Şimdi Ara

iPhone 5 & Teleservice & Find my iPhone (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: raidon

Teleservise ulaşamayan bir ben mi varım forumdan ? Eylül 23 de ellerine ulaşan iphone 5 im hala değişim cihazı bekliyor. Hiç bu kadar bekleyen var mı ?

hocam sizin kadar beklemesemde 7 ekimden bu yana bende bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sinir bozucu bu kadar beklemek 1.5 ay oldu 30 iş gününü yedek cihaz bile vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardmantr

saçmalık resmen

Neden saçmalık anlayamadım daha mantıklısını fikir olarak beyan edin düşünememişlerdir belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar haklı iOS 7 ile beraber gelen güvenlik önleminden dolayı böyle bu durum. Iphonumu bul uygulamasını bir kere aktif edince imei numaranız ve applestore veya icloud hesabiniz eslestiriliyor ve bu şifreyi bilmeden cihazi restore bile etseniz telefonu etkinlestiremiyorsunuz. Arkadasım icloud şifresini unutmuş genpaya yolladık faturayı Apple a mail atıyorlar kilidi oyle kaldirabiliyorlar Türkiye'de ki teknik servislerin bile yok yetkisi bu şifre icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Adamlar haklı iOS 7 ile beraber gelen güvenlik önleminden dolayı böyle bu durum. Iphonumu bul uygulamasını bir kere aktif edince imei numaranız ve applestore veya icloud hesabiniz eslestiriliyor ve bu şifreyi bilmeden cihazi restore bile etseniz telefonu etkinlestiremiyorsunuz. Arkadasım icloud şifresini unutmuş genpaya yolladık faturayı Apple a mail atıyorlar kilidi oyle kaldirabiliyorlar Türkiye'de ki teknik servislerin bile yok yetkisi bu şifre icin

Ne olursa olsun arkadaşın biri saçmalık demiş buna başka biri de teleservice adam olmaz demiş yapacak bişey yok onlar haklı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar tekrar. Kilit tuşu arızalı iPhone 5 telefonum için değişim kararı çıktı ve beklemekteyim.

Sizce sıfır olarak gelen telefonumu 1600'e satıp 5S mi alayım hazır sıfırlanmış değeri artmışken, yoksa açıp kullanayım mı? Üstüne koyacağım en az 500 liraya değer mi sizce 5S'e geçmek?
  • Kullan dostum 5s pekde olayı yok iphone 5 e göre. Hız desen aynı gibi 64 bit için hiç bir oyun optimize edilmedi o yüzden oyundada hiç bir fark yok. Sadece parmak izi okuyucu var o kadar. Onun içinde aradaki fark verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

brightstarın sitesinde yazıyor yollamadan önce mutlaka kapatın yoksa garanti kapsamı dışında kalır diye

http://www.applegaranti.com/

Brightstar saçmalamış garanti dışı bırakmak da ne demek. Cihazı geri yollayıp uygulamanın kapatılmasını istemeliler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Orijinalden alıntı: raidon

Teleservise ulaşamayan bir ben mi varım forumdan ? Eylül 23 de ellerine ulaşan iphone 5 im hala değişim cihazı bekliyor. Hiç bu kadar bekleyen var mı ?

hocam sizin kadar beklemesemde 7 ekimden bu yana bende bekliyorum

vay halimiz arkadaşlar bende bekliyorum.. formda başka bir konuda swap cihazların ocakta geleceğini söyledi bir arkadaş kesin bir bilgi olduğunu falan söyledi nasil bir firmaya bulaştık..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.