Şimdi Ara

iPhone 7 ve 7 Plus 'Simultane Çeviri' ile Canlı Yayında Tanıtılıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
10
Favori
25.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu devirde hala ayfon kullanan mi kaldi yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f.e.a.r kullanıcısına yanıt
    İphone 4 devrim gibi telefondu be

• Sonunda başlıyor efsane tanıtılacak ve yine züğürdün çenesi yorulacak.

• Kısa bir süre sonra başlayacak dedikleri saat 8 mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Kısa bir süre sonra başlayacak dedikleri saat 8 mi??

note 7 yi tanıtıyorlar
  • Yer aldık şimdi, bakalım nasıl olacak
  • ? ? ?

iPhone 7 ve 7 Plus 'Simultane Çeviri' ile Canlı Yayında Tanıtılıyor
  • Az sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

" I Phone kullananlar bile ihtiyaç duymuyor " demişsin 3D Touch için. Ben 6S kullanıyorum çokta işime yarıyor. Tarayıcı'da gezerken yeni sekme açmak için biraz ekrana bastırman yeterli. Resim kaydetmek için parmağını ekrandan kaldırmana bile gerek yok. Bunun gibi birçok özellik sayabilirim 3D Touch için ve sabaha kadar da kapışabiliriz bu konuda. Eline alıp kullanmadığın için tabi böyle konuşman normal arkdaşım

Şurası bir gerçek ama devrim niteliğinde bir özellik falan olmayacak. 2 kamera olması da şahsen benim için bir özellik değil. Zaten IOS için kullanıyorum bu cihazı'da.

bir özelliğin çıkması, onun devrimsel olduğu anlamına gelmiyor.

iphone 3g de kamera vardı fakat video kaydı yoktu, hatırlatırım.

3g çıktığı zamanlarda nokia da deli gibi 5MP 480p@30fps video çeken telefonlar vardı.

3d touch güzel bir donanım, fakat şuan fark yaratan bir özelliği/işlevselliği yok.

apple son kozlarını oynuyor;

taptic engine
    3d touch

gibi bir çok kullanıcının farkında olmadığı özellikler sundu.(hangi kitleyi kastettiğimi anlamışsınızdır)

geriye fazla bir şey kalmadı.

xenon flash, çift kamera ve edge ekran.

bi de modülerlik kısmı var. yani 3-5 jenerasyon idare edicek malzeme var adamlarda.

bu iğrenç tasarımla satmalarının ana sebebi de, çok güçlü pazarlamaya sahip olmaları.

Ee kardeşim o zaman neden senin gibi tipler her iphone konusunda beliriyor ? ben iphone'u sırf stabil olduğu için kullanıyorum, geçen yıl çıkmış 6s bu yıl çıkan note 7'yi daha düşük donanımla hız konusunda eziyorsa söylenecek söz kalmıyor
  • Fandroidci dolmus burasi :)
  • klasik donanımhaber note 7 lansmanındada kendilerini belli ettlier

• iphone 7 lansmanını izlerken ben (temsili değil)

• 19:00 demediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Note 7 patlamasına laf sokacaklar mı merak ediyorum :D

konudaki ilk yorumun : "Merakla beklemiyorum"
    konudaki son yorumun : "merak ediyorum"

fail
  • dvoca kullanıcısına yanıt
    20:00 de başlayacak ama iphone 7 tanıtımı 21:00 gibi olacak
  • Çıksın da 5S'ler ucuzlasın.
  • Açıkçası artık iPhone kullanıcılarının bile heyecanlandığını sanmıyorum. Eskiden az da olsa cihazlarını geliştirip "yenilik" sunarlardı şimdi ise Android'de var olan hangi özellik gelecek diye bekleniyor.

Bundan 2 yıl önce...

iPhone 7 ve 7 Plus 'Simultane Çeviri' ile Canlı Yayında Tanıtılıyor

Yukarıdaki resme tamamen katılmıyorum ama bu çok önemli bir şey anlatıyor. Apple artık teknolojide önde giden, diğer firmalara örnek olan bir şirket değil, 2010 ve öncesinde Android yaygınlaşmadan önce bir süre tekel olan ve bunun da ekmeğini yıllarca yiyen son derece kapitalist bir firma.

• hzoguzhan H kullanıcısına yanıt
    Sana cevap yazmıştım ama; DH klişesi olan ulaşamayan yorum oldu.. benim de vaktim olmadığı için tekrardan yazamadım. Senin gibi sürekli cihaz değiştirme potansiyeli olan bir kişinin amaç ve araç kriterinden ziyade algı ve marka için cihaz aldığını ve bu kadar kısa sürede neden değiştirme gereği duyduğunu herkes çok rahat anlayabilir. Öncelikle kamera potansiyelini Snapchat, Scorp vb sosyal platformlar ile değerlendiren bir kişinin kalitesinden bahsetmesi ve bu sorunun programın hatalarından dolayı kaynaklandığını bilmemesi "beni sarı çıkartıyor piksellerini görüyorum" demesi tamamen absürtlük. Düşünmedin değil, benim kullandığım Note 5'i ve senin kullanmış olduğun Note 5'i acaba farklı firmalar mi üretti acaba diye?. Çünkü her ikimiz de aynı cihazdan bahsediyorsak benim cihazım bilinmeyen materyallerden elde edilmiş.. hatta uzaylı dna'sı bile taşıyor olabilir. :) Marka fanatiği değilim sizde olmayın. Bilmiyorsanız araştırıp öğrenin bu ayıp değil. Ama göz var izan var deyimini de yazdığınız kabul edilemez söylemler için başkalarına kullandırtmayın. Note 5'in kamerası piksel, piksel ve sarımı çekiyor?. "Göz var izan var" yapmayın. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak10035

İlgili firma babanın mı kardeşim hayırdır :))
    İyiyse iyi kötüye kötü.. Samsungun malzemesini beğeniyorum dedim mi siz niye ısrarla konuyu oraya çekiyorsunuz ?

sizin begendiğinizi soylemedım ben begenmediğimi soyledım illa tartısma cıkaragım diyosun yani . neyse kardeş senin ne kullandıgın beni ilgilendirmez kararın da .. İyi aksamlar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.