Şimdi Ara

iPhone 7 266 döngü de %91 pil sağlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıka belirttiğim durum mevcut arkadaşlar telefon 10 aylık ama %91 pil sağlığı suanda normal mi bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz fazla eskimiş ancak bunun sebebi sizsiniz eğerki tam şarj olmadan söküyorsanız %20 nin altına çok fazla indiriyorsanız şarjınızı kendi şarj aleti dışında başka şarj aletleri ile örneğin ipad şarjı vs fazla akım veren telefonunuzu şarjda iken kullanıyorsanız yıpranmasına sebebiyet vermektedir tabiki %80 lere indiğinde 85 84 garantiden değiştirme hakkınız var 1 defaya mahsus takmayın kafanıza ve %85 altında apple servisine götürüp ücretsiz değiştirin garanti süresi boyunca
  • hocam müthiş değerler. benim telefonun bataryası serviste değişti 4 ay önce. iphone 7, 140 döngüde %94 ve oyun oynamam, pili yormam. sadece orijinal şarj aleti ve bilgisayarla şarj ettim ve durum bu. ben ne yapayım :D
  • Döngüyü nerden göruyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyazmaci468

Biraz fazla eskimiş ancak bunun sebebi sizsiniz eğerki tam şarj olmadan söküyorsanız %20 nin altına çok fazla indiriyorsanız şarjınızı kendi şarj aleti dışında başka şarj aletleri ile örneğin ipad şarjı vs fazla akım veren telefonunuzu şarjda iken kullanıyorsanız yıpranmasına sebebiyet vermektedir tabiki %80 lere indiğinde 85 84 garantiden değiştirme hakkınız var 1 defaya mahsus takmayın kafanıza ve %85 altında apple servisine götürüp ücretsiz değiştirin garanti süresi boyunca
    Söylediklerinle alakası yok tek doğrusu şarjda kullanma demen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyazmaci468 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben su şekilde şarj ediyorum telefonu %20 bin altına düşürmemeye çalışıyorum genelde ama doldururken %100 de değilde 95 100 arasında cekiyorum ama şarj aleti falan orijinal

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Apple destek ten pil sorunları deyip müşteri temsilcisine sorarsanız bilgi verirler

• 8 plus kullanıyorum 1 seneye yakındır 2 ay önceye kadar 95 di sağlık 2 ayda 88e indi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın sitesinde zaten 500 şarj döngüsü boyunca %80'e kadar korur diyor. Seninki de 266'da %91 bence gayet normal. Sadece biraz çabuk olmuş, 10 ay 300 gün desen neredeyse her gün 1 tam döngü kullanmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 9 Kasım 2018; 4:11:10 >
  • 688 döngü, pil saplığı yeni %90 oldu

• Benim 7 plus 290 civarı döngüde %91e indi. 1 yıl oldu alalı. Kafama ne zaman eserse şarj ediyorum bir düzenim yok. Telefon size hizmet etsin siz telefona değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 9 Kasım 2018; 10:15:10 >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Nasıl başardınız acaba.

• Pil döngü sayısonı nasıl öğreniyoruz arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert--

Valla hocam ben su şekilde şarj ediyorum telefonu %20 bin altına düşürmemeye çalışıyorum genelde ama doldururken %100 de değilde 95 100 arasında cekiyorum ama şarj aleti falan orijinal
    Hocam normal bir değer. Her ay pil sağlığından %1 gidiyor zaten
  • quote:

Nasıl başardınız acaba.
    Telefonun pilini hiç bitirmedim, sarj imkanım yoksa %10da telefonu kapattım, genelde min %20lerde sarja taktım

Bunun dısında cogunlukla sarj olurken telefonu kullanmadım, onun dısında hiçbirleye dikkat etmedim, powerbank, ipad sarj aleti filan ne bulursam sarj ettim, sonuc bu sekilde oldu

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    bugün %1 daha düştü pil sağlığı %90 oldu şuanda apple desteğin de yönlendirmesi ile pazartesi günü pil değişimi için servise vereceğim telefonu
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    benim 1 ayda %7 düştü.
  • quote:

benim 1 ayda %7 düştü.
    Anormal bir durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.