Şimdi Ara

iphone 4 mü almalı 4s mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Annem daha önce hiç akıllı telefon kullanmadı. Elinde çok eski bir telefon var. Ve artık akıllı telefon isteyenlerden biri o da.
    Hediye almak istiyorum ben de. Tek kriteri 0 olması. İkinci el istemiyor.
    Ben de nasıl olsa geçiş yapacak diyerekten iphone 5s'e dünya kadar para saymak istemiyorum.
    Teknosada 1400 liraya iphone 4s var.
    Vatanda 950 liraya iphone 4 var.

Sizce hangisini almalıyım? Enson ios'a güncellemezsem eğer ikisi de iş görür mü? Iphone 4 için durum nedir?

Android hiç düşünmedim, kendim galaxy s3 kullanıcısıyım ve çok zorlanacağına inanıyorum. Ayrıca telefonu tek başına öğrenecek, ben yanında olamayacağım için benden destek alamayacak, alacağı destek kısıtlı olacak :/

• iOS kullanim olarak daha basittir. i4'te bir anne icin yeterlidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 4 al bütçen kısıtlıysa internet gibi işleri yoksa çok yeterlidir en ios 7.0.4 de kullanıyorum memnunum telefondan 7.1 de dahada iyi olacaktır. Fakat ios 6da çıkarsa hiç güncelleme felan yapma.

Hangisini alırsan şimdiden hayırlı olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4s al hocam eski cihaza para verme sonucta ilerde değiştirmek istersiniz zararınız az olur.

• İkisinden Birinci'de alsan olur ama bence 4s almalısın ayrıca egerki 4s alıcaksan fiyat için Türkcell ile bir konuş derim çünkü fiyatı teknosadan daha düşük diye biliyorum ama çok para vermeye gerek yok annem konuşsun yeter diyorsan vede birkaç özellik kullansın ip4 yeterli olucaktır ama 4s alıcaksan 16gb al kolay gelsin

• Bence anneniz için iphone 4 yeterlidir. İos 6 ile gelirse güncellemeyin.
  • İos 7'li çıkarsa ip4 kullananı çok zorlar. Bi de ilk kullanacak. 4s alın.

• Vatandan 950ye ip4 aldim arkadaslar. Tesekkur ederim degerli yorumlariniz icin

• Hocam anneniz icin 4 alabilirsiniz ama.benim fikrim cok kullanicaksa 4S alsin cunku 4 ile arasinda daglar kadar fark var hiz olsun pil olsun felan

• Tartışmasız 4s

• Sahibinden.com da 1300 1400 civarlarina iphone5 almani oneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.