Şimdi Ara

iPhone 4 kullanıcıları FaceTime a dikkat edin.!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
48.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendende gitmişti 60 kuruş ilk aldığımda .sonra bi daha gitmedi.
  • Arkadaşlar sizin yüzünüzden facetime kapattım :)

Ve açmaya kalkınca şu mesajla karşılaştım... Ben kontratlı vodafone'dan aldım... Acaba bizede fatura sokacaklar mı :)

iPhone 4 kullanıcıları FaceTime a dikkat edin.!!
  • Cok sacma yaaaa... internet üzerinden basit, masrafsız bir biçimde aktifleştirse ya! çok ilginççç tuzak gbi.
  • Turkcell'den aldım ben cihazı daha aktivasyonu tamamlarken face time ile ilgili bir bilgilendirme mesajı çıkıyor ve benim henüz dediğiniz gibi bir sıkıntım olmadı bilmiyorum yurt ici olduğu için mı ücret almiyorlar ama uyarıda ücrete tabii olabilir diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 3 Ekim 2010; 22:57:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Arkadaşlar sizin yüzünüzden facetime kapattım :)

Ve açmaya kalkınca şu mesajla karşılaştım... Ben kontratlı vodafone'dan aldım... Acaba bizede fatura sokacaklar mı :)

iPhone 4 kullanıcıları FaceTime a dikkat edin.!!

Evet haklısın artık bu uyarıyı veriyor. Artık diyorum çünkü ben cihazı aldığımda 4.00 yüklüydü hemen 4.02 ye güncelleme yaptım 4.02 de de böyle bir uyarı vermiyordu. 4.1 oldu uyarı vermeye başlamış. 2 aydır kullanıyorum yaklaşık 1,5 aydır bu FaceTime zımbırtısıyla uğraşmadığım için bu uyarıyı verdiğini görmemiştim. Demek artık uyarı veriyor bunuda öğrenmiş olduk ;)

• Örnek ücretlendirme ... Telefonumu vodafonedan aldım...

24/09/2010 19:40 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

24/09/2010 20:41 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

27/09/2010 00:16 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

27/09/2010 00:56 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

Daha kim bilir kaç defa aynı sms için ücretlendirildim... Bu şimdiye kadar takip edebildiğim... Fena girecek bize.
  • Eeee nasil yani???? Her acip kapattigimizda ucretlendirecekse isimiz var bununla 1 seferlik olsa anlarim da... 4 sefer nasil omus anlayamadim

quote:

Orijinalden alıntı: Dicklers

Örnek ücretlendirme ... Telefonumu vodafonedan aldım...

24/09/2010 19:40 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

24/09/2010 20:41 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

27/09/2010 00:16 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

27/09/2010 00:56 SMS 00447786205094 SABİT HAT 0 0.29

Daha kim bilir kaç defa aynı sms için ücretlendirildim... Bu şimdiye kadar takip edebildiğim... Fena girecek bize.

• zaten kullancak arkadas yok kapattım ben
  • bilgilendirme için teşekkürler
  • Ben konuyla ilgili vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm... Bana mail göndermem gerektiği söylendi... Mail ile bu sorundan bahsettim bakalım ne deyecekler... Neticede çok saçma... Ben yukarda sadece dört mesajımı gösterdim. Çünkü online my vodafone a girdiğim zaman 70 sayfaya yakın olmuş görüşme detaylarım (gprs kullanımları yüzünden) tek tek hepsine bakamadım. Ama eminim 10 taneye yakın vardır... Şimdiden 3 TL yapıyor... Saçma
  • Bende Ayarlar > Telefon 'a girdiğimde FaceTime aç/kapa gibi bir seçenek yok. Kullandığım versiyon 4.0.1, bundan olabilir mi? Sadece 4.1'ler de mi çıkıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkiller004

Bende Ayarlar > Telefon 'a girdiğimde FaceTime aç/kapa gibi bir seçenek yok. Kullandığım versiyon 4.0.1, bundan olabilir mi? Sadece 4.1'ler de mi çıkıyor?

Benim versiyonumda 4.0.1 ve ac kapa secenekleri mevcut.Ara sira arkadaslarla görüsüyoruz bence cok harika
  • Tuhaf, arama menüsünde çıkıyor bende facetime, ama ayarar menüsünde nedense aç/kapa gibi bir seçenek mevcut değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkiller004

Tuhaf, arama menüsünde çıkıyor bende facetime, ama ayarar menüsünde nedense aç/kapa gibi bir seçenek mevcut değil.

facetime açıkken arama menüsünde çıkıyor ama.telefon ayarlardan kapatınca onun yerine beklet seçeneği geliyor.
  • sinirlamalardaki secenegi mi kapatcaz?
  • 4-5 mesaj önce benim paylaştığım ekran görüntüsünde menünün nerde olduğu gözüküyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippyengin

2. FaceTime la ilgili olduğunu sonradan öğrendiğim bir problem daha var. Cihazım genelde PC başına geçtiğimde hoparlörlerin yanında duruyor ve biliyorsunuz ki şebeke ile haberleşmeye geçtiğinde dıt dıdı dıtıdıııı diye bir ses çıkartır. Bu normal olarak her telefon da 5-10-15 dk. lık periyotlarda şebeke ile haberleşir ve kısa bir dııt lama sesi çıkarır. Fakat iPhone 4 ü aldığımdan beri şebekeyle anormal bir ileşim içinde olduğunu gördüm. Herhalde internete bağlı olduğundan dolayı böyle uzun bir iletişim halinde olduğunu düşündüm ve Hücresel Veriyi kapattım. Fakat hala aynı bir bağlantı içerisinde. Ardından aklıma gelen bütün şebekeye bağlanabilecek herşeyi kapattım (Hücresel Veri, Bildirimler, Konum Servisleri, 3G). Fakat değişen bir olmadı. Ne zaman FaceTime ı kapattım herşey normale döndü ve batarya süreside ciddi bir şekilde arttı.

Bu durumu ben de hücresel veri ile ilgili olduğunu düşünüyordum fakat facetime'ı kapatınca hakkaten normale döndü. Şimdi rahat bir şekilde ekranın yanına bırakabiliyorum cihazı :) Bilgilendirme için teşekkürler.

• Facetime kapattım ve batarya daha uzun gitmeye başladı
  • ilk defa bugün facetime denedik bir arkadaşımla, çok zevkliydi gerçekten. özellikle arka kameraya geçip göstermek istediğiniz yerleri yüksek kalitede canlı olarak paylaşabilmek harika. görüntü kalitesi gerçekten kusursuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Arthur

ilk defa bugün facetime denedik bir arkadaşımla, çok zevkliydi gerçekten. özellikle arka kameraya geçip göstermek istediğiniz yerleri yüksek kalitede canlı olarak paylaşabilmek harika. görüntü kalitesi gerçekten kusursuz

O özellik pratikmiş.
    Konserlerde arkadaşlarını arayıp sesi dinletenler için özellikle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.