Şimdi Ara

iphone 4s muslukta yıkanır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araştırmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

kaplanmış haliyle bir resmini yükleyebilir misiniz buraya?

Bir fark olmuyor arada. Yan yana koysan bile anlaşılmaz..

liqupiel türkiye sitesinden ayrıntılı bilgiler mevcut.

bu saç telinin binde biri kalınlığında bir kaplamadır. 2 yıl garantilidir. ayrıca ömrü için 15 yıla yakınmış.

kaplama kılıf değil yani. madde suyu itiyor, gaz olarak içine dışına her yeri kaplıyor.

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

quote:

quote:

bu saç telinin binde biri kalınlığında bir kaplamadır. 2 yıl garantilidir. ayrıca ömrü için 15 yıla yakınmış.

kaplama kılıf değil yani. madde suyu itiyor, gaz olarak içine dışına her yeri kaplıyor.

saygılar...

sistem buradada uygulandı çalışma prensibi sanırım hemen hemen aynı gibi

bu su tamamen jonsens baby bebek kolonyası içeriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 22 Nisan 2013; 12:54:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Mikrofon ve kulaklık girişinden su girmesini nasıl engelliyor acaba?

engellemiyor arkadaşım, su giriyor her yere ama kısa devre yaptıramıyor çünkü aslında görünmez bir perde tarafından cihazdan uzak tutuluyor.

ilerde bu yöntem sayesinde bilgisayar kasalarının içine bidonla su dolduracaz. kartlar suyun içinde olacak. hem bozulmayacak hem de ısınmayacak...

saygılar...
  • quote:

quote:

engellemiyor arkadaşım, su giriyor her yere ama kısa devre yaptıramıyor çünkü aslında görünmez bir perde tarafından cihazdan uzak tutuluyor.

ilerde bu yöntem sayesinde bilgisayar kasalarının içine bidonla su dolduracaz. kartlar suyun içinde olacak. hem bozulmayacak hem de ısınmayacak...

saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

quote:

saygılar...

burada yağ kullanılmış yani kartların özelliği değil yağın özelliği kullanılmış. değişik bir yöntem.

liqupiel kaplı bir kartın her hangi bir sıvıya bulaşmayacağını sanıyorum. yani yağ dolu bir kaba batırıp çıkarsan üzerinde hiç yağ olmaz sanıyorum ...

saygılar...

• Cok sacma birsey

• Yine de sudan uzak tutardım.

• quote:

...

saygılar...

bidonla su iyi mi geliyor bilgisayara?
  • quote:

quote:

saygılar...

Ağır olur ama kasalar. Misal laptopta düşündüm de, taşınmaz o ya .

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

quote:

quote:

saygılar...

Mineral oil zaten elektriği iletmez.Liquipel'e falan gerek yok yani.

"jonsens baby bebek kolonyası" dediğiniz "baby oil(Bebek yağı)" diye biliyorum.

Suyun tamamen(%100) "jonsens baby bebek kolonyası" içermeside garip birşey zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

quote:

quote:

saygılar...

Mineral oil zaten elektriği iletmez.Liquipel'e falan gerek yok yani.

"jonsens baby bebek kolonyası" dediğiniz "baby oil(Bebek yağı)" diye biliyorum.

Suyun tamamen(%100) "jonsens baby bebek kolonyası" içermeside garip birşey zaten

sen ölmemişmiydin

• Merhabalar ;
    Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Liquipel Türkiye ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Liquipel cihazlarınızı sıvı kazalarına karşı korur. Liquipel cihazınızın ömrü kadar kalıcıdır .Liquipel Turkiye şuanda sadece İSTANBUL-LEVENT ÇARŞI'da açılmıştır.Uygulamamız 1:30 saat sürmektedir. Satış fiyatlarımız KDV ve 2 yıl sigorta dahil cep telefonlarında 120 TL tabletlerde 155 TL'dir.Uygulama Yapmış olduğumuz cihazlar;

Apple İphone 3 , 3G , 4 , 4S , 5
    Apple İpad 1 , 2 , 3 , 4 , mini
    Apple İpod Shuffle 6
    Apple İpod Nano 6
    Apple ipod Touch 7
    Asus Nexus 7
    HTC Evo 4G
    HTC One XL
    Samsung Galaxy Tab
    Samsung Droid Charge
    Samsung Galaxy Nexus
    Samsung Galaxy Note , 2
    Samsung Galaxy S2 , S3 , S4
    Motorola Atrix & HD
    Motorola Droid Razr
    Motorola Razr Maxx
    Motorola Droid X , X2

İstanbul dışında olup cihazını Liquipel ile kaplatmak isteyen müşterilerimiz. Cihazlarını kargo olarak bize gönderebilirler.
    (NOT:Kargo ücreti Liquipel Türkiye tarafından ödenecektir. Express kargo ödemesini Liquipel Türkiye karşılamamaktadır.)

Ayrıntılı bilgi için...
    0(212) 281 31 46-47
    Liquipel | Make Your Cell Phone Watersafe, No Case Required!
    Levent mah. Gonca sok.
    No:25 BEŞİKTAŞ-LEVENT
     iphone 4s muslukta yıkanır!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

quote:

quote:

quote:

evet arkadaşlar,
    bugün levent çarşıda 3 arkadaş iphone'ları 12:30 seansında su geçirmez teknoloji olan Liquipel ile kaplattık.
    telefon başı 120 tl. başka müşterilerde vardı.

1-1,5 saat içinde telefonu geri veriyorlar.
    2 yıl garanti verdiler.

müşteri ile ilgilenen bir firma. telefonumun koruyucu kılıfını kırmışlar çıkarmaya çalışırlarken hemen benzerini turkcell den alıp yenilediler.
    Liquipel ile kaplanmış su geçirmez bir peçete hediye ettiler. tabi biraz da benim yüzsüzlüğüm vardı istedim geri çeviremediler.
    evdekilere gösterdim, suyu peçetenin üstüne döktüm civa gibi kaldı, peçete ıslanmadı, sihirbaz gibi seyrediyorlardı beni.

bu arada oradaki yetkili bir bey musluğa tuttu kendi telefonunu, görsel olarak çok etkilendik.

şimdilik bu kadar. olumlu olumsuz her şeyini açıklarım zamanla.

xperia z ile karıştırılmasın bu ayrı bir teknoloji. sony telefonunu conta sistemi ile koruyor. yani içine su girmesini engelliyor. bu ise saç telinin binde biri bir kalınlıkta telefonun her parçasını içini dışını kaplıyor, görünmez bir kaplama.

saygılar...

Liquipel turkiyede yaptirilabiliyormuymus ya, bilmiyordum

liquipel türkiye yazarsan google amca adresi verir.

yalnız bu firmanın elemanları telefonlara ekran koruyucusunu hava kabarcığı kalmadan takmayı beceremiyorlar.

çok önemli değil ama aklıma geldi...

Simdi arastirdimda dediginiz gibi tr ye de resmi olarak gelmis
    Her telefon ayni fiyatmi ve telefon disinda seylerde yapilabiliyormu acaba biliyormusunuz,mesela arac anahtari gibi

her telefon aynı fiyat yani 120 tl.

araba anahtarıda yapılır bence ama sormadım açıkçası. kağıt havluya bile yapılabiliyorsa anahtar neden olmasın ki?

bu teknoloji her şeye uygulanır ama boyut çok büyürse fiyatta artabilir. mesela nikon d 7000 body ve lensi ile nerdeyse 10 tane 4s büyüklüğünde :))

zaten ilerde dünyada üretilecek olan herşey liqupiel tarzı nano kaplama ile üretilecek. yani standart olacak.

bu arada leventteki yetkili bey, bir kaç aya kadar telefonu her türlü darbeden koruyacak yeni bir ürün çıkaracaz dedi. yani duvara fırlatsan, asfalta düşürsen bile telefona zarar gelmeyecek gibisinden bir şeyler söyledi. sanırım liqupiel kaplamadan biraz daha kalın olacakmış.

saygılar...

Telefonlarınızı darbeden koruyacak kaplamanın ismi Line-X Polymer ' dir. Özel bir kaplamadır. Zamanında kendi işimizde kullanmak için araştırmıştım. Neye uygularsanız uygulayın işe yarıyor. Denemek için Beton brikete uygulamışlar. Briketi 3 katlı evin çatısından aşağıya serbest bırakıyorlar. Briket, beton zemine çarpıyor ve sanki elastik bir maddeymiş gibi yerden sekiyordu. Gerçekten çok değişik bir kimyasal.

Anlattığım uygulamanın benzeri,

Detaylar;

LİNE-X NEDİR ?

Line-x her türlü yüzeyi kaplayarak koruyan, patlamaya, yıpranmaya ve aşınmaya karşı etkisi kanıtlanmış, uygulandıktan sonra kalın ve sert hale dönüşen elastik bir kaplamadır.3 saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelen LINE-X, aynı zamanda çevreye, insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir.
    LINE-X, Amerikan Savunma Bakanlığı, Amerikan Hükümeti ve Amerikan Ordusu tarafından bombaya karşı koruma ve kaymaz yüzey kaplaması olarak kullanılan TEK ÜRÜNDÜR.

ŞİRKET PROFİLİ

Ana merkezi, Güney Kaliforniya’da bulunan LINE-X firmasının sadece Amerika’ da 1200 den fazla deneyimli ve tecrübeli bayii bulunmaktadır.Bunun yanında dünya genelinde 23 ülkede distribütörlük sistemiyle temsil edilmektedir.

LINE-X Türkiye, ülke çapında deneyimli ve uzman kadrosuyla inşaat bina ve viyadük güçlendirmeleri, iç ve dış cephe izolasyonu, çatı ve zemin kaplamaları, otomotiv, güvenlik, gıda, ulaştırma, nakliye, denizcilik, madencilik, petrokimya, havacılık, Emniyet Teşkilatı, Silahlı Kuvvetler gibi bir çok sektöre ve kuruluşa hizmet vermeye hazırdır.

TEKNİK BİLGİ

Püskürtme sistemi ile uygulanan monolitik elastomer POLİÜRE malzemedir.
    Ahşap, beton, fiberglas, plastik ve metal yüzeylerle esnek ve kuvvetli bir bağ oluşturur.
    -40 C ila 200 C arasında elastikiyetini korur.
    Aşınmaya ve kimyasallara karşı olağanüstü dayanıklıdır.
    0.50 mm’den 6 cm.’ye kadar kaplama kalınlığı elde edilir.
    Uygulamadan sonra 3 sn içersinde kurur ve 10 dakika içerisinde tüm reaksiyonunu sağlayarak yekpare bir yüzey oluşturup kullanıma hazır hale gelir.
    Yüzeyde aderans kaybı olmaksızın %100 ile %700 arasında elastikiyet.
    Shore sertlik derecesi A’dan D’ye 75 .
    Gerilime dayanıklılığı 24 C ortam ısısında 1,500 psi ile 6600 psi arasındadır.

ÇEVRE İLE DOST

LINE-X, hacim ve ağırlık olarak %100 katı bir maddedir.
    Hiçbir solvent ve ( U.O.B.) uçucu organik bileşim içermez, uluslar arası çevre koruma örgütlerinin emisyon değerine uygundur.
    Ulusal Tarım Bakanlıklarınca birincil ve kazaen gıda maddeleriyle temasında bir sakında olmadığı onaylanmıştır.
    Sağlığa zararlı hiçbir madde içermediğinden, içme suyunda kullanılabilirlik sertifikası mevcuttur. ( Su Deposu İzolasyonunda Kullanılır ).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 3 Mayıs 2013; 15:40:07 >

• harika bi teknoloji çok etkilendim telefonumu kaplattırdım sesınde görüntüsünde ve iletkenliğinde hiçbir değişiklik olmadı harika gerçekten fiyatida cok makul telefonum için sudan caydan kahveden korkmuıyorum artık herkese de tavsıye ederım pazartyeside tabletımı kaplattırcam

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet arkadaşlar,
    bugün levent çarşıda 3 arkadaş iphone'ları 12:30 seansında su geçirmez teknoloji olan Liquipel ile kaplattık.
    telefon başı 120 tl. başka müşterilerde vardı.

1-1,5 saat içinde telefonu geri veriyorlar.
    2 yıl garanti verdiler.

müşteri ile ilgilenen bir firma. telefonumun koruyucu kılıfını kırmışlar çıkarmaya çalışırlarken hemen benzerini turkcell den alıp yenilediler.
    Liquipel ile kaplanmış su geçirmez bir peçete hediye ettiler. tabi biraz da benim yüzsüzlüğüm vardı istedim geri çeviremediler.
    evdekilere gösterdim, suyu peçetenin üstüne döktüm civa gibi kaldı, peçete ıslanmadı, sihirbaz gibi seyrediyorlardı beni.

bu arada oradaki yetkili bir bey musluğa tuttu kendi telefonunu, görsel olarak çok etkilendik.

şimdilik bu kadar. olumlu olumsuz her şeyini açıklarım zamanla.

xperia z ile karıştırılmasın bu ayrı bir teknoloji. sony telefonunu conta sistemi ile koruyor. yani içine su girmesini engelliyor. bu ise saç telinin binde biri bir kalınlıkta telefonun her parçasını içini dışını kaplıyor, görünmez bir kaplama.

saygılar...

Liquipel turkiyede yaptirilabiliyormuymus ya, bilmiyordum

liquipel türkiye yazarsan google amca adresi verir.

yalnız bu firmanın elemanları telefonlara ekran koruyucusunu hava kabarcığı kalmadan takmayı beceremiyorlar.

çok önemli değil ama aklıma geldi...

Simdi arastirdimda dediginiz gibi tr ye de resmi olarak gelmis
    Her telefon ayni fiyatmi ve telefon disinda seylerde yapilabiliyormu acaba biliyormusunuz,mesela arac anahtari gibi

her telefon aynı fiyat yani 120 tl.

araba anahtarıda yapılır bence ama sormadım açıkçası. kağıt havluya bile yapılabiliyorsa anahtar neden olmasın ki?

bu teknoloji her şeye uygulanır ama boyut çok büyürse fiyatta artabilir. mesela nikon d 7000 body ve lensi ile nerdeyse 10 tane 4s büyüklüğünde :))

zaten ilerde dünyada üretilecek olan herşey liqupiel tarzı nano kaplama ile üretilecek. yani standart olacak.

bu arada leventteki yetkili bey, bir kaç aya kadar telefonu her türlü darbeden koruyacak yeni bir ürün çıkaracaz dedi. yani duvara fırlatsan, asfalta düşürsen bile telefona zarar gelmeyecek gibisinden bir şeyler söyledi. sanırım liqupiel kaplamadan biraz daha kalın olacakmış.

saygılar...

Telefonlarınızı darbeden koruyacak kaplamanın ismi Line-X Polymer ' dir. Özel bir kaplamadır. Zamanında kendi işimizde kullanmak için araştırmıştım. Neye uygularsanız uygulayın işe yarıyor. Denemek için Beton brikete uygulamışlar. Briketi 3 katlı evin çatısından aşağıya serbest bırakıyorlar. Briket, beton zemine çarpıyor ve sanki elastik bir maddeymiş gibi yerden sekiyordu. Gerçekten çok değişik bir kimyasal.

Anlattığım uygulamanın benzeri,

Detaylar;

LİNE-X NEDİR ?

Line-x her türlü yüzeyi kaplayarak koruyan, patlamaya, yıpranmaya ve aşınmaya karşı etkisi kanıtlanmış, uygulandıktan sonra kalın ve sert hale dönüşen elastik bir kaplamadır.3 saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelen LINE-X, aynı zamanda çevreye, insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir.
    LINE-X, Amerikan Savunma Bakanlığı, Amerikan Hükümeti ve Amerikan Ordusu tarafından bombaya karşı koruma ve kaymaz yüzey kaplaması olarak kullanılan TEK ÜRÜNDÜR.

ŞİRKET PROFİLİ

Ana merkezi, Güney Kaliforniya’da bulunan LINE-X firmasının sadece Amerika’ da 1200 den fazla deneyimli ve tecrübeli bayii bulunmaktadır.Bunun yanında dünya genelinde 23 ülkede distribütörlük sistemiyle temsil edilmektedir.

LINE-X Türkiye, ülke çapında deneyimli ve uzman kadrosuyla inşaat bina ve viyadük güçlendirmeleri, iç ve dış cephe izolasyonu, çatı ve zemin kaplamaları, otomotiv, güvenlik, gıda, ulaştırma, nakliye, denizcilik, madencilik, petrokimya, havacılık, Emniyet Teşkilatı, Silahlı Kuvvetler gibi bir çok sektöre ve kuruluşa hizmet vermeye hazırdır.

TEKNİK BİLGİ

Püskürtme sistemi ile uygulanan monolitik elastomer POLİÜRE malzemedir.
    Ahşap, beton, fiberglas, plastik ve metal yüzeylerle esnek ve kuvvetli bir bağ oluşturur.
    -40 C ila 200 C arasında elastikiyetini korur.
    Aşınmaya ve kimyasallara karşı olağanüstü dayanıklıdır.
    0.50 mm’den 6 cm.’ye kadar kaplama kalınlığı elde edilir.
    Uygulamadan sonra 3 sn içersinde kurur ve 10 dakika içerisinde tüm reaksiyonunu sağlayarak yekpare bir yüzey oluşturup kullanıma hazır hale gelir.
    Yüzeyde aderans kaybı olmaksızın %100 ile %700 arasında elastikiyet.
    Shore sertlik derecesi A’dan D’ye 75 .
    Gerilime dayanıklılığı 24 C ortam ısısında 1,500 psi ile 6600 psi arasındadır.

ÇEVRE İLE DOST

LINE-X, hacim ve ağırlık olarak %100 katı bir maddedir.
    Hiçbir solvent ve ( U.O.B.) uçucu organik bileşim içermez, uluslar arası çevre koruma örgütlerinin emisyon değerine uygundur.
    Ulusal Tarım Bakanlıklarınca birincil ve kazaen gıda maddeleriyle temasında bir sakında olmadığı onaylanmıştır.
    Sağlığa zararlı hiçbir madde içermediğinden, içme suyunda kullanılabilirlik sertifikası mevcuttur. ( Su Deposu İzolasyonunda Kullanılır ).

bu bahsettiğin teknoloji sanırım telefon için kullanılamaz :)
    buna benzer daha ince ve şeffaf bir kaplama olacak sanırım.

saygılar...

• Haci cok iyimis ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Fırat

Haci cok iyimis ya

tavsiye ederim gerçekten iyi...
  • 3-4 gün telefonsuz kalmak kötü bide kargoda ne olur ne olmaz. İstanbul gider gitmez ilk işim telefonu kaplatmak olacak
  • Bu kaplama cihazın çizilmesinide engelliyormu acaba? yani cihazın dış yüzeyi çok saydam bişeyle kaplanıyor anladığım kadarıyla peki bu çizilmeye karşı da koruyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.