Şimdi Ara

iphone sim kart yuvası açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
37.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar deliğe batırıyorum yuva açılmıyor ne yapmak lazım? yurtdışından geldi telefon.

• İğneyi sokunca hemen açılmıyr zaten biraz baskı uygulamak lazım cok basit açılmıyor.
  • abi çeliği delip içine sokarım biraz daha bastırırsam. bildiğin açılmıyor yani.
  • soktuktan sonra hafif sağ sol yap öyle bas.. tam denk gelmiyodur
  • Iphone 4-4s ise şöyle sert bi masaya telefonun köşe yerlerine gelecek şekilde abartmadan bi tıklat, sonrasında açılır. Benim de başıma gelmişti hafifce vurdum sonrasında iğneyle basınca açıldı. Sim cardın kesme ise sıkışmışta olabilir.
  • alakasız ama nano sim kart 4s ne şekılde koysak çalısır :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

alakasız ama nano sim kart 4s ne şekılde koysak çalısır :)

Hazır nano sim-micro sim çevirici adaptörler var. Hatta 3lü set olarak satılıyor normal sime de çevirebiliyorsun. Çok para değil 10-15 lira sitelerde. Al kullan derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsygok

quote:

Hazır nano sim-micro sim çevirici adaptörler var. Hatta 3lü set olarak satılıyor normal sime de çevirebiliyorsun. Çok para değil 10-15 lira sitelerde. Al kullan derim

bikaç gün için lazım 5 kayıt dışı kaldı nano aldım gecıcı olarak 4s' takıyım dedım ama bıkaç gun ıcınde 15 lıra vermeye dgmez :( telefon kapalı kalacak mecburen acılana kadar
  • quote:

quote:

quote:

bikaç gün için lazım 5 kayıt dışı kaldı nano aldım gecıcı olarak 4s' takıyım dedım ama bıkaç gun ıcınde 15 lıra vermeye dgmez :( telefon kapalı kalacak mecburen acılana kadar

Valla sadece 4s için almiş olmazsın baya kullanışlı. Tanıdığın bir telefonu varsa nano sim kesen ona sor kesilmiş al içine simi yerleştir. Bu da bir çare yani ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla sadece 4s için almiş olmazsın baya kullanışlı. Tanıdığın bir telefonu varsa nano sim kesen ona sor kesilmiş al içine simi yerleştir. Bu da bir çare yani ;)

4s den cıkan kart boşa düştü cıkarmaya calıstım ama dagıttım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.