Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 4 LCD ekran değişimi ve sarı ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    426 Mesaj
    Telefonumun ekranı kırıldı. Garantisi bittigi için Sirkeci'de Bugün orijinal ekranla değişim yaptırdım. Fakat ekrandaki görüntü belirgin bir şekilde sarı. Bu normal mi? Ekranın orijinalliğinden kuşku duymaya başladım. Orijinal fiyatı 200, a kalite ekran ise 100 TL. Fiyatlar 15 gün önce 50TL daha fazlaymış. Ekranda sarılık dışında bir anormallik yok. Çin sitelerinde ise orijinal ekran fiyatı 46$. Bu fiyata alıp 200-250'ye takıyorlarsa bu işte büyük bir kar var. Sizce Türkiye'de değiştirilen ekranlar ne kadar orijinal? Gerçi ben ekranın orijinalliği konusunda ikna oldum. Sarı ekran için getir değişim yapalım dediler. Ayrıca home tuşunu 90 TL'ye yapıyorlarmış içi açılmışken onu da maliyetine 50 TL'ye yapalım dediler. Bu fiyatlar böyle bir sorunla karşılaşanlar için umarım referans olur. Fiyatlar ve orijinallik konusunda ne düşmüyorsunuz?2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    sarı ekran sorunu sıfır iphone cihazlardada var normal bir durum sadece tonu biraz sıcak yansıyor ekrana sorun etmeyin bence önemli bişey değil. google'a iphone sarı ekran yazarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 15 Aralık 2012; 23:04:12 >
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Ve simdi farkettim ki ekranda alt kısımda bir yazı yazıyor cok belirgin degil ama gri ekranda cok belirgin oluyor hatta resimlerde daha cok belirgin kalin ici bos gölgeli ve iki satır halinde mesela klavyeyi kaplayacak boyutta buyuk yazı bu ne olabilir acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

orjinal diye sattıkları en kaliteli çin malı parça.

orjinal değil kaliteli parça. ;)
    |
    |
    bilgi olsun diye amaç konu hortlatmak değil :) iphone dışarı orj parça satışı yapmaz piyasada 3 yakın ekran çeşitleri vardır bunlar a kopy a kalıte ve orjinal diye geçer orjinal diye piyasada satılan ekran enyüksek derecedeki en iyi taklit üründür çin orjinali olarakta geçer orjinal parçanın sıfırı olmaz çıkması olur BİZİM GİBİ ÇALİŞAN FİRMALARIN ELİNDE OLUR ÇÜNKÜ YURT DIŞI CİHAZLARI ALIP BUNLARIN PARÇALARINI GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TAKIYORUZ ÜSTELİK SADECE DONANIM HABER AİLESİNE İNDİRİMLİ İŞLEM YAPIYOORUZ BOZUK KAPALI TÜM CİHAZLARINIZ SIVI TEMASLI DAHİL TÜM CİHAZLARINIZ SATIN ALINIR (ALMA SEBEBİMİZ ORJİNAL PARÇA VEYA ENTEGRE KULLANMAK İÇİNDİR 0216 349 90 83 0534 324 14 14 YURT DIŞI KAYIYTSIZhttp://www.kadikoyiphone.com/
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
google reklamları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,190
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.