Şimdi Ara

iPhone 16 ve 16 Pro'nun yeni görüntüleri ortaya çıktı: İşte tasarımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
5.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende çaprazı sevemedim. Düz hatlara sahip ve göz yormayan tasarım seviyorum. Böyle 12 serisindeki gibi olursa simetri bozulmamış olur ve telefon kamera lensleri, bütünün parçası gibi görünür.

• Can851 kullanıcısına yanıt

İyi ettin  

• ExMilitary kullanıcısına yanıt

15 ProMax satışları artsın diye bu ucube tasarımlar paylaşılıyor...

• Sözde iphone x revize edildi yersen :) Bu bildiğin 200 dolarlık telefon tasarımı.

• Haalaaa bu telefonları alabilen kaldı mı? Sokakta, kafede, toplu taşımalarda iyi cesaret çıkarıyorsunuz. Akıllı olun her yerde çıkarmayın, gaspçıların dikkatini çekersiniz.

Çocuğunuz varsa tembihleyin iPhone'unu iPad'ini kamuya açık alanlarda göstere göstere kullanmasın. Bu cihazlar çok para ediyor artık. Gasp edecek şerefsiz çok.

Enflasyonun sadece enflasyon değildir. Enflasyon artışıyla suç oranı artışı doğru orantılıdır. Değişmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt

yine alacaklar merak etme usta  

• Kameraların bu defa tersine çapraz gelmesi lazımdı böyle olmaz. Seneye kameralar tersine düz sonra ikisi altta sonra ikisi üstte böyle olması lazım

• Haberde iPhone 16 pro'nun yeni görüntülerinden bahsediyor ama sadece iPhone 16 var pro'nun görüntüleri nerde ben mi detayı göremedim acaba

• Zamanında 15 pro max aldım, memnunum. Çok fazla değişim yapıp eski telefonlarını öldürmüyor Apple. Bu sebepten dolayı apple kullanıcılarının işine geliyor değişim olmaması.

Ben sevindim bu tasarıma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım olarak neden uçuk beklentiler var hiç anlamıyorum. ayrıca bu ülkede iphone 2. el araba gibi piyasası olduğundan bu kadar çok tercih ediliyor. valla androidden iphonea geçtim dünya varmış dedim

bence şu an alınabilecek en mantıklı ve fp model ip13 olur

parası olan da istediğini alır size ne yahu :D

• Bence tasarım güzel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Samsungun kamera dizaynini yerden yere vuran applecılar bakalim buna ne diyecek

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    Var dostum direk sıfırını alan insan çok ve kullanıyorda, kullanıyor dediğim rastgele boş yapan değil. Adam Emlakçı, kamera kalitesi vs. herşeyi önemli müteahhit dairesini vs satacak fotoğraf çekecek. Direk en iyisini istiyor. Parasını basıp alıyor. İşinde zaten 10x parayı geri yaptığı için.

• Deklanşör düğmesi koyacaklarmış, yeniliğe bak! 20 sene önceki Cyber-shot Sony ‘lerde vardı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 15 i satıp 16 yı alacak yurdum insanının karizması bir kademe artacak. yersen tabii :)

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Samsungun kamera dizaynı facia

• Tabii ki beğeni göreceli bir kavram iphone'un üç kamera dizaynı başta ocak gözü, philips tıraş makinesi başlığı benzetmeleriyle dalga konusu olmuştu, sonra millet alıştı. Bu da böyle

• şu tuşu günlük hayatta kullanacak adam sayısı yüzü bini geçmez eskiden nokialarda ericsonlarda da vardı kim kullanıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt

60Hz ile mi dünya varmış?

• NvdiaAmd kullanıcısına yanıt

Kendi tasarımı da ip11 ve 12de böyleydi zaten. Şahsi fikrim daha güzel gözüktüğü şeklinde. Belki 60hz ekranla gelmezse almayı bile düşünebilirim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.