Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (1900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38.204
Cevap
762
Favori
2.033.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu neye göre değişiyor. bende kiminde mavi kiminde yeşil. whatsapp da güncel sürüm

• lawyer25 kullanıcısına yanıt

aynen misal oktay geri döndü ben depresyona girdim atlatmak kolay değil bu travmayıApple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• sadays S kullanıcısına yanıt
    :)))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Sırayla geliyor herkese hocam. Sürüm numarasından bağımsız.

• 17.5.1 sonrası telefon görüşmesi yaptıktan sonra kulaklığın sesi bir anda çok kısıldı ancak telefonu kapatıp açtıktan sonra düzeldi. Apple bu haliyle nasıl stabil olarak anılabiliyor anlamış değilim.

• Norge23 N kullanıcısına yanıt

O iphone 2 de kalan bir mit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt

Susarsam sıra bana da gelirmi.

• :))))

Çok özleyeceksini aranızda para toplayıp iphpne almak isteyeceksiniz :)Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• 17.5.1 sürümünü iTunes dan temiz kurulum yaparak kurmama rağmen bazı laglar mevcut 14pm cihazımda. Sizlerde durum nedir?

• Ya nedeni ne bu Whatsapp değişikliğinin çok kötü olmuş yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 22 Mayıs 2024; 22:57:43 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Süreyya hanımın muhteşem değişimi :)

• 2022 Aralık ayında almıştım. Batarya sağlığına falan hiç bakmam önemli şarjımın gün içinde bitmemesidir. Bendeki durum böyle açıkcası batarya sağlığı falan çok umurumda değil

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]

• ImKeynes kullanıcısına yanıt

ne demek önemli değil bunu memleket meselesi yapman lazım dostum bazıları gibi Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]  bazılarının gece gözüne uyku girmiyor bu yüzden.

• :)))

• carpenic kullanıcısına yanıt
    70 bin liralık cihaz alıp 4 bin liralık batarya değişimini sorun edecek kadar vizyonsuz değiliz diyeceğim arkadaşlar linç edecek beni. arkadaşlar havadan bulut geçse de linç etsek diye bekliyorlar.

• Korayygl K kullanıcısına yanıt
    Herkese selamlar. Yurtdışı imei kayıtlı İphone 14 pro cihazımın Türkiye’de geçerli garantisi olmadığından yetkili servislerde değişim yapamıyordum. Biraz araştırmalarım sonucu bağımsız onarım sağlayıcıları varmış. Buldum ve bugün değişim yapıldı. Ben Ankara’da aypa İphone teknik serviste değişim yaptırdım. Geçen hafta pazartesi imei numaram ile batarya siparişi verilmişlerdi. Bugün geldiğini belirtip beni aradılar. İşin Aslı şüphelerim var idi. Acaba orijinal batarya değişimi yaparlar mı ya da uyarı verir mi cihaz falan diye.

Arkadaşlar bağımsız onarım sağlayıcı olan yerlerde gönül rahatlığı ile değişim yapabilirsiniz. Teknik servisteki arkadaş sağolsun benim izlememe müsaade etti. Çıkan bataryanın ve yeni taktığı bataryanın fotolarını bile çektim ☺️ sonrasında kalibrasyon yaptı apple sistemden herhangi bir uyarı vermemektedir. Sadece genel hakkımda kısmında servis geçmişi altında bugün orijinal pil değişimi yapıldığı yazmakta. Böylelikle bu konu da çözüme kavuşmuş oldu. Yaklaşık 1.5 saat oldu şarjdan çekeli şarjım 100. Değişim işe yaradı gibi ☺️

Hadi bakalım al bi de burdan yak :) hayırlı olsun güle güle kullanın. Pil yüzdesinden ziyade kullanımımda gözle görülür bi azalma olduğunda ben de düşünmeden bu şekilde değiştiririm pili.

Ohh sevindim yakında bana da lazım olacak. Google’da bu firmalar için tam olarak ne diye aratmalıyız?

• CCaGDaSS kullanıcısına yanıt
    Hocam benim pil yüzdesi %88 idi. Ama özellikle hücresel veride olduğum günlerde günü zor çıkarıyor idi. Bir de cihazı sene sonu satsam mı diye düşünürken batarya değişimine karar verdim. 1 sene daha idare eder bu beni. Yetkili servislerin destek yok deyip kenara çekilmesi can sıkmıştı biraz. Ama bu bağımsız onarım sağlayıcılar işi çok iyi oldu 😀

Benim de %90 ama sürekli hücresel kullanmıyorum. Yoğun kullanmadığım için bu haliyle bile 1.5 günü buluyo, ölüsü 1 günü güle oynaya çıkarıyor.

16yı beklerim, baktım kamerayı cigoleks yaptık fln süreyya hanımın muhteşem değişimi olursa o zaman değiştiririm ben de pili :D

• 
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.