Şimdi Ara

iPhone 5 & Teleservice & Find my iPhone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Teleservice garantili iPhone'larınızı garantiye göndermeden önce size bir uyarıda bulunmak istiyorum. Ben yaşadım siz aynı durumu yaşamayın, aynı saçmalığa maruz kalmayın.

Kilit tuşu arızasından yolladığım iPhone 5 telefonum için açılan kayıtta şunlar yazmaktaydı. Eğer siz de iPhone yollayacaksanız Find my iPhone'a girip cihazı takipten çıkartın.
     iPhone 5 & Teleservice & Find my iPhone

• Restore edilmesi gerek heralde o yuzden istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçmalık resmen
  • Can sıkıcı bir durum unutmasaydiniz keske

• Bilseydim önceden kesinlikle kapatırdım. Hiç haberim yoktu böyle bi olaydan :(
  • çok ilginç. adamlar yerimiz bellli olmasın diye mi yoksa telefonu tamir edemedikleri için mi uygulamanın kapatılmasını istemişler? iphone'umu bul uygulaması cihazı tamir etmek isteyenlere ne gibi bir engel çıkartmış merak ettim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

çok ilginç. adamlar yerimiz bellli olmasın diye mi yoksa telefonu tamir edemedikleri için mi uygulamanın kapatılmasını istemişler? iphone'umu bul uygulaması cihazı tamir etmek isteyenlere ne gibi bir engel çıkartmış merak ettim açıkçası.

İos 7 bir takım işlemler yaparken (restore vs) apple id istiyor. Adamlara parolayı veremeyeceğimiz için find iphone uygulamasından telefonu silince diledikleri gibi restore yapabiliyor. Zaten bildiğim kadarıyla teleservice iphone lara tamir yapmıyor. olayı yazılımsal çözebilirse çözüyor olmassa swap yapıyor. donanımsal tamir işlemi yapıp yapmadığını tam bilmiyorum.
  • Bu bir tek teleservice icin gecerli degil butun servisler ayni seyi soyler ios 7 de cihaza mudahale ettigin zaman hemen apple id istiyor guvenlik acisindan iyi bir sey ancak servislerde islerine engel oluyor, gecmis olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarath -- 28 Ekim 2013; 1:58:16 >
  • bütün servislerde geçerli apple'ın sitesinde bile yazıyor göndermeden önce kapatın diye ama bizim servislerinde hatırlatması lazım
  • Ya bu teleservice adam olmaz.
  • adam olmayacak bir konu yok çoğu servis bunu hatırlatmaz bizim ülke böyle maalesef. servisin tek eksisi budur bu durumda.
  • brightstarın sitesinde yazıyor yollamadan önce mutlaka kapatın yoksa garanti kapsamı dışında kalır diye

http://www.applegaranti.com/
  • İyi de yolladıktan sonra kapatsan ne olacak ki? Zaten web üzerinden kapatılıyor.
  • Aynısı başıma geldi bugün öğrendim. Halbuki bu konuyu görünce hemen kapatmıştım. Gecikmişim demek ki bir gün ile.
  • Sadece iPhone 5 için mi geçerli bu durum?
  • Eylül 27 de telefonunu servise gönderen forumdan bir arkadaşımız daha bugün aynı mesajı aldı 1 ay saçma sapan bir şekilde beklettikleri için kınıyorum teleservisi ben Eylül 23 de gönderdim ios7 güncellemesi yapmadım umarım aynı sorun başıma gelmez telefonu göndermeden önce Format atmıştım ama

• internetten kapatilabiliyordu noldu?

• teleservice adamın canını sıkıyor. Benım cıhazıda da deıstırmedıler onarıp yolladılar olu pixel belırdı gene gonderecegım. Terbiyesiz bunlar, olu pixel yoktu gonderdıgımde. cıhaz onarılıp geldı olu pıxel var
  • Teleservise ulaşamayan bir ben mi varım forumdan ? Eylül 23 de ellerine ulaşan iphone 5 im hala değişim cihazı bekliyor. Hiç bu kadar bekleyen var mı ?
  • Neden böyle bir şeye gerek duyuyorlar ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.