Şimdi Ara

İPHONE 11 RENK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
27.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler iphone 11 i kırmızı mı siyah mı alayım çok kararsız kaldım fikirleriniz nedir ?

• siyah en güzeli
  • Apple BEYAZ'dır.
  • Beyazı çirkin duruyor bu sefer reis baktım ben kutu açtı adam kırmızı ve siyahi en güzeli bence...
  • iPhone’nun klasik ve kült rengi siyahtır
  • Evet bu sefer siyahı tam siyah da değil hafif grimsi daha güzel olmuş
  • siyah ve kırmızı efsane tabi zevkler farklıdır ama bence kırmızı
  • Yeşil renk çok hoş duruyor tavsiye ederim.
  • Siyah kullanıyorum seçme şansım yoktu migrosdan aldım ama içimde kırmızı kaldi product red karızması ayrı siyah olan o iphone 7de jet black olsa harika olurdu ama malesef siyah aynı ekran gibi tam siyah değil grimsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 7 Aralık 2019; 1:7:13 >
  • Siyah
  • bence siyahın mat olan kamera bölümü iğrenç görünüyor,keşke xr gibi bütün olsaydı
  • Beyazın aseleti bana göre daha güzel.
  • Sarı aldım, gayet mutluyum, harika duruyor iphone üzerinde, kendini gösteriyor.

Beyaz ise çok basit duruyor.

Ama mesela iphone X’in beyazı harikaydı, iphone 11’de ise beyazı sanki sonradan bir kat boya atmışlar gibi duruyor.

Hanımlar için ise Mor olan çok güzel duruyor tavsiye ederim.
  • Valla ben beyaz kullanıyorum iyi ki de beyaz almışım
    almadan önce beyaz mı siyah mı dye çok düşündüm

siyah veya kırmızı alcaksan bence kırmızı almalısın
  • Yeşil yada mor alırdım. Hep siyah ve beyaz kullanmaktan gına geldi. Ayrıca yeşil de epey güzel duruyor.
  • Ben Siyah Alırdım Ama Benden Başka Alacaklar İçin Red’i Şiddetle Öneriyorum
  • Siyah iphoneların karizması başka olur.
  • Evet dh halkı tüpçü fikret abiniz olarak iphone 11 128 gb siyahımızı sipariş vermiş bulunmaktayız renki gayet güzel bekliyorum. İsteyene fikret ticaret ltd şti olarak hediye alabilirim bir tane fikret abinize demeniz yeterli xd
  • Zevk meselesi. Ben beyaz renk tercih ettim, silikon içi kadife kaplı orjinal kılıfla birlikte aldım memnunum.
  • Ben siyah tercih ettim çünkü ekran kenarında ki siyak çerçevesi diğer renklerde ( kırmızıda çok olmasa da) rahatsız etti. Tabi ki zevk kişiye tabidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.