Yüzbaşı
01 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar telefona format attıktan sonra ikinci alan ve çift uygulamalar özelliğini kaybettim. Nedenin bilen var mı. Birde arkadaşla aynı telefona sahibiz ancak bazı özellikler benim telefonda yok. Yardımcı olabilecek yada aydınlatabilecek biri var mı?

Arkadaşlar ana konuya girdim yüzlerce sayfa var ve çok bilgili arkadaşlar var. Ancak benim derdim basit ve basit çözüm arıyorum.
1- sahibinden de satılıyor şirinevler yada kadıköyde, buralarda alınır mı?
2- standart kullanıcıyım beta sürüm yüklemem alsam sıkıntı olur mu. Kullanabilirmiyim? Yani standart kullanıcı alsa sıkıntısız kullanabilir mi?
3- klavyesinde türkçe karakterler direkt mevcut mu? Yani bastırmadan yada kaydırmadan ekranda çıkıyor mu?
4- imei kaydıyla ilgili bir sıkıntı yaşarmıyım?
5- Son olarakta tamamiyle türkçe menümü geliyor?

Bu konularda bana yardımcı olursanız çok minnettar olucam. Derdimin takibi kolay olsun diye yeni konu açtım. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi forumlar.
Arkadaşlar elimde 32gb Kanada'dan gelme 4s var. Telefon çalışıyor ancak ekrar kararmıyor sanırım sensör bozuk, telefonu hoparlör açık ses geliyor ama karşıya gitmiyor bu arızaları kaça yaptırabilirim birde nerde yaptırabilirim.

Not: kutusuz orjinal şarj aleti olmayan mevcut şarj cihazıda haşat, kulaklığı olmadan bu telefona 500tl verdiler acaba satsam mı?
Arkadaşlar telefonu restore ettim iTunes üzerinden sonra yeni iPhone diyip telefonu açtım. Aynı Apple kimliğiyle telefonu başlattım rehberim geldi buraya kadar her şey normal merak ettiğim şey ; önceden buluta yedeklediğim bazı program yedeklerini telefonuma nasıl alabilirim. Yada fotoları yedeklersem aynı kimlikle yeni telefon diye açarsam telefonu resimlerim gelir mi geri. Yada iBooks da bulunan PDF lerim felan geri gelir mi ?

Konu hakkındaki bilgisini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar İstanbul bilişimden ip5 aldım. Siyah olduğu için soyulma yaptı. Garanti firmasını aradım garantiye girmiyor dediler DGB elektrik elektronik diye bir firma varmı bu servis hakkında bilgisi olan varsa bi yardımcı olsun.

Değişim için ne yapabilirim.
Arkadaşlar elimde 4S var tango ve facetime da kulaklık takılı değilken karşıdan ses geliyor ama benim sesim gitmiyor. Kulaklığı taktığımda karşı taraf sesimi alıyor. Telefonu düşürmedim etmedim. Sizce neden olur bu.

Yardım eden yada etmeye çalışacak arkadaşlara peşinen teşekkürü bir borç bilirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Varsa hatam mutlaka düzeltin.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 618
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.813 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.