Şimdi Ara

iPhone 7’den Asus zenfone 5z ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır iPhone 7 kullanıyorum bunu satıp zenfone 5z almak istiyorum çok hoşuma gitti daha önce hiç android telefon kullanmadım iPhone’un arayüzünden ve kısıtlı olması canımı sıkmaya başladı bi yandan stabil çalışması hoşuma gidiyor ama, sizce androide geçsem pişmanlık yaşarmıyım? 256 lık versionu alıp yanınada yüksek hızlı ve kapasiteli bi hafıza kartı düşünüyorum ne dersiniz ha bu arada tüm aboneliklerim yedeklerim icloud da yaklaşık 15.000 fotoğraf video vs var

Ama mesela geçenlerde spora giderken cüzdanımı yanıma almamıştım Yapı kredi pay diye birşey çıkartmış nfc ile ödeme yapabiliyorsunuz ama iphone’a yok onun dışında bu aralar flac albüm indirmeye başladım telefona atamayınca canım sıkıldı bide yıllardır iphone kullanıyorum sıkıldım sanki androide geçsem değer mi pişman olurmuyum çok kararsızım
    Yoğun şekilde spotify kullanıyorum çok fazla müzik dinlerim dışarda telefonum 32gb tüm müzikleri indiremiyorum dışarda yoğun internet kullanımından turkcell’e çalışıyorum resmen aylık ortalama 16 gb internet kullanımım varmış bazen 20leri geçiyor

Yada mesela spotifyda 2000 den fazla müzik indirsem ayrıyetten 10.000 20.000 fotoğraf vs cihazda yavaşlama yaparmı? Yoğun kullanımda ne kadar performanslı android cihazlar? Hızlıca aradığım fotoğrafı bulabilirmiyim? İphone kusacağım yakında kabak tadı vermeye başladı yakında batarlar inş iPhone sıktı android güven vermiyor wp çöp ne kullancak bu millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsankutamis -- 3 Nisan 2018; 4:39:12 >

• androidin olayı tamamen arayüzle alakalı zenfone kullanmadım ama eğer arayüzü kötüyse bu mu android diyip küfür edebilirsin veya bizim gibi miui arayüzünü görünce androidin gözünü seveyim de diyebilirsin.
  • Fiyatı nedir 5z acep
  • KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam 480 euro diye açıklama yapmışlar ama sanırsam 64 GB ve 6 GB ram olan model için veya ram 8 gelecek diyolar ama tam bilmiyorum 480 euroluk cihazlara bakmaya çalıştım biraz iPhone 6s almanya sayfasında 520 euro görünüyor Türkiye sayfasında 2700 TL 800TL vergi işlemiş yani 480 euroluk gelecek olan model 2700 tl civarında olur diye tahmin ediyorum, 256'lık için ise 3500 civarı olacaktır
    iPhone 7 yi satışa koydum bakalım 2.300 yazdım satılırsa bekleyeceğim hazirana kadar artık niyetlendim almaya :)
  • üstte kalsın
  • S7 var bende xiaomi aldım bugun S7 den daha iyi sanki.. :d
  • fb.1907 kullanıcısına yanıt
    uygulamalar crash oluyormu durduruldu falan diye hata veriyordu en son android'de habire çok sinir bozucuydu aynı şeyler devam ediyormu?
  • ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    Donanımhaber ile pinterest kullandım sadece şu an dh yi kullanmaya devam ediyorum crash almadım model mi max 2
  • Asus alma tavsiye etmem. Bende zenfone 5 vardı 2 yıl idare etti ama sonra batarya ve sokette problem oluştu. Xiaomi mi 7 yi bekle
  • Lunaparktaki çarpışan otoları bırakıp gokarta binmek gibi bir şey bu.
  • Mi mix 2s al
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Oda güzelmiş hocam ya hemen hemen aynı özellikleri, hangisi önce gelirse diyelim o zaman
  • 3 Asus zenfone 6 geldi geçti telefonlar kendi kendine bozuluyor sakin Asus marka telefon alma başka markalara yonel,3 telefon da bildiğin pert
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    3 model seçtim şuan mi mix 2s- Zenfone 5z - oneplus 5T hangisini almalıyım sence? ios dan geçeceğim hiç kullanmadım android..
  • bende zenfone 2 var bir sürü kronik problemi var.Diğer modellerini bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsankutamis

3 model seçtim şuan mi mix 2s- Zenfone 5z - oneplus 5T hangisini almalıyım sence? ios dan geçeceğim hiç kullanmadım android..

asus almada önceliğin o olsun,samsung olabilir,xiaomi olabilir oneplus hakkında fikrim yok beğendiysen kronik sorunları yoksa alınabilir,gm güncellemelerde bayağı sorun çıkartıyormuş ona göre alabilirsin.ben hala s4 kullanıyorum ilk çıktığında almıştım şu sıralar son 1 aydır nedendir bilmiyorum ama kasma sorunları başladı başka sorunu olmadı.umarım istediğin cihazı alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsankutamis

Beklentilerinize göre değişir hocam.Eğer beklerim diyorsanız ve miui arayüzünü beğeniyorsanız alabilirsiniz mi mix 2s veya mi7'i bekleyebilirsiniz yakın zamanda tanıtılır sanıyorum ama beklentiniz iphonedan androide geçtiğimi tam hissedeyim stock androide yakın bir deneyim istiyorum diyorsanız op 5t alırsınız da bir gram pişman olacağınızı sanmıyorum (kamera yorumu yapamıyorum ama ip7nin gerisinde çok kalmaz sanıyorum one plus da )
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    hocam asus ürünlerini bilgisayarda çok seviyorum ilk zenfone modellerini de alasım gelmişti android diye yanaşmamıştım sonra bir sürü üretim hatalarının fotoğrafları bir sürü sorunlar vs görünmeye başladı dedim iyi ki almamışım.. şimdi yine aynı durum başıma geldi ve bu seferde almayacağım sanırım, diğer markaları eledim samsung s9+ almayı düşünüyorum önümüzdeki ayın başlarında nasıl cihaz bilmiyorum ama bu sefer ıvırını zıvırını araştırmadan alacağım. Android telefon almak ne zor işmiş ya model içinde kayboluyosun hiç sevmediğim şey, birinde şu var öbüründe o var şu yok iPhone'un gözünü seveyim yıllardır bana bunu yaşatmamış

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Yani çocuk oyuncağından yetişkinlerin kullanabileceği bir cihaz mı diyorsunuz
  • ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    ben de yaklaşık 3 yıldır ıphone 5s kullanıcısıyım.iphone reklamı yapmak değil ama amacım iphone gerçekten titiz kullanan biriysen satarken de para ediyor.tabi sıfır fiyatları pahalı.samsungu nedense sevemedim bir türlü.bu yılın sonuna doğru telefonu değiştiricem belki.telefon alırsam şu 3 telefon arasında kaldım aslında.
    1- ıphone 7
    2-one plus 6
    3- xiaomi mi7
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.