Şimdi Ara

Iphone 5S mi HTC One M8 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim? M8 ekranının çok büyük olması ve de android kullanmasından dolayı canımı sıkıyor. Diğer taraftan apple ürünlerinin dayanıklılığını ve stabilitesini biliyoruz.

Siz olsanız artılarıyla eksileriyle hangisini tercih edersiniz?

• Iphone 6 beklerdim. İkisi arasından M8. Başka öneride ise Z2.
  • m8 ekranı cok mu büyük? ben m8 ekranı ufak diye vazgeçip lg g3 almaya karar verdim. kücük ekranlı telefonlara o kadar para verilmez.
  • M8 parası varsa m8 daha alınabilir duruyo, htcnin arayüzüde bi apple kadar stabil o konuyu sıkıntı yapmayın, sıkıntı yapılacak bi şey var oda kamerasıdır bana göre o parayı veripde o kamera biraz soğutuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O parayı verip eski tuşlu telefon kamerası kullanmak istiyorsan sen bilirsin bence ip 5s almalısın yada ip 6 yı bekle
  • Ben İPhone 6 ve Z3 u beklerdim ama İllaha bunlarda M8 aaşırı kotu değil hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6'i çıkmasını bekleyebilecekseniz bekleyin derim, ama bekleyemem diyorsanız kesinlikle m8 harika bir cihaz kendim kullanıyorum ve şuana kadar hiç pişman etmedi, yalnız kamera düşkünüyseniz diğer yeni çıkan cihazlara nazaran bi tık üzebilir sizi lakin öyle çok vasat bir kamerası da yok doğru kamera kullanımında harika resimler çekiyor. Çektiğiniz resimler çok canlı tek kusuru resmi yaklaştırınca ortaya çıkıyor buda sizi ne kadar bağlar bilemiyorum dert edilecek bir durum değil açıkçası, arayüz olarak da cihaz akıyor resmen iphone aratmaz. Ses konusunda zaten aşmış kesinlikle pişman etmez
  • Iphone 6 çıkmasını beklemek daha mantıklı öyleyse, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • safır ekran sadece buyuk versıyonda ve 128lık te olacak kı o da 3000 lıra olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.