Şimdi Ara

iPhone 7 Plus hangi renk güzel görünüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
2
Favori
30.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 7 Plus alacağım ama renk seçiminde sıkıntı yaşıyorum silver olan baya güzel görünüyor anten çizgileriyle kamerayla falan uyumu güzel durmuş ama gold da güzel gibi geldi siyah almayı düşünmüyorum telefonda siyah sevmiyorum sizce hangisi?

• Bizim ne düşündüğümüzün ne önemi var ki? Ben rose gold derim biri gelir siyah en iyisi der diğeri hayır silver en kralı en güzeli o der bizim ne dediğimizin ne önemi var ki? Herkesin ortak bir görüşü olmayacağı açık çünkü. Şu daha iyi diyebileceğimiz bir renk yok sen hangisini seviyorsan o en güzel renktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Bizim ne düşündüğümüzün ne önemi var ki? Ben rose gold derim biri gelir siyah en iyisi der diğeri hayır silver en kralı en güzeli o der bizim ne dediğimizin ne önemi var ki? Herkesin ortak bir görüşü olmayacağı açık çünkü. Şu daha iyi diyebileceğimiz bir renk yok sen hangisini seviyorsan o en güzel renktir.

+1

Fakat yine de fikrimi belirteyim: Jet Black.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Bizim ne düşündüğümüzün ne önemi var ki? Ben rose gold derim biri gelir siyah en iyisi der diğeri hayır silver en kralı en güzeli o der bizim ne dediğimizin ne önemi var ki? Herkesin ortak bir görüşü olmayacağı açık çünkü. Şu daha iyi diyebileceğimiz bir renk yok sen hangisini seviyorsan o en güzel renktir.

+1

Fakat yine de fikrimi belirteyim: Jet Black.

Alıntıları Göster
    kutu içeriği beyaz olduğu için silver alternatif mat siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 14 Eylül 2016; 12:52:55 >

• Bence yeni siyah seçeneği çok güzel. Simsiyah olanı demiyorum.

Siyah istemiyorum demişsiniz ama zaten çok bir seçenek yok ki. İnsanlar ne sevdiğini söyleyecek size. Ama illa tavsiye istiyorsanız altını tercih ederdim.
  • Benim kendimce sıralamam jetblack>black>silver>gold>rosegold
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter15

Benim kendimce sıralamam jetblack>black>silver>gold>rosegold
    Siyahı ve gümüşü oldukça beğendim, alacak olsam (ki alacağım) siyah tercih ederdim.
  • Jet Black. 5'in kasasıydı değil mi? 5'ten nefret ediyorum ama kasası harikaydı. 5s 6 6s siyah kasa çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Jet Black. 5'in kasasıydı değil mi? 5'ten nefret ediyorum ama kasası harikaydı. 5s 6 6s siyah kasa çöp.
    Simsiyah modeli hoşuma gitti ama izlediğim videolar sonrası mat siyah modelinde karar kıldım 128 gb
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim hocam ben de mat siyahi begendim ama jet siyahi da ozel yapilmis sonucta herkes sisiriyor abartiyor acaba bende mi sorun var diye arada kaldim 32gb da yeterli benim icin.
    Telefonda ortalama
    1000 foto 3gb
    50 video 1gb
    30 uygulama 10gb
    Muzik 1gb
    Ivir zivir cerez merez vs de 2gb.
    17gb ben kullanirim 7de telefon alsa
    24gb geriye yer bile kaliyor. Ve fark 400 500 tl olursa almayacagim jeti.
  • bir canlı görsek de fikirlerimizi söylesek ama daha var baya öyle görünüyor.
  • Deadly34 kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=J5HtSy5bATk

İ7 ve i7 plus kullanicilar kulubunde bayaga bi video var oradan takip ediyorum.
  • 5 jetblack değildi.
    Jetblack 4-4s lerde ki siyah gibi
  • Alıcak olsam yine gold alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Possmate

5 jetblack değildi.
    Jetblack 4-4s lerde ki siyah gibi

Arkası cam dğildi 7'nin yanlış hatırlamıyorsam. Yoksa evet 4-4s daha çok benziyor.
  • Renkler ve zevkler tartışılmaz ama hep iphonelarda gümüş ve siyah rengi her zaman daha hoş ve sade gelmiştir bana.iPhone 7 alsam jet black veya silver alırdım
  • Her nekadar ben gözüm gibi bakarım desenizde,Jet Black olanın kasası kılıfta kullansanız adı gibi Jet gibi kılcal çiziklerle dolacak.

Kılıf kullanacaksanızda Jet Black niye alıyorsun.Arada ortamda barda orda burda kılıftan çıkarıp Jet gillerdenim diye hava atarım diyorsanız başka.

Hiç unutmuyorum herifin biri iş yerinde telefon çizilmesin diye peçeteye sarıp kullanıyordu.Peçetenden çıkarıp işi bitince tekrar peçeteye koyuyordu.Neymiş kılıf kullanmayı sevmiyormuş.Komik şeyler bunlar.

Rose yi geçtik Bırak Gold renk telefonu,Altın rengi saat kullanan bir erkek bana bu zamanda çok Kro geliyor.

Bir şarkı vardı,Ceplerinde Malbro çakmaklar zippo, Levis ın üstüne ipek giymiş kro.Gold renk kullananlar kusura bakmasın.

Tabi zevkler renkler diyip yüz yüze gelince susarım ayrı konu. :)

Adam gibi iki seçenek kalıyor geriye zaten.Silver yada Mat siyah.

İphone 6 Plus 64 gb Space Gri kullanıyorum.Alacak olsam Değişiklik olsun diye inceledikten sonra mat siyah alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 15 Eylül 2016; 13:13:13 >

• Mat Siyah
  • 1. Mat siyah
    2. Jet black
    3. Silver
    4 gold
    5 rose gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

1. Mat siyah
    2. Jet black
    3. Silver
    4 gold
    5 rose gold

Bi anket olsa 1 mat siyah mı çıkar simsiyah mı acaba.? :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.