Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende önce değişsin diye düşünüyordum ama sonradan bu tasarımın çok sade ve güzel olduğuna karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadul123

4 mp kameralı cep telefonu var mı

iphone yaparsa olur

hatta ben 4.1 mp istiyorum

ya arkadaşlar siz ne isterdiniz mesela. şu anki özelliklerin üzerine neler gelmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

iphone yaparsa olur

ya arkadaşlar siz ne isterdiniz mesela. şu anki özelliklerin üzerine neler gelmeli?

Bunlar benim istediklerim ama Applenin yapacağını sanmıyorum:

Kasasında kullanılan malzeme kalitesi arttırılmalı, kasada çatlaklar artık olmamalı.
    Bluetooth aktif hale getirilmeli.
    Wi-fi n standardı eklenmeli.
    İşletim sistemi 4.0 değilde 3.5 gibi bir sürüm olmalı, eğer pusula gibi özellikler eklenmeyecekse.
    Ses tanıma daha kullanışlı hale getirilmeli.Mesajları yazma/okuma gibi.
    SDK geliştirilmeli ve windowsta da kullanılabilir hale getirilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

iphone yaparsa olur

Bunlar benim istediklerim ama Applenin yapacağını sanmıyorum:

Kasasında kullanılan malzeme kalitesi arttırılmalı, kasada çatlaklar artık olmamalı.
    Bluetooth aktif hale getirilmeli.
    Wi-fi n standardı eklenmeli.
    İşletim sistemi 4.0 değilde 3.5 gibi bir sürüm olmalı, eğer pusula gibi özellikler eklenmeyecekse.
    Ses tanıma daha kullanışlı hale getirilmeli.Mesajları yazma/okuma gibi.
    SDK geliştirilmeli ve windowsta da kullanılabilir hale getirilmeli.

iphone kendini tekrar ederse devamlı, ullanıcı sayısında önemli bir kayıp yaşayacaktır.
  • Arkadaslar siz bunlarin belki hayal oldugunu dusunebilirsiniz zaten Apple da hayalleri gerceklestiriyor ancak kacirdiginiz nokta su anda 4g denemeleri hollandada basladi t-mobile su anda deneme yapiyor

Appelin su andaki konumunu korumasi icin zaten boyle bir makineyi ortaya cikarmasi lazim eger ki yapamaz ise o zaman sinifta kalmis olur appelin bazi eksikleri var ve onlari tamamlamasi lazim. En basitinden bir flash destegi bile yok flash size Gore onemli olmayabilir ama su anda sitelerde genel olarak flash kullaniliyor.

En cok elestirilen noktalardan bir digeri de kamerasinin dusuk mp olmasi 5 mp bence bu tlf icin yeterli olabilir.

Pil sorunu ne kadar olmaz appel yapmaz desenizde appel bu pil sorununu cozmek icin her yola basvuracaktir ve cozumde bulacaktir. Cunku pilin omru bittiginde degistirmek bir olum normal bir kullanici acisindan.

Ve Dana bir suri degisiklik var. Belki wi fi sertifikasi da alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_town

Arkadaslar siz bunlarin belki hayal oldugunu dusunebilirsiniz zaten Apple da hayalleri gerceklestiriyor ancak kacirdiginiz nokta su anda 4g denemeleri hollandada basladi t-mobile su anda deneme yapiyor

Appelin su andaki konumunu korumasi icin zaten boyle bir makineyi ortaya cikarmasi lazim eger ki yapamaz ise o zaman sinifta kalmis olur appelin bazi eksikleri var ve onlari tamamlamasi lazim. En basitinden bir flash destegi bile yok flash size Gore onemli olmayabilir ama su anda sitelerde genel olarak flash kullaniliyor.

En cok elestirilen noktalardan bir digeri de kamerasinin dusuk mp olmasi 5 mp bence bu tlf icin yeterli olabilir.

Pil sorunu ne kadar olmaz appel yapmaz desenizde appel bu pil sorununu cozmek icin her yola basvuracaktir ve cozumde bulacaktir. Cunku pilin omru bittiginde degistirmek bir olum normal bir kullanici acisindan.

Flash gelmeyecek boşuna beklemeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

quote:

Arkadaslar siz bunlarin belki hayal oldugunu dusunebilirsiniz zaten Apple da hayalleri gerceklestiriyor ancak kacirdiginiz nokta su anda 4g denemeleri hollandada basladi t-mobile su anda deneme yapiyor

ya gelirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Stewie:.

quote:

Orijinalden alıntı: Mert

quote:

ya gelirse

Daha önce konu açılmıştı. Apple, flash'a olumlu bakmıyordu. Çünkü ihtiyaç olmadığını düşünüyorlar haksız da değiller.
  • Hayir flash gelecek Adobe de alt yapi calismalarinin bittigini aciklamisti hatta Adobe bir Adobe yetkilisi bir aciklama yapmisti

Biz iPhone icin gereken hazirliklari tamamladik ve flash playeri de kullanir hale getirdik ancak Son karar Appelin dir demisti bunu okumustum. Bazi arkadaslar anlamàk istemiyor iPhone videolar QuickTime ile calisiyor bunun en buyuk sebeplerinden biri iTunes DEN inen dosyalarin uzantilarindan oturudur. Eger ki flash destegi sunsalar ki sunabilirlerde ama onlara kalmis o zaman her hangi bit sorun kalms lakin bu seferde QuickTime in onu kesilebilir. Yoksa bu zaman kadar appel coktan flash playeri incl yapardi
  • 4G'den internet hızı-görünüm dışında birşey beklemeyin.
  • bakalım umarım umdugumuz gibi olur yeni nesil iphone. fiyatlarda da revize gidilirse tam olur 3gs fiyatları da düşüşe girer artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

bakalım umarım umdugumuz gibi olur yeni nesil iphone. fiyatlarda da revize gidilirse tam olur 3gs fiyatları da düşüşe girer artık

iphone ismini 4g yapacaksa bu revizyon atlatması demektir ki mutlaka önemli değişiklikler yapmalıdır. beklenti bu yönde. Yok yine bize, zamanında tofaş arabaları gibi var olan modelin sonuna isim ekleyecekse (iphone 3gs xl ak ) gibi çok birşey beklememk gerekir.

şunuda söylemek yerinde olur: şu anda piyasa beklentisi isminin 4g olacağı şeklinde. Resmi açaıklamada yapıldı deniyor ama bu konuda çok emin değiliz. Eğer böyle olacaksa köklü değişikliklerde olmalı. Olmazsa iphone satışında önemli bir miktar azalma olur. Bunun nedeni ufak değişikliklerin kullanıcıları cezbetmeyeceği ve fiyatı ucuzlayacak olan iphone 3 gs nin daha cazip olacağıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 19 Ocak 2010; 11:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRyldz

Bakin bu telefona flash ve 5mp kamera gelirse turkiyede bu telefon tiki ve bazi zengin apacilerin eline duser 5mp var diye alirlar steve jobs kazanir ama ben onlarla ayni telefonu kullanmak istemiyorum arkadas.apaci gelecek karsimda
    "yha bu tel neassil aciliyor bRo" diycek ben orda alip kafasina aticam o telefonu
    .birakin gelmesin bu ozellikler hem ben ciddi ciddi istemiyorum kullanmiyacagim seye para veremem.

ürünün ücretini veren alır

ister apaçi ister akedemisyen kullansın fark etmez benim için

arkadaşlar kullandığımız cihazlar statümüzü belirleyen araçlar değildir..

yani en azından benim için

ha bu arada yemişim filaşı

herkes tutturmuş bi flilaş gidiyor çokta önemli değil benim için..performansı düşürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

quote:

Orijinalden alıntı: MRyldz

Bakin bu telefona flash ve 5mp kamera gelirse turkiyede bu telefon tiki ve bazi zengin apacilerin eline duser 5mp var diye alirlar steve jobs kazanir ama ben onlarla ayni telefonu kullanmak istemiyorum arkadas.apaci gelecek karsimda
    "yha bu tel neassil aciliyor bRo" diycek ben orda alip kafasina aticam o telefonu
    .birakin gelmesin bu ozellikler hem ben ciddi ciddi istemiyorum kullanmiyacagim seye para veremem.

ürünün ücretini veren alır

ister apaçi ister akedemisyen kullansın fark etmez benim için

arkadaşlar kullandığımız cihazlar statümüzü belirleyen araçlar değildir..

yani en azından benim için

ha bu arada yemişim filaşı

herkes tutturmuş bi flilaş gidiyor çokta önemli değil benim için..performansı düşürür

aslında flash lı web sitelerini acarken (ki genelinde flash var) baya yavaşlayacak telefon.. flash video izleyemiyoruz diye istiyor geneli ama mobil sürümü olmayan sitelerde flash geldiği zaman sağda solda çıkan reklamları gereksiz gösteriş amaçlı flashları göstermek için telefon hem daha çok kasacak hem de benim gibi operatörlerin düşük kotalı paket internet servisinlerini kullanan kullanıcılar için herhangi bir web sitesine girerken flash reklamların yüklenmesiyle boş yere kotanın düşmesi gibi bir durum oluşacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 19 Ocak 2010; 15:26:29 >
  • Iyi guzde su anda zaten 3 g yaklasik olarak 500 kb/s max verijdeld indirme hizina sunanda flash olsa haklisiniz derim ancak 4g de flash kullnimi varsayarsak ki 4 g nin anlik veri indirme hizi konusuklarina Gore 4mb 's de ki boyle bir sey bulunmaz. Bir velinimet olur bizim icin

Flashli sitelerde felan bahane olur artik
  • Yahu beyler..

1G-Sadece sesli görüşme
    2G-Sesli görüşme+İnternet
    3G-Ses+Görüntü+İnternet
    3GS-Performans+ufak özellikleri arttırılmış iphone3G
    4G-Ses+Görüntü+İnternet+ X

Apple, telefon teknolojilerine göre telefon üretiyor. Öyle bi X gelmeli ki iPhone 4G çıksın. Ki resmi bi açıklama bile yok ortada.. Fake resimler-haberler üzerinden millet yorumlar yapıyor..

Eğer Apple hata yapıp, X'ini bulmadan 4G çıkarmak isterse sonunu hazırlar.. Ne yapar ozaman ? Telefonun işlemcisini geliştirip, ufak-tefek donanımsal parça geliştirip, internet hızını 7-8 megabit'ten 50 megabite çıkarır. Alın size iPhone 4G der. Sonrada devam eder 5G-6G-7G .. Testere'ye bağlar Apple.
  • LG NIN YENI CIHAZI APOLLO WIN 7 ILE GELECEK OZELLIKLERI :

* Launching: August/September 2010
    * CPU: Qualcomm QSD8650; 1.3GHz
    * CDMA + GSM (aka a World Phone)
    * EvDO + HSDPA
    * Device Size: 115 x 57.5 x 11.2 mm
    * Memory (RAM/ROM): 1GB/1GB
    * External Storage: MicroSD (up to 32GB)
    * Screen Size/Type: 3.8-inch capacitive AMOLED “Multitouch Supported”
    * Screen Resolution: WXGA 1280 x 720 px
    * Camera: 10-megapixel with flash and autofocus; HD 720p video@ 30fps
    * Video Support: Windows Media Video (WMV), MPEG-4 (MP4/M4V) H.264, DVR-MS4
    * Audio Support: Windows Media Audio (WMA), Advanced Audio Coding (AAC-LC), FairPlay DRM, MP3
    * Battery: Removable 1400 mAh
    * Talk Time: Up to 7.5 hours
    * Standby Time: 288 hours
    * Internet Use: 4.5 hours (3G), 6.5 hours (WiFi)
    * Video Playback: 10 hours
    * Audio Playback: 30 hours

Buna rağmen iphone halen alçaktan uçarsa çok kan kaybeder.
  • quote:

* Screen Size/Type: 3.8-inch capacitive AMOLED “Multitouch Supported”

vayyy gümbür gümbür geliyor desene
  • quote:

quote:

* Screen Size/Type: 3.8-inch capacitive AMOLED �Multitouch Supported�

vayyy gümbür gümbür geliyor desene

biz 5 mp i tartışırken adamlar 10 mp diyor. hd 720 seviyesindeki çözünürlüğü 30 fps gibi bir değerle verebiliyorsa cihaz çoğu video kameranın bile önüne geçiyor demektir. Gerçek olamayacak kadar güzel.

apple duy bunları.
  • iPhone OS 4.0'ün ilk detayları belli oldu

Ekspres Haberler
    Shady'ın Haberi
    Yayın Tarihi: 19 Ocak 2010, Salı 21:17

Apple'ın akıllı telefon işletim sistemi iPhone OS'in 4.0'ın ilk detayları netleşmeye başladı. 27 Ocak'da düzenlenecek olan etkinlikte duyrulması beklenen iPhone OS 4.0, birçok kullanıcının beklediği Multitasking'i kısmen destekleyebilir.

27 Ocak tarihini 1 ay önce bizlerle paylaşan BGR'ın Apple'daki güvenilir kaynaklarına dayandırdığı bilgilere göre iPhone OS 4.0, karşımıza sistemin daha verimli ve hızlı kullanıma için kullanıcı arayüzünde ve birçok görselde yapılan değişikliklerle çıkacak. iPhone OS 3 ve öncesine göre daha geniş yelpazede çoklu dokunmatik özelliklere sahip olacağı da belirtilen OS 4.0, çoklu görev yani Multitasking'i dolaylı olarak desteklemesini sağlayacak yeni çözümleri bünyesinde barındıracak. Ancak Apple, iPhone OS 4.0 ile 2007'de satışa sunduğu 1.Nesil iPhone'a verdiği desteği sonlandırabilir çünkü BGR'ın kaynağı iPhone OS 4.0'ın sadece iPhone 3G ve iPhone 3Gs için kullanıma sunulacağını belirtiyor.

Not: Her ne kadar bilgileri veren kaynağın güvenilir olduğu söylense de, iPhone OS 4.0'la ilgili kesin bilgilere ancak Apple'ın resmi lansmanından sonra ulaşabileceğimizi unutmamak lazım.

edit: alıntı, "ana sayfa"
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.