Şimdi Ara

İphone 11 Renk önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz-Siyah-Kırmızı arasında kaldım daha önce iphone 7 siyah renk kullanıyordum.

Kırmızı farklı hissettiriyor piyasasaki telefonların çoğu siyah renkte olduğu için.Yalnız kırmızısı bir garip görünüyor gözüme neden bilemedim.

Beyaz fena değil ama kılıfsız kullanmak imkansız gibi çabuk kirlenir.

Siyah da fazla klasik duruyor.

Özellikle kırmızı ve beyaz renk kullanan arkadaşlar memnunlar mı yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni iphone serilerinde renk sadece arka yüzde var, ön yüz tam renkli değil, melez birşey gibi duruyor, ayrıca siyah her zaman en rahat satılan renktir, beyazda bir derece ama diğer renkler ilerde başınızı ağrıtabilir, siyahtan şaşmayın derim

• Kırmızı var memnunum

• bende siyah vardı, durumum sıkışıktı çok kolay bi şekilde sattım. Arkadaşımda yeşili var, çok hoş duruyor. Görmeden erkek rengi değil denebilir ama görünce öyle gelmiyor. Yeşili de düşünebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissch -- 26 Nisan 2021; 4:24:53 >
  • Kılıf kullanacaksaniz pek bir anlamı yok rengin.
    Kılıfsizda illaki arkası ciziliyor
  • Siyah.

• bence kesinlikle yeşil

• Bendede yeşil renk var ve çok sveerek kullanıyorum
  • Ben siyah renk kullanıyorum ekranın cerceveleri malesef kalın siyahta pek göze batmıyor o yönden de avantajı var siyah öneririm hocam
  • Yeşil ve sarı oyuncak gibi duruyo kırmızı iyidir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Siyah iphone 7 kullanıyordum, çekinerek beyaz Xr aldım iki seneye yakın çok severek kullandım. Şimdi beyaz ip12 kullanıyorum. Beyaz iyidir.

• siyah diyenler ne kadar sıkıcı insanlarsınız  

• Valla ben beyaz kullanıyorum ama kılıf taktıkan sonra zaten görmyüsun bile  

• Psikososyal kullanıcısına yanıt
    Öyle deme hocam siyah asil renktir
  • Beyaz kullanıyorum gayet iyi
  • Beyaz renk kullanıyorum.

• siyah al geç. kırmızı, beyaz tam kaplayan kılıf alırsın böylece her renk iphone'un olmuş olur.

• Beyaz yada yeşil

• Kırmızı rengi ben en son iPhone 8'in kasada beğeniyordum, kasa büyüdüğünde bir çirkin geldi bana. Benim için hep Siyah tek tercihtir. O yüzden ben yine Siyah derim. Bunun sonradan almakla satmakla bir ilgisi de yok, ben her teknoloji ürünümü siyah severim.

• Bende renk konusunda beyaz-siyah arasında kalmıştım. Ben biraz uyum hastasıyım ön kısım siyah olduğundan kalıp gibi durması için siyah aldım ama diğer renkler de güzel. Ben olsam gene siyah alırdım tam siyah gibi durmasa da rengi çok güzel ayrıca havalı durduğunu düşünüyorum. Telefon kalıp gibi duruyor o da halen hoşuma gidiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.