Şimdi Ara

İphone 6 şebeke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gökhen (2 mesaj) koray kucukisilak (1 mesaj) akin99 (1 mesaj) infom@n (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    137 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aveadan iphone6 16gb almıştım ancak son 1 aydır telefonumun kullanım sırasında veya beklemedeyken kendi kendine şebeke yok moduna geçiyor bazen kapatıp açınca bazen de kendi kendine şebeke geri geliyor. Bu da ben farketmediğim zaman sıkıntı yaratıyor arayanlar ulaşamıyor vs. Geçenlerde ise defalarca açıp kapamama rağmen bu olay düzelmedi sonra kendi kendine geldi şebeke. Ne yapmam lazım garantiden randevu alsam böyle böyle desem prosedür nasıl ilerler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Çavuş
    72 Mesaj
    bendede ayni sorun var ama 5 saniye sürüyo
    |
    |
  • Yarbay
    7558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gökhen

Aveadan iphone6 16gb almıştım ancak son 1 aydır telefonumun kullanım sırasında veya beklemedeyken kendi kendine şebeke yok moduna geçiyor bazen kapatıp açınca bazen de kendi kendine şebeke geri geliyor. Bu da ben farketmediğim zaman sıkıntı yaratıyor arayanlar ulaşamıyor vs. Geçenlerde ise defalarca açıp kapamama rağmen bu olay düzelmedi sonra kendi kendine geldi şebeke. Ne yapmam lazım garantiden randevu alsam böyle böyle desem prosedür nasıl ilerler?

Sim kartınız kesilmemiş orjinal nano sim kart mı? Eğer kesilmiş sim kart ise yeni bir orjinal nano sim kart edinin.
    Ayrıca Ağ ayarlarını sıfırlayın ve deneyin düzelmezse DFU mod ile yeni iphone olarak kurun. Yine düzelmezse servise vermekten başka çare yok.

• Teğmen
    137 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhen

Sim kartınız kesilmemiş orjinal nano sim kart mı? Eğer kesilmiş sim kart ise yeni bir orjinal nano sim kart edinin.
    Ayrıca Ağ ayarlarını sıfırlayın ve deneyin düzelmezse DFU mod ile yeni iphone olarak kurun. Yine düzelmezse servise vermekten başka çare yok.

Evet kesilmiş kart o zaman bir öyle deneyim teşekkürler

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.