Şimdi Ara

iphone 4s muslukta yıkanır! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel teknoloji fakat telefon çizilir yada darbe alırsa o bölge için geçersiz olacağını düşünüyorum.
  • mako3e kullanıcısına yanıt
    Konuyu okudukdan sonra youtube.com da videolarına baktım markanın. Gerçekten çok şaşırtıcı, su dolu cam fanus' un içine atıyorlar telefonu, muslukta yıkıyorlar ve cihaz hala çalışır durumda, gerçekten çok iyi. Hele ki peçeteye bayıldım çok ilginç geldi bir çok insanın işine yarayacak birşey. Paylaşım güzel, tebrikler.
  • Ekran koruyucu ile çıkmıyordur sanırım bu da Ben de yaptıracağım ama ekran koruyucusuz olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Ekran koruyucu ile çıkmıyordur sanırım bu da Ben de yaptıracağım ama ekran koruyucusuz olmaz.

ekran koruyucu ile çıkmıyordur derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebbx41

quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

quote:

Orijinalden alıntı: Ebbx41

çizilmelere karşı koruyor mu arkadaslar?

bence bunu liqupiel Türkiye ye sorsan daha iyi olur, biz burada sallamayalım :)

hocam aylardır kullanıyosunuz sizin yorumunuz nedir?

hocam ben telefonu çantada taşıyorum. hem ekran koruyucu hem de kılıf kullanıyorum.

fakat bildiğim kadarı ile çizilmelere karşı da bir nebze faydası var galiba. sonuçta moleküler seviyede de olsa tek parça olarak telefonu kapladığı için sağlamlığına da katkıda bulunuyor diye biliyorum. işin açıkçası suya karşı koruması bana fazlası ile yetiyor.

saygılar...

• quote:

quote:

Ekran koruyucu ile çıkmıyordur sanırım bu da Ben de yaptıracağım ama ekran koruyucusuz olmaz.

liquipel yaparken ekran koruyucuyu ve varsa arka koruyucuyu çıkarıyorlar ve telefonun üstüne uyguluyorlar. Ekran koruyucuyu geri takıp çıkarınca o moleküller de o yüzeyden çıkıyor mu? Bunu soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Güzel teknoloji fakat telefon çizilir yada darbe alırsa o bölge için geçersiz olacağını düşünüyorum.

hocam öyle rasgele bir kaplama değil bu, cihazın ömründen uzun ömrü var.

moleküler seviyede bir kaplamayı kaldırmak kolay değil....

zaten önemli olan telefonun içindeki elektronik parçalar. onlar nasıl çizilecek?

ben ve bir çok arkadaşım resmen show yapıyoruz etrafımıza :))

tepkiler harika...
  • quote:

quote:

quote:

liquipel yaparken ekran koruyucuyu ve varsa arka koruyucuyu çıkarıyorlar ve telefonun üstüne uyguluyorlar. Ekran koruyucuyu geri takıp çıkarınca o moleküller de o yüzeyden çıkıyor mu? Bunu soruyorum.

hayır çıkmaz hocam hiç merak etme. moleküler seviyede bir kaplama söz konusu.

ayrıca benim kardeşim note 2' yi kaplattı. ekran koruyucusunu çıkarmayı unutmuşlar. koruyucunun üstüne kaplama olmuş. ama orası önemli değil demişler çünkü ekranın üstüne su gelmesi önemsiz, ekran zaten su geçirmiyor.

yani sizin bahsettiğiniz ön ve arka kısmındaki düz yerlere hiç kaplama yapılmasa bile olur çünkü zaten su ekranı delip geçemez. önemli olan telefonun içidir.

saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

Konuyu okudukdan sonra youtube.com da videolarına baktım markanın. Gerçekten çok şaşırtıcı, su dolu cam fanus' un içine atıyorlar telefonu, muslukta yıkıyorlar ve cihaz hala çalışır durumda, gerçekten çok iyi. Hele ki peçeteye bayıldım çok ilginç geldi bir çok insanın işine yarayacak birşey. Paylaşım güzel, tebrikler.

faydamız oldu ise ne mutlu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fobinez

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Deniz Altında Felanmı Yaşıyorsunuz Yada Villa Felan Var Deniz Altında Oraya Taşınmayı Felan Düşünüyorsunuz Sanırım. Ne Kaplaması Ne Suyu Koyun Cebinize Kullanın Şu Telefonlarınızı. Otobüse Binmez Yürürsünüz Su Geçirmesin Diye Dünya Para Verirsiniz Telefona Yazık Yapmayın.

bu yaklaşımı hayatım boyunca anlamadım anlamayacağım. arkadaş canı istemiş, gitmiş dükkana vermiş parasını yaptırmış. illa dalgıç olmak veya denizaltında yaşamak mı gerekiyor bunu yaptırmak için. yaptıran arkadaşın otobüse binmeyip yürüdüğünü nereden biliyorsunuz? kendisi ferrarisini sattı porsche'ye biniyor belki? ihtiyaç hissetmiş, yaptırmış, burada da paylaşmış. bilmeyen arkadaşları haberdar etmişler, insanlar bilgi alışverişinde bulunmuş. bu nasıl bir gerginlik? bunu yazarken ki amacınız nedir anlamış değilim. liquipel'e gelene kadar iphone dediğimiz cihazlar 2000 tl küsürlere alınıyor. net asgari ücret bugün 803 tl. derdimiz liquipel mi yani? insanların tercihlerini eleştirme hakkını nasıl kendinizde görüyorsunuz? arkadaş çıkıp "daha önce telefonumu 2 kez suya düşürdüm kullanılmaz hale getirdim, artık kafam rahat" dese bu dediğinizden utanmayacak mısınız?

size mantıklı gelmiyorsa, yaptırmazsınız. olur biter.

hocam siz boş verin, uğraşmayın bunlarşa.

telefonun içinde telefondan 10 kat daha değerli bilgileri olanlar anlar bizi. telefonunda sadece oyun olan ergenler değil.

yağmur altında telefonla konuşmak zorunda kalamaz mıyız
    elimiz ıslak iken telefonu tutmak zorunda kalamaz mıyız?
    yaramaz oğlum telefonu sürahiye atıp oyun oynayamaz mı?
    yaramaz oğlum pepe seyrederken üstüne su dökemez mi telefonun?
    havuza düşemez mi? akvaryuma? ya da denize düşemez mi? ( bu arada telefon denize düşerse önce tatlı suyla yıkıyoruz sonra kendi halinde bırakıyoruz :))
    2000 tl verdiğim malımı 120 tl karşılığında uzun yıllar kullanmak istiyor olamam mı?
    telefonların en çok arıza sebebi olan sıvı temasından korkamaz mıyım?

saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.pro

gerçekten oluyomu oluyosa bende denemek isterim

oluyor merak etmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

iphonedo zamanında bunun yukarıda verildiği gibi incelemesini yapmıştı. fakat daha sonra onları kötüleyen bir yorum yapmıştı tam hatırlamıyorum belki hatırlayan çıkar.

hayır kötüleme yapmadı, yanlışlıkla onun telefonu açmışlar sonra firma özür dilemişti.

ben ve arkadaşlarım yaptırdık çok memnun kaldık. tavsiye ederiz...

saygılar...
  • Oluyor fakat iphonedo memnun kalmamıştı bakmak lazım yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Oluyor fakat iphonedo memnun kalmamıştı bakmak lazım yine de

niye memnun kalmamış?

ne diyordu şikayet olarak?

ben yaptırdım ve çok memnunum.
  • Ekrana sıvı kaçmış sonra düzeltmişler falan uğraşmış biraz

• hayırlı olsun :)
  • quote:

quote:

niye memnun kalmamış?

söylemeye çalıştığım buydu, arkadaş hatırlatmış ona güvenip de suya sokulmaz tabii sadece üzerine bir şey dökülürse ya da anlık hatayla suya düşerse diye yapılabilir bu meret bence ki bu da riski çok ciddiye almaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Deniz Altında Felanmı Yaşıyorsunuz Yada Villa Felan Var Deniz Altında Oraya Taşınmayı Felan Düşünüyorsunuz Sanırım. Ne Kaplaması Ne Suyu Koyun Cebinize Kullanın Şu Telefonlarınızı. Otobüse Binmez Yürürsünüz Su Geçirmesin Diye Dünya Para Verirsiniz Telefona Yazık Yapmayın.

helada telefonunu düşürüp, bozan, kazayla havuza telefonla giren kişiler gördüm ben. olmayacak iş mi sanıyorsun?
  • quote:

quote:

niye memnun kalmamış?

Memnun olmamış değil çok memnundu ama telefon kamerasının içine siyah küçük taş gibi birşey kaçmış kamera netlemiyordu firmaya geri gönderdi firma özür hediyesi ve telefona ücretsiz liquipel uygulayarak geri gönderdi
  • Türkiye'de yapıldığını bilmiyodum. Güzel bi teknoloji. Kullananlar memnunsa yapılabilir bence. Üzerine çay, su vs dökülünce korkmayız en azından :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.