Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika fiyatları hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saf köylü kullanıcısına yanıt
    ben de 5s düşünüyorum hocam. umarım tr de fiyatlar güzel bir şekilde düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

32GB neden kaldırılmış? Destan yazdı Apple bugün resmen.

64gb modeli yüksek fiyattan satmak için. Klasik küresel sömürü.

Başka bir açıklaması olamaz.

• İyi hoş ama fiyat cok o paraya almam 5s le devam simdilik, 16 lik alinmaz artik iki uygulama yuklesen yarisi doluyor mecbur 64 almak lazim oda ucuyor. Kalsin 5s iyi.

• Şimdi 26 eylülde apple store satacak tr de öylemi? Fiyat avrupa euro bölgesiyle kıyaslayınca yine pahalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışı 1000tl olan telefon ülkemizde 2600ise bunun adı soygundur. Vatandaşı teknolojiden neden soğururlar ki. Devlet gözünde abd vatandaşına verdiği değer kadar Türkiye vatandaşının değeri yokmu. Ayıp ya bu kadar vergi yükü bindirilir mi.

• Iphone 4 ile birlikte her çıkan Iphone modelini hemen gidip aldım ama bu fiyatları ve boyutu görünce soğudum Iphone'dan.

Bu saatten sonra 16GB telefon alınmayacağı için fiyatı bayağı tuzlu oluyor. Eğer 64GB Iphone 6 Plus Türkiye'de bu fiyattan yok satarsa pes diyeceğim, ki ilk çıktığında mutlaka satacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 9 Eylül 2014; 23:37:51 >
  • 3250 lira mı? Bu ne yahu ayıp ya
  • vatan bilgisyar ile dalga geçenler nerede
    3200 lira lskhdglkshgldkshgdslkghslg sldghsglşhdglşkshg sdlkgşh sdlgkshglkşhsglşksh lsdgh slgkhsdlkghsdlk hsdlgkhsglkshglksdh

• Fiyat çok kötümser değilmiş . Nasipse bir Plus alacağım .

• quote:

Orijinalden alıntı: dreek

https://www.apple.com/ resimde gödükten sonra ekran büyüklüğü insan eli için daha iyi mühendislik harikası falan... apple tükürdüğünü yalama konusunda baya iyi iş çıkarıyor ama olay o değil pil ile konsollarda olan (xbox one ps4 olayı gibi oldu kim daha iyi görünen köy kılavuz istemiyor donanım gösteriyo zaten) şimdi batırdılar nasıl düzeltecekler tam izlemelik ayrıca son update ile eski cihazları yavaşlatma gibi tebiyesiz olaylarını biliyoruz bazı güncellemeler zorla yoksa mağazadan uygulama indiremiyon, kamera hala geceleri gözler kırmızı mı yada ram 1 gb ,kasa eski hali daha iyi demek kimin aklına gelicekti lütfen isheep lerden biri saçma yorum atmasın

Orası hangi dünya ???

Android çok mu farklı ?
    Sadece applenin değil tüm telefonların yongalari yıpranıyor. Sen 2 sene kullandığım telefon kasıla bilir ama aldığın ve ilk gün açtığın aynı telefon kasılmas:) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSC MISAFIRI 2 -- 9 Eylül 2014; 23:39:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Yurt dışı 1000tl olan telefon ülkemizde 2600ise bunun adı soygundur. Vatandaşı teknolojiden neden soğururlar ki. Devlet gözünde abd vatandaşına verdiği değer kadar Türkiye vatandaşının değeri yokmu. Ayıp ya bu kadar vergi yükü bindirilir mi.

Yok 500 tl sende iyice salladın.avrupa başlangıç fiyatı 549 euro.

• 2 sene önce note2 için kingston class 10 64 gb hafıza kartı aldım 120-130 liraya falan şimdi apple da 16 gb 64 gb farkına bakıyorum 300 tl görüyorum bana komik geliyor açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

100 dolarlık telefonu 2500 liraya satıyolar ya ne diyim ,

eskiden samsung ucuz satardı appleyi görünce fiyatlarıda kopyaladı resmen ...

onunda 80 dolara ürettiği pilastik telefonlar 2000 tl

ABD için geçerli ve kontratlı fiyatlar olmasın onlar?
  • Hehe,

Fiyatları ve çözünürlüğü de görünce Kral LG G3 kalacak bu sene :D Hemen sipariş ettim, ben de bu lansmanı bekliyordum.

Apple fiyatı abarttığı gibi işlemci ve çözünürlük konusunda da yeterince çalışmamış görünüyor.

Apple severlere selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Htc şimdi bunlardan görüp 3500'e falan çeker fiyatı, iyice uçtu bu telefoncular.

Bunun sonu mortgage

Kontör öder gibi telefon sahibi ol! Yüzde bilmem kaç faizli kredin bankada

• Dolar 2.200 ve fiyatlar +100 TL kadar pahalı giriş yapmış :(((

• 2399 demiştim 50 tl altına çıktı
  • O değilde, hep olduğu gibi asgeri ücret maaş alan insanlar tutup iphone6+ alır mı?

• Hatırlıyorum da ilk çıktığında 400TL'ye Nokia N70 almıştım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.