Şimdi Ara

İphone 7 pil kullanım süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba i7 kullanıcısıyım. Pilin kullanım süresinin azlığı gerçekten beni şaşırtıyor.%20 ye kadar bekliyorum ve kullanım süresine bakıyorum 6 saat yazıyor. Tabi wifi açık ve genelde tv ihtiyacımı telefondan sağlıyorum. Bu veri normal midir? İos 10.2.1 den sonra ciddi bir düşüş var gibime geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben full mobil veri oyunsuz kullanımda 6-7 saat arası alıyorum %15-20 ye kadar.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Benimde wifili oyunlu 6 saat 50 dk oldu yüzde 15 e kadar ama bu süre cidden az geliyor arkadaşım 2 gün kullandığını söylüyor

• Beta 2 de 7 saat beta 3 yükledim şuan 5 saate düştü 2 gün alan arkadaşa fazla inanma plus bile 2 günü zor cikartiyor..

• Ilk aldigim zamanlar boleydi Suan buna yakin bi sure bile olmuyor ios 10.1.1

İphone 7 pil kullanım süresi

• Yani yeni ioslarla çok ciddi bi düşüş var

• ios 10.2.1'de 8:36 kullanım 32:56 bekleme aldım ve şu an %12 gözüküyor kalan pil. Oyun yok denecek kadar az. Foto, sosyal medya, görüşme ağırlıklı.

Ha daha üç günlük telefon olduğu için çok stabil sonuçlar olmayabilir. Muhtemelen 7 saat civarı ekran süresi olacak oturduğu vakit -mobil veri ile-

• Normal gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen kullanıma bağlı eline telefon almayanlar burada 7 saat ve üzeri kullanımlar paylaşıyorlar aktif bir şekilde kullanıyorsanız telefonu dikkate almayın. 2 gün kullanıyorum diyenler çok az alıyordur eline telefonu.
  • merhabalar aapple 6s+ tan 7 plusa geçtim pil kullanımım bu İphone 7 pil kullanım süresi
    işimö geregi messenger whatsapp sürekli kullanıyorum wifi ve hücresel sürekli açık gayet iyi bir sonuç bence..
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba bende yaklasik 3 hafta once iphone 7 cihazimi aldim. Sormak istedigim bi soru var eski cihazim 6 ydi iki cihazimda da hemen hemen sarj suresi ayni gibi fakat whatsapp safari gibi uygulamalarda dolastigimda 4 yada 5 dakika da %1 sarj dusuyor(3G acik).Bu sizlerin cihazinda da bu sekilde mi ? Yorumlarinizi bekliyorum

• Fb_1907fb F kullanıcısına yanıt
    3G fazla pil kullanır, gayet normal. Pilden tasarruf için 4G/LTE kullanmalısınız.

• Bessonnitsa kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 23:11:32 >
  • Şarj tüm iPhoneların sorunu!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be. İlk aldığım zamanlar geldi aklıma. Cidden pil kolay kolay bitmiyordu. Şimdi 1 saatte %60’lara düştüğünü biliyorum.. hem sürümden hemde pilin eskimesinden. Ancak bu bütün cihazlarda böyle. Zaman geçtikçe performans düşer. Keşke ilk günkü gibi performansı hiç düşmeyen piller yapabilseler. (Ki bence bu teknolojiye sahipler, sadece zamanını bekliyorlar.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FK5896 kullanıcısına yanıt
    Nasıl olsa para geliyor, ne zaman paraları azalır o zaman piyasaya sürerler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.