Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3g yide çoğumuz kullanmıyor ama yeni çıkan telefonlarda birde ona para bayınıyoruz ona bakarsan bence eklenmeli. flaşı geçtim bari kamera biraz yükseltilse..o özellikler karşısında 3 mplik kamera çok sırıtıyor. birde ön kamera eklediler mi o zaman parasının karşılığını verir.
  • Açıkcası ben iPhone'un kamerasının 5 megapixel olmasını hiç istemiyorum, sebebi ise apple'ın fotoğraf çözünürlüğünü seçmemize izin vermemesi. Kameranın 5 megapixel olması demek benim için, her bir fotoğrafın telefonda daha fazla yer kaplaması demekten başka birşey değil. 3.2 megapixel autofocus'lu kameranın anı yakalamak için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Tabi telefonla çektiğiniz fotoğraflarla sergi açacaksanız iş değişir
  • kaç fotoğraf çekince 32 gb dolar ki? iphone un şu anda en çok eleştirildiği yönünü bir an önce düzeltmesi gerek(bence). birde tft yerine amoled ekran süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadul123

kaç fotoğraf çekince 32 gb dolar ki? iphone un şu anda en çok eleştirildiği yönünü bir an önce düzeltmesi gerek(bence). birde tft yerine amoled ekran süper olur.

evet amoled şart artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadul123

kaç fotoğraf çekince 32 gb dolar ki? iphone un şu anda en çok eleştirildiği yönünü bir an önce düzeltmesi gerek(bence). birde tft yerine amoled ekran süper olur.

Olay 32 gb'ın dolması değil. Benim için gerekli olmayan bir özellik için neden çektiğim fotoğraflar telefonda fazlayadan yer kaplasın ki Hee Apple çektiğimiz fotoğrafın boyutunu seçebilme imkanı versin, isterse 10 megapixellik kamera koysun
  • Apple iPhone 4G krijgt dualcore-cpu en oled-scherm

De iPhone 4G wordt in april geïntroduceerd, zo beweert een manager van telecomprovider KT, die in Zuid-Korea de partner van Apple voor de iPhone is. De 4G zou een dualcore-processor en betere graphicshardware krijgen.

iPhone-logoDe iPhone 4G, zoals het toestel zou gaan heten, krijgt volgens de manager een oled-scherm en ondersteuning voor videochat. Eerder ging al het gerucht dat de telefoon overweg kan met de 4g-techniek lte, wat gezien de naam van het toestel niet verwonderlijk zou zijn. Het toestel zou verder worden uitgerust met een dualcore-processor en een krachtigere grafische chip, die onder meer hogere resoluties mogelijk maakt.
    De telecomprovider zou van plan zijn om de nieuwe iPhone-versie vanaf juni te distribueren
    . De leidinggevende van KT, die anoniem wilde blijven, deed zijn uitspraken tegenover de krant Korea Times. Andere bronnen binnen het bedrijf zouden zijn verhaal bevestigd hebben.

KT heeft in Zuid-Korea het alleenrecht op de verkoop van iPhones. Het bedrijf zou momenteel in gesprek zijn met Apple over het aantal 4G-toestellen dat bij de launch beschikbaar moet zijn. Al in april zouden enkele grote zakelijke klanten het toestel mogen uitproberen.

Een andere opmerkelijke noviteit van de 4G zou zijn dat de accu kan worden verwijderd. Apple werd onder andere door de Europese Unie bekritiseerd omdat iPhone-accu's niet door de gebruiker kunnen worden vervangen zonder dat het recht op garantie werd verspeeld. De werknemers van de provider wisten tot slot nog te vertellen dat Apple haast met de iPhone 4G wil maken, om te voorkomen dat de telefoon het slachtoffer wordt van de toenemende interesse in Android-telefoons. Van een Amerikaanse of Europese release is nog niets bekend.

burada denilene gore zaten isaretlediklerim size yeni 4g nin nasil olacagini belli ediyordur ancak yazidan anlayamayan arkadaslar icin ben bir daha kisa bir sekilde yazayim

Yeni iphone 4g de sunulacak yenilikler su sekilde :

Dual Core islemci
    daha performansli grafik chipi
    oled dokunmatik ekran
    degistirilbilir batarya ( bu konuda appela baya bir sikayet varmis batarya degismedigi icin ancak garanti kapsaminda degisiyor mus)
    video chat icin on kamera

TLF satisa baslama tarihi

koreli telefon sirketine gore appel 4g yi nisan ayinda tamami ile bitirmis olacakmis,bir kac buyuk musterisi olan kurumlarin tlf nu deneme imkani olacakmis ve haziran ayina kadar da distibutorlere dagitacakmis yani uzun lafin kisasi bu tlf temmuz ayinda TR de olacaktir.

heralde bende nisan yada mayis ayinda bir tane alirim abonem bittigi icin cunku bu tlf larin merkezi burasi desem yeridir avrupaya acilan yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_town -- 14 Ocak 2010; 3:01:23 >
  • bilgiler için teşekkürler @dark_town
  • quote:

Apple iPhone 4G krijgt dualcore-cpu en oled-scherm

De iPhone 4G wordt in april geïntroduceerd, zo beweert een manager van telecomprovider KT, die in Zuid-Korea de partner van Apple voor de iPhone is. De 4G zou een dualcore-processor en betere graphicshardware krijgen.

iPhone-logoDe iPhone 4G, zoals het toestel zou gaan heten, krijgt volgens de manager een oled-scherm en ondersteuning voor videochat. Eerder ging al het gerucht dat de telefoon overweg kan met de 4g-techniek lte, wat gezien de naam van het toestel niet verwonderlijk zou zijn. Het toestel zou verder worden uitgerust met een dualcore-processor en een krachtigere grafische chip, die onder meer hogere resoluties mogelijk maakt.
    De telecomprovider zou van plan zijn om de nieuwe iPhone-versie vanaf juni te distribueren. De leidinggevende van KT, die anoniem wilde blijven, deed zijn uitspraken tegenover de krant Korea Times. Andere bronnen binnen het bedrijf zouden zijn verhaal bevestigd hebben.

KT heeft in Zuid-Korea het alleenrecht op de verkoop van iPhones. Het bedrijf zou momenteel in gesprek zijn met Apple over het aantal 4G-toestellen dat bij de launch beschikbaar moet zijn. Al in april zouden enkele grote zakelijke klanten het toestel mogen uitproberen.

Een andere opmerkelijke noviteit van de 4G zou zijn dat de accu kan worden verwijderd. Apple werd onder andere door de Europese Unie bekritiseerd omdat iPhone-accu's niet door de gebruiker kunnen worden vervangen zonder dat het recht op garantie werd verspeeld. De werknemers van de provider wisten tot slot nog te vertellen dat Apple haast met de iPhone 4G wil maken, om te voorkomen dat de telefoon het slachtoffer wordt van de toenemende interesse in Android-telefoons. Van een Amerikaanse of Europese release is nog niets bekend.

burada denilene gore zaten isaretlediklerim size yeni 4g nin nasil olacagini belli ediyordur ancak yazidan anlayamayan arkadaslar icin ben bir daha kisa bir sekilde yazayim

Yeni iphone 4g de sunulacak yenilikler su sekilde :

Dual Core islemci
    daha performansli grafik chipi
    oled dokunmatik ekran
    degistirilbilir batarya ( bu konuda appela baya bir sikayet varmis batarya degismedigi icin ancak garanti kapsaminda degisiyor mus)
    video chat icin on kamera

TLF satisa baslama tarihi

koreli telefon sirketine gore appel 4g yi nisan ayinda tamami ile bitirmis olacakmis,bir kac buyuk musterisi olan kurumlarin tlf nu deneme imkani olacakmis ve haziran ayina kadar da distibutorlere dagitacakmis yani uzun lafin kisasi bu tlf temmuz ayinda TR de olacaktir.

heralde bende nisan yada mayis ayinda bir tane alirim abonem bittigi icin cunku bu tlf larin merkezi burasi desem yeridir avrupaya acilan yer

özellikler mükemmel gözüküyor. ama ülkemizdeki 3gs ve 3g nin satış fiyatını düşündükçe 4g nin rahat 5 bin e satışa sunulacağı kesin gibi
  • En önemli özellik hep atlaniyor eğer adı 4g olursa 4g özelliğine sahip olacak gerçi türkiye 4g ye ne zaman gecer bilinmez
  • Ben ce hikaye yok core işlemci falan en fazla 800 mz lik bi işlemci kor ram da biraz artar okadar 5 mpx cemara tamam bide neymiş yok nisanda korede test edilecekmiş ya arkadaşım geç bunları ya 3 seneden beri aynı hikaye zaten biz bu cihazı donanım dan çok yazılım dan almıyoz mu varmı iphone os gibisi söyle
  • konu beni nası etkilediyse rüyamda iphone 4g aldım

özellikleri hemen yazıyım

- sürgülü klavye vardı

- hatta kamera sürgüyü açtığında ortaya çıkıyodu

- kamera 6mp arkadaslar

- cihaz 64 gb tı ayrıca hafıza kartı girişide vardı (yani 64 gb ın üstüne bi de kart takabiliyoduk)

- hatta eski telefonların hafıza kartrları için mmc girişi bile koymuşlardı yani bi kac çeşit kart takabiliyodun

- bu arada unutmadan telefonun tasarımı hafiften nokia ya benziyodu iki tuş daha vardı

- ayrıca önde kamerası da vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 15 Ocak 2010; 11:22:52 >
  • Ancak ruyanizda gorursunuz o ozellikleri, dark_town un notunda yazdigi ozellikler de bu ruyaya dahil olur ancak. Uyanin, su an 4 farkli versiyon iphone var. 1-2 , 2-3, 3-4 gecislerinde ne kadar degisiklik oldu goz onunde bulundurarak bu ruyanin gercek olma ihtimalini siz soyleyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Ancak ruyanizda gorursunuz o ozellikleri, dark_town un notunda yazdigi ozellikler de bu ruyaya dahil olur ancak. Uyanin, su an 4 farkli versiyon iphone var. 1-2 , 2-3, 3-4 gecislerinde ne kadar degisiklik oldu goz onunde bulundurarak bu ruyanin gercek olma ihtimalini siz soyleyin..

hacı dark_town unki ayrı bi fantezi zaten (çıkarılabilir pil falan.. apple ölürde o pili çıkarttırmaz)

ama şöyle bişey de varki iphone 4g diyodum rüyamda ama iphone hariç herşeye benziyodu yani apple gerçekten böyle bişey çıkarırsa almam

apple ın yapacağı bikaç değişiklik var ve iddia ediyorum bunların dışında gözle görülür herhangi bişey olmayacak

eklenecek özellikler

- daha hızlı işlemci ve daha fazla ram (ram olmayabilir ama işlemciyi hızlandıracak)

- versiyon 4.0 (kesin zaten)

- daha güçlü pil (belki değiştirmeyebilir ama kesinlikle tak çıkar pil koymaz)

- ekranın ne boyutlarıyla oynar ne de çözünürlüğüyle (eski uygulamaların yeni iphone da çalışması için ekrana bulaşmaz)

- bi ihtimal amoled ekran koyabilir ama bence iphone un kasasının malzeme kalitesini falan arttırır ekran olayına girmez..

- tasarımda kesinlikle bi değişiklik yapmaz.. en fazla iphone u biraz daha inceltir ama teknik olarak zor gibi..

- önde kamera olayı da zor çünkü amerikada görüntülü konuşma yok (yani 3g var ama görüntülü konuşma hizmeti verilmiyo diye biliyorum) dolayısıyla sadece avrupa pazarı için ya da sadece bizim için öne küçük bi kamera ekler mi bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 15 Ocak 2010; 12:03:05 >
  • bence camera 4 mp olacak
    öne camera olmaz sanmıyorum
    hafıza arttırılır 32 64 ve 128 diye tahminimce
    işlemci de ufak bir gelişme olur
    pil olayı daha geliştirilir
    ve kasada bariz bir değişiklik beklemiyorum

iphone 3g s ten farkı 3gss olacak gibi geliyor bana.
  • 4 mp kameralı cep telefonu var mı
  • Tipi,şekli, ekran boyutu, işletim sistemi ve arayüzü hiç değişmesin. Bence bunlar rakipsiz.

Iphone türevi aletlerin belki bazılarının ekranı biraz daha büyüktür ama şu hali gayet yeterli. Zira telefon ölçüleri, kalınlık tam tadında kesinlikle aynı kalmalı.

Sadece ön yüze kamera, daha fazla depolama alanı, belki iphone a gelecek daha yeni ve gelişmiş uygulamalar için biraz daha hızlı bir işlemci ve artırılmış hafıza gibi şeyler yeterli olacaktır.

Mevcut iphone un bile appleos u, benzersiz ve taklit edilemeyecek uygulamaları, multitouch ı ile zaten rakiplerinden bir çağ ilerde olduğunu düşünüyorum. Yani ufak donanımsal artırımlar yeterli olacaktır.
  • Slm
  • quote:

Slm

????????????????????

daha önce de dediğim gibi bence ekran amoled olsun. o zaman daha iyi olur. birde şu kameraya el atmalıar.
  • Aleyküm selam
  • Arkadaşım denişmesin diyosun yeter 2 yıldan beri aynı pilav ısıtıb ısıtıb koyuyorlar tasarım kesin deniş sin kabaktadı vermeye başladı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.