Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.727
Cevap
776
Favori
2.002.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım. Paylaşım için teşekkürler. 😊👍🏼

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hakaniko kullanıcısına yanıt
    128 GB pro lar 1080p prores çekiyor. 256 gb ve üzeri 4k prores çekiyor. Fark bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. 1080/30 izin veriyor. Farkı bilmiyordum.

• Sangello kullanıcısına yanıt

Geçen sene ön siparişle 13 pro almıştım. Mağazada satışa çıkınca benden önce alanlar oldu bana hala gelmemişti çünkü. Apple’ın ön sipariş işi biraz saçma.

Tek avantajı stok vs uğraşmıyorsun. Başka da bir avantajı yok…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 28 Ağustos 2022; 19:4:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Geçen sene 13 serisinde ön sipariş verenlerin çoğu geç teslim aldılar.
    Stok yoktu. Bende apple bağdat caddesi açılışında denk getirip pro max aldım. Ama hala ön siparişi bekleyenler vardı. Buna dikkat etmenizde fayda var.

Geçen sene ilk ön sipariş verenlerden biriyim 00:00’dan sonra hemen siparişi verdim ama teslimat bir türlü olmadı ben de iptal edip bağdat caddesi store’dan aldım. Benim gibi şanssızlık yaşayan kişi sayısı çok fazla değil genel olarak çoğu insan zamanında teslim aldı ama böyle bir sorun olmayacak anlamına da gelmiyor. İstanbul’daysanız ilk gün Apple Store’dan almak daha mantıklı olabilir

• scanh kullanıcısına yanıt
    Ön siparişe ne zaman açılıyor hocam? Merakımdan soruyorum. Tanıtıldığı gün değil dimi? 1 hafta sonrasında açılıyordu sanırım. Yanlış mı hatırlıyorum?

• ciho. kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 24 Eylül’de ön siparişe açıldı 1 Ekim’de genel satış başladı

• scanh kullanıcısına yanıt
    Dorğu hatırlamışım. Tanıtıldığı gün ön siparişe açıldı sandım bir an.

• Eylülün 2. haftası portekize uçuşum var. Dönüşüm 18 eylül. 17 eylüle kadar avrupada çıkmış olur mu sizce? Telefonumu satabilirsem mediamarkttan tax free ile 2 tane almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 29 Ağustos 2022; 12:35:43 >
  • hakaniko kullanıcısına yanıt

Geçen sene TR de 24 Eylül de önsiparişe açıldı. 1 hafta sonra mı 10 gün sonra mı ne kargolanmıştı. Avrupa da tam bilemiyorum, lansmanda belli olur.

Yurt dışından almak daha mantıklı.
    Bende daha önce eşime Hannover’den almıştım. Artık onun değişim zamanı geldi. Seneye Belçika’da fuar var. Ordan almak istiyorum bu seferde.

• Tertemiz, hiç bir sorunu, kılcal çiziği dahi olmayan Türkiye apple storedan alınmış 13 Pro kaça gider arkadaşlar?

• Fiyatlar tanıtıldığı gün belli oluyor mu? Ön sipariş zamanı sonradan mı öğreniyoruz fiyatları?

• PVH kullanıcısına yanıt

Depolama kapasitesi nedir?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.