Şimdi Ara

iPhone 7 ve 7 Plus 'Simultane Çeviri' ile Canlı Yayında Tanıtılıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
10
Favori
25.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hzoguzhan

s6 ile s7 ile ne yenilik geldi allah aşkına. sd card falan diyerek saçmalamayın samsung bir telefonunda arka kapak açılmaz diyor diğerinde acıyor birinde sd card yok digerinde var digerinde yine yok bu mu yenilik. 6s le gelen 3d touch ios 10 ile cok işlevsel. kaldı ki yeni iphone lar daha buyuk pil ve iddialı kameralarla gelecek.S7 nin ön kamerasıyla birine fotograf atmaya utanıyor insan. Merakla bekliyorum iphone 7 yi

Sırf marka deliliğini dile getirmek için müthiş saçmalamışsın. Öncelikle Note 5'in ön kamerası ile arkadaşını bırak.. tüm sosyal medya ve kendi albümün için fazlasıyla iyi kareler yakalayabiliyorken, senin "S7'nin ön kamerasyla birilerine fotoğraf atmaya utanıyor insan" şeklinde ki söylemin çok absürt. 3D Touch çok mu işlevsel?. I Phone kullananlar bile ihtiyaç duymuyor senin bahsettiğin devrimsel yeniliğe. I Phone cihazlarınızın o kadar yoksun ki; yorumunda bile 43 kelimeyi Samsung için kullanırken 12 kelimeni kendi fanatik markana maal etmişsin. Yıllardır zerre arttırılan batarya amperleri, estetik yoksunu cihazlar, fahiş fiyatlar ve kaşılığını vermeyen yenilik denilirse bana göre inanılmaz gereksiz ve göz boyama olan teknolojik kırıntılar ile donatılmış bir kapitalist. Bu arada yarın heyecanla beklediğin küreği nalburda satıyorlar üstelik daha ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ApsinteX

quote:

s6 ile s7 ile ne yenilik geldi allah aşkına. sd card falan diyerek saçmalamayın samsung bir telefonunda arka kapak açılmaz diyor diğerinde acıyor birinde sd card yok digerinde var digerinde yine yok bu mu yenilik. 6s le gelen 3d touch ios 10 ile cok işlevsel. kaldı ki yeni iphone lar daha buyuk pil ve iddialı kameralarla gelecek.S7 nin ön kamerasıyla birine fotograf atmaya utanıyor insan. Merakla bekliyorum iphone 7 yi

Sırf marka deliliğini dile getirmek için müthiş saçmalamışsın. Öncelikle Note 5'in ön kamerası ile arkadaşını bırak.. tüm sosyal medya ve kendi albümün için fazlasıyla iyi kareler yakalayabiliyorken, senin "S7'nin ön kamerasyla birilerine fotoğraf atmaya utanıyor insan" şeklinde ki söylemin çok absürt. 3D Touch çok mu işlevsel?. I Phone kullananlar bile ihtiyaç duymuyor senin bahsettiğin devrimsel yeniliğe. I Phone cihazlarınızın o kadar yoksun ki; yorumunda bile 43 kelimeyi Samsung için kullanırken 12 kelimeni kendi fanatik markana maal etmişsin. Yıllardır zerre arttırılan batarya amperleri, estetik yoksunu cihazlar, fahiş fiyatlar ve kaşılığını vermeyen yenilik denilirse bana göre inanılmaz gereksiz ve göz boyama olan teknolojik kırıntılar ile donatılmış bir kapitalist. Bu arada yarın heyecanla beklediğin küreği nalburda satıyorlar üstelik daha ucuz.

1 yıl kadar note 5 kullandım. snapchat olsun scorp olsun ne kadar sosyal medya varsa ön kamerası sayesinde piksel piksel video foto attım geceleri rengim sarı oldu. yüzüm kenarlara giderse uzaylı gibi uzadı. iki ay önce s7 aldım ve ön kamerası hala kötü düşük ısıkta özellikle snapchatte berbat. babamla telefonları değiştirip 6s plus a geçtim ve cidden pil ömrüde daha fazla ön kamerası da daha iyi yazılımda daha stabil hiçbir sıkıntım yok.

• Yenilikler :

-Sürüm numarasını değiştirdik.

-Önceki cihazları yavaşlatacağız ki bunu satabilelim.

-Öyle yani arkadaşlar stiv değilim ki ben. Ki, cihaz yavaşlatma fikrini o başlatmıştı yukarıda Allah var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mstt.2010

nasıl ki mercedes bmv bir yana diğer bütün otomobil markaları bir yana ise burda da durum aynı telefon olarak iphone bir yana diğer markaların hepsi bir yana.....

Mercedes, Bmw vs Bugatti, Subaru, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Volvo, Audi, Toyota, Honda, Ford, Renault vs vs diyorsun ve bu denklemde Mercedes-Bmw diyorsan otomobilden hiç anlamıyorsun demektir.
    Eğer telefon bilginde otomobil bilgin kadarsa tencere dibin kara, damlaya damlaya göl olur.
  • İphone tasarımı iğrenç, alt-üst boşluklarda öyle. Note7 gibi birşey yaparlarsa harika olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben VolVo diyorum ..

• Kullandığı telefon markası farklı diye insanlarlar birbiriyle kavga ediyor. Deneylik ortam resmen.

Bakın arkadaşlar bu bu kadar büyütülecek bir mesele değil. Ben gözüme hoş geldiği ve işletim sisteminin kullanımını sevdiğim için iphone kullanırım, bir başkası daha cok özellik ister, daha farklı işler yapacaktır iphone ona uygun gelmiyordur android kullanır veya windows mobile kullanır. Neyin kavgasını veriyosunuz anlamadım. Gören de markalar size ait sanacak. Ceolar birbirine bu kadar öfke dolu değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu iphone çok ilginç bir telefon en çok da sahip olamayacakların,kullanmayacakların çenesini yoruyor :)
  • Bekliyoruz yayını.
  • Gereksiz bisürü özellikle insanlar nasıl söğüşlenir onu anlatacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reiz beklemedyz

• FanDroidciler buna kızmış gene. :))

• Baba diyi alamasakta tutamasakta bilir gibi konuşiyim diyi zuaahahahaaha

• quote:

quote:

quote:

1 yıl kadar note 5 kullandım. snapchat olsun scorp olsun ne kadar sosyal medya varsa ön kamerası sayesinde piksel piksel video foto attım geceleri rengim sarı oldu. yüzüm kenarlara giderse uzaylı gibi uzadı. iki ay önce s7 aldım ve ön kamerası hala kötü düşük ısıkta özellikle snapchatte berbat. babamla telefonları değiştirip 6s plus a geçtim ve cidden pil ömrüde daha fazla ön kamerası da daha iyi yazılımda daha stabil hiçbir sıkıntım yok.

Ön kameranın snapchatte piksel piksel olması snapchat'in sorunu yazılımı androidde düzeltemedi gitti snapchat,samsungun kamerasina sallayacaksan adam akıllı salla bari

• açılış ön shobet 1 saat.. şiir falanmı okuncak iphone la ilgili
  • Motorola moto g kullanıyorum hayır istesem en son çıkanı alabilecek durumum var çok şükür. Gereksiz ve kullanılmayacak özelliklere ne diye para vereyim ki ? Verenlere saygı duyuyuorum umarım bi aylık maaşı aldığı telefondan 2 kat fazladır yoksa gülünç.
  • quote:

quote:

quote:

İphone un kamerası note 5 in ön kamerasından iyimi arka kameraya girmiyorum bilede her iki kameradada note 5 dövüyor.. senin bence gözlerin bozulmuş kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

açılış ön shobet 1 saat.. şiir falanmı okuncak iphone la ilgili

• ApsinteX kullanıcısına yanıt
    " I Phone kullananlar bile ihtiyaç duymuyor " demişsin 3D Touch için. Ben 6S kullanıyorum çokta işime yarıyor. Tarayıcı'da gezerken yeni sekme açmak için biraz ekrana bastırman yeterli. Resim kaydetmek için parmağını ekrandan kaldırmana bile gerek yok. Bunun gibi birçok özellik sayabilirim 3D Touch için ve sabaha kadar da kapışabiliriz bu konuda. Eline alıp kullanmadığın için tabi böyle konuşman normal arkdaşım

Şurası bir gerçek ama devrim niteliğinde bir özellik falan olmayacak. 2 kamera olması da şahsen benim için bir özellik değil. Zaten IOS için kullanıyorum bu cihazı'da.
  • Ooo baslamislar guzelll cekirdegimle geldim ;))

Hissedar misiniz olm ? Bi telefon aldiniz diye babanizin mali gibi savunuyorsunuz ula ne adamlarsiniz sanki samsunh apple sony bilmem ne size para kazandiriyor giren cikan hep halka ;))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 7 Eylül 2016; 17:01:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.