor derler. Ben üçüncü bir seçenek söylüyorum kullandığı ifadelerin ne anlama geldiğini bilmiyor bile diyebilirim senin icin.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    S'lerde tasarım değişmediğini ben de biliyorum ancak 10. yılına özel farklı bir gelişme yaşanabilir diye düşünmemek elde değil. Tasarım değişmese ki bu sene de 6s'lerden pek farkı yok değişebilirde. Ama asıl değişim olarak donanımsal büyük bir sıçrama bekliyorum. Normalde beklemem ama 10. yılı olduğu için bekliyorum.
  • bir kızılderili atasözü derki:

iphone 7 yi hava atmak için almasaydım gider gm 5 plus alırdım
  • ayfon tasarımı kolay kolay değiştirmiyor.bu tasarımda fena değil.yuvarlak hatlar metal gövde. 2020 ye kadar devam eder bu tasarım.

donanım olarak telefonlar zaten sınıra gelmiş durumda.fazla bişey beklemeyin.telefonlarda boyutların zamanla büyümesine bağlı olarak donanımda da gelişmeler oldu az çok. lakin artık boyutlarda büyüme olmayacağından(5.5'' ve 6'' sınırdır) değişende fazla bişey olmayacak.telefon piyasasında yakın dönemde bir daralma olması işten bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Kendin söylemişsin ne güzel tüm iyi özellikleri tek cihazda toplamışlar. Üstüne ios farkı, marka imajı, telefon kalitesi, garanti değişim üstünlükleri eklenince fiyat 650-750 dolar oluyor. Hangi marka kırılan telefonu 3 te1 fiyatıyla değiştirip sana sıfırını veriyor? Apple ucuz ürün satmaz ama pahalı dediğiniz ürünler abarttığınız kadar pahalı değil. Türkiyede pahalı çünkü yarısından çoğu vergi. Ben 150 dolara çıkan kulaklığı pahalı buluyorum ama iphone pahalı değil

Ben iPhone'un tum ozellikle tek cihazda olayini soylemedim iPhone'da bu yok dedim :).Garanti konusunda gecen gozlerimle bozulan s5 icin s6 edge degisimi verildigini gordum.3te1 diyorsunuz ama 6s plus i 3000'e buluyorsunuz ve 1 sene sonra 750 lira daha verip yenisini aliyorsunuz sacmalik degil mi? Tabii ki pahali TR de yasiyorsunuz US'te degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.