Şimdi Ara

iPhone 7 ve 7 Plus 'Simultane Çeviri' ile Canlı Yayında Tanıtılıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
10
Favori
25.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xanax70

" I Phone kullananlar bile ihtiyaç duymuyor " demişsin 3D Touch için. Ben 6S kullanıyorum çokta işime yarıyor. Tarayıcı'da gezerken yeni sekme açmak için biraz ekrana bastırman yeterli. Resim kaydetmek için parmağını ekrandan kaldırmana bile gerek yok. Bunun gibi birçok özellik sayabilirim 3D Touch için ve sabaha kadar da kapışabiliriz bu konuda. Eline alıp kullanmadığın için tabi böyle konuşman normal arkdaşım

Şurası bir gerçek ama devrim niteliğinde bir özellik falan olmayacak. 2 kamera olması da şahsen benim için bir özellik değil. Zaten IOS için kullanıyorum bu cihazı'da.

bir özelliğin çıkması, onun devrimsel olduğu anlamına gelmiyor.

iphone 3g de kamera vardı fakat video kaydı yoktu, hatırlatırım.

3g çıktığı zamanlarda nokia da deli gibi 5MP 480p@30fps video çeken telefonlar vardı.

3d touch güzel bir donanım, fakat şuan fark yaratan bir özelliği/işlevselliği yok.

apple son kozlarını oynuyor;

taptic engine
    3d touch

gibi bir çok kullanıcının farkında olmadığı özellikler sundu.(hangi kitleyi kastettiğimi anlamışsınızdır)

geriye fazla bir şey kalmadı.

xenon flash, çift kamera ve edge ekran.

bi de modülerlik kısmı var. yani 3-5 jenerasyon idare edicek malzeme var adamlarda.

bu iğrenç tasarımla satmalarının ana sebebi de, çok güçlü pazarlamaya sahip olmaları.

• İnşallah kamera konusunda bi iyileştirme yaparlar.
  • 3 senedir 5S kullanıyorum, tek bir donma, takılma yok. Cihaz hala güncel. Bir kere bile ekran koruyucu jelatin kullanmadım. Ekranda tek çizik yok. Bir kere bile kılıf kullanmadım. 50 kere yere düşürmeme rağmen sapasağlam. Apple gibi kaliteli bir marka var olduğu için çok şanslıyız.

Çıktığı ilk gün alacağım. Telefon eskidiğinden değiil hafızası artık yetersiz geldiğinden.
  • özellikle türkiye fiyatını merak ediyorum böbrek akciğer lobunu göz kornea ne varsa satıp alacağız şaka bir yana 128 gb 4999 liradan satarlar diye düşünüyorum.
  • dış tasarımından çok donanımsal yenılıklerı merak edıyorum . Mesela 3d touch gibi devrimsel bir özellik gelir mi acaba ?
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    "Bir kere bile ekran koruyucu jelatin kullanmadım. Ekranda tek çizik yok. Bir kere bile kılıf kullanmadım. 50 kere yere düşürmeme rağmen sapasağlam." Hocam sahibinden.com gir bak ki ne durumda 2. el 5sler.. Şimdi ölümüne fanboyluk yapmaya gerek yok. Bizim kullandığımız 5s le senin ki farlı mı anlamadım ki.. Sizin cihaz Unbreakable Edition falan mı
    Zamanında kullandığım 5s ilk düşürmem de kocaman ezilmişti.

• viper17 kullanıcısına yanıt
    3D Touch benim işime yarıyor hocam. Devrimsel özellik çıksın veya çıkmasın ben şuan işlevsellik olarak seviyorum telefonumu. Ayrıca işletim sistemi Android'e göre çok daha seri çalıştığı için IOS tercih ediyorum (yani cihazı markayı bir kenara bırakalım..) Dediğinizde haklısınız pazarlama gücü çok iyi o yüzden Türkiye'de 5000 lira da desen yine satılır. Değer mi ? değmez ayrı konu..
  • s7 yada note 7 konusuna girin herkesin tek konuştuğu şey teknik arızalar. yok ekranda çizikler olmuş yok geri iade yapsam paramı alır mıyım yok şurdan ithalat. İphone konusunda da android fanboylarının laf atması ve hangi iphone dan hangisine geçsem muhabbeti dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ak10035

"Bir kere bile ekran koruyucu jelatin kullanmadım. Ekranda tek çizik yok. Bir kere bile kılıf kullanmadım. 50 kere yere düşürmeme rağmen sapasağlam." Hocam sahibinden.com gir bak ki ne durumda 2. el 5sler.. Şimdi ölümüne fanboyluk yapmaya gerek yok. Bizim kullandığımız 5s le senin ki farlı mı anlamadım ki.. Sizin cihaz Unbreakable Edition falan mı
    Zamanında kullandığım 5s ilk düşürmem de kocaman ezilmişti.

İphone 5s ile samsung galaxy s4 aynı tarihte çıktı . 3 yıllık s4 ile suanki 5s 'i karşılastır bakalım ne düşünüyorsun :)

• iphone 6 kasasina veya benzerine devam ederlerse direk izlemem kaparim
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hocam o değil de o paraya iki buyukbas alaydik şimdiye dehset paraya okuturduk ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

3 senedir 5S kullanıyorum, tek bir donma, takılma yok. Cihaz hala güncel. Bir kere bile ekran koruyucu jelatin kullanmadım. Ekranda tek çizik yok. Bir kere bile kılıf kullanmadım. 50 kere yere düşürmeme rağmen sapasağlam. Apple gibi kaliteli bir marka var olduğu için çok şanslıyız.

Çıktığı ilk gün alacağım. Telefon eskidiğinden değiil hafızası artık yetersiz geldiğinden.

Kılıf ve jelatin kullanmamışmış tek bir çizik dahi yokmuş 50 kez düşürmüş ama birşey olmamışmış.. gözler kaç derece kardeş zor olmuyormu gözlüksüz yoruma bak yahu resmen fanboyluk kokuyor.At tabi hobi olarak yine at ama bu kadarda atma komik olma.. Kılcak cizik manyağı olmuştür dediğin bir cihaz.. hele hele 50 kez düşmüş ve hicbir zedesi yok öylrmi ? ancak yumuşak bir halıya düşerse bu dediğin olur.:)

• Bence ;
    Yurt dışı fiyatlarını ya değiştirmeyecekler yada 50 dolar gibi bir artış yapacaklar.
    Ama artış Taa Amerika'dan olacağı için Türkiye'ye Tsunami etkisi yaratacak ve en iyi ihtimalle 3.500-3.700 bandında çıkacak

Bknz 6 - 6S Lansman.
    (Hatırlamayanlar için not. iphone 6 699 usd satılırken 6s yine 699 tl ye lanse edilmişti.
    Ama Türkiye'de 2.300 bandında 6 satılırken , 6S 3.000 TL ye satışa çıktı şuan ek vergi ile 3.249 TL )

Apple ın en büyük artısı sağlam bir işletim sistemi ve iyi bir pazarlama stratejisi.
    Şimdi aşağıdaki özellikler herhangi bir çinli telefonda olsa kaç USD olurdu bi düşünelim.

IPhone 6S Özellikleri

Ekran Boyutu ________4.7 İnç
    Ekran Çözünürlüğü______750x1334
    Batarya Kapasitesi______1715 mAh
    CPU Çekirdeği__________2 Çekirdek
    Bellek (RAM)___________2 GB

Düşünmeye gerek yok bakalım direkt 100-150 usd.

iyice dandik markaları direkt geçiyorum ama yinede fiyat yazmadan geçemedim
    VKworld T3 5.0 inch 4G +olarak işlemcisi Quad Core 80 USD
    http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_343545.html

Daha bilindik marka XIAOMI Redmi 2 Pro Smartphone 115 USD
    http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_204058.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 7 Eylül 2016; 18:09:35 >

• Arkadaşlar ios 10 resmi olarak ne zaman gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

3 senedir 5S kullanıyorum, tek bir donma, takılma yok. Cihaz hala güncel. Bir kere bile ekran koruyucu jelatin kullanmadım. Ekranda tek çizik yok. Bir kere bile kılıf kullanmadım. 50 kere yere düşürmeme rağmen sapasağlam. Apple gibi kaliteli bir marka var olduğu için çok şanslıyız.

sizdeki 5s camı titanyummuş özel yapım, ekranı çatlayan kırılan 5s yok zaten günde 500 kez düşüyor.

• beyler ben bu akşam 8 deki etkinliği iphone 5s imi pcye bağlayıp mobil internetimi kullanarak canlı izlesem kaç gb internetim gider acaba? cevaplarınızı bekliyorum...
  • Özellikler böyle olmazsa bende birşey bilmiyorum

İphone7

4,7 inçlik 1334 x 750 piksel çözünürlüğünde ekran

16 nm, A10 işlemci

2 GB LPDDR4 RAM

1.9 diyafram değerinde, 1/2.6 inç lense sahip 12 megapiksel kamera

IPX7 suya dayanıklılık

iPhone 7 Plus

5,5 inçlik 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde ekran

2910 mAh batarya

1.9 diyafram değerinde, 1/3 inç lense sahip 12 megapiksel kamera

3 GB LPDDR4 RAM

• Ooo yıllar sonra apple donanımhberide gordu demek bunda hurriyet in bi etkisi var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

iphone 6 kasasina veya benzerine devam ederlerse direk izlemem kaparim

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

iphone 6 kasasina veya benzerine devam ederlerse direk izlemem kaparim

Şimdiden kapamaya hazırlan kardeş,aksi olmaz zira, o kasa bir süre daha gelecek mutlaka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.