Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.693
Cevap
778
Favori
2.000.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

zaten resmi niteliğinde söylentide titanyum yapılacak denildi yani daha hafif olacağı neredeyse kesin

• NomadCRY kullanıcısına yanıt

8 aylık 128 lik 13 pro telefonum %42 dolu

resimleri videoları turkcell lifeboxta saklıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat ne olur sizce? Ayrıca dün 14’te çentik mi olacak?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

8 aylık 128 lik 13 pro telefonum %42 dolu

resimleri videoları turkcell lifeboxta saklıyorum

Yine aynı kapıya çıkıyoruz. Yer azalmasın diye online bir platforma upload ediliyor. Telefon efektif kullanılamıyor. Galerinin ve onla entegre olan tonlarca özelliği kullanamamış oluyoruz.

Benim bir huyum vardır ilk aldığım iPhone’dan bu yana en alt kapasitenin hep bir üstünü alırım. Şuan en alt kapasite 128 gb, 3 senedir 256 kullanıyorum. Muhtemelen yeni etkinlikle beraber en alt kapasite 256’ya düşecek bize de 512 yolu gözükecek. Açık konuşmak gerekirse 256 son zamanlarda yetmemeye başlamıştı biraz da bahanesi olacak eğer kapasiteler değişirse bu durum benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 26 Ağustos 2022; 23:49:51 >
  • scanh kullanıcısına yanıt
    128’i kaldıracaklarına kesin gözüyle bakıyorum. Kaldı ki artık kapasiteye göre özellik kısma bile var. 12’lerde 128’liklerde ProRes yoktu mesela. (13’teki durumu bilmiyorum.)

Eğer fiyatlar beklediğim seviyelerde olursa 1 TB almayı düşünüyorum. 512 bile uzun vadede yetersiz kalacaktır benim için.

Ben icloud kullanıyorum. Otomatik senkronize oluyor ve galerimde tıkladığım anda açılıyor ve görüyorum. Hangi özelliklerden mahrum kaldığımı sayar mısınız ?

• Söylediği saçma argümanı kabul ettirmek için birşeyler söylüyor işte. Cloud kullanmanın tek dezavantajı internet yoksa o dosyanın tam sürümüne ulaşamama olur ancak. Bayadır icloud kullanıyorum, ne bir kere çöktü, ne hızında bir yavaşlık oldu, çok iyi çalışan bir sistem var. Bana göre gidipte 1tb a yüksek fark ödemek doğru değil icloud gibi bir nimet varken. ama bunu çokta sorgulamıyorum. Kimi insanda der ki, ben İnternete bağımlı olsun istemiyorum, Her resim video vs benim hep erişebileceğim şekilde diskte dursun, bu da bir tercih. Dolayısıyla burda tek bir doğru yok, kişisel tercih var.

• arkadaşlar biliyorsunuz normalde yeni iphone'lar eylülde tanıtılır ekim sonu kasım başı gibi türkiyeye anca ulaşırdı.geçen sene apple türkiye'ye erken gönderdi iphone 13'leri ve 1 ekimde satıştaydı. bu sene de erken gönderirler mi sizce?

• aria26 kullanıcısına yanıt
    24 Eylül’de satışta olur muhtemelen

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    200gb iCloud Yıllık 240₺ ,128gb iPhone ile iyi kombinasyon olur. Çok video çeken için 256 şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aria26 kullanıcısına yanıt
    Kamera yükseltisi hariç , 12 7.4, 13 7.65 14 de 7.9 a yakın olacak.
    Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scanh kullanıcısına yanıt

umarım öyle olur hocam ne kadar geç gelirse doların o kadar artma ihtimali var umarım ekim gelmeden türkiye'ye ulaşır.

13 pro max 128de prores yok. Bende bu cihazı kullanıyorum. Bana hayli hayli yetiyor. Kim takar proresi. Kaç kişi kullanıyor ki?

• Hafıza olayı kişiden kişiye değişir.Ben 256GB aldığımda bana fazla gelmişti 128 bile dolmuyor bende.50+ uygulama var fotoğraf ve video çekiyorum ama öyle telefonda saklama gibi huyum yok.Çok beğendiklerim olursa zaten buluta atıyorum.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Direkt bana yazmak yerine farklı bir mesajdan alıntı yapıp argümanımın saçma olduğunu iddia edip sonrasında da neden öyle düşünebileceğimi tam da kendi ağzınızla ifade etmeniz, kendi kendinizi garip duruma düşürmeniz anca sizden beklenirdi zaten. Evet her zaman erişilebilir olmasını istiyorum. Evet kişisel bir tercih. Demek ki saçma bir argüman değilmiş? Kime göre neye göre saçma. Saçmalamayın…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 28 Ağustos 2022; 13:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Direkt bana yazmak yerine farklı bir mesajdan alıntı yapıp argümanımın saçma olduğunu iddia edip sonrasında da neden öyle düşünebileceğimi tam da kendi ağzınızla ifade etmeniz, kendi kendinizi garip duruma düşürmeniz anca sizden beklenirdi zaten. Evet her zaman erişilebilir olmasını istiyorum. Evet kişisel bir tercih. Demek ki saçma bir argüman değilmiş? Kime göre neye göre saçma. Saçmalamayın…

Saçma olan, kişisel bir durumu genel bir doğru olarak lanse etmek, hakkını vererek kullanmak adı altında bunu kabul ettirmeye çalışmak. Kimi ne ilgilendiriyor, istediğiniz boyutu alın, 2tb üretsinler onu alın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evren7 kullanıcısına yanıt
    Olmadığına emin misiniz?

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım bir özellik değil. Bana göre gereksiz. Ama ihtiyacı olanlar için bir şey diyemem tabi.

• Evren7 kullanıcısına yanıt
    Yok ben de kullanmıyorum da yok dediğiniz için paylaşmak istedim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.