Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
24
Favori
123.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 26 Ocak 2022; 23:38:42 >

• panic buttuon
  • Father Alert olaymış daha iyiymiş Panic button yerine
  • Bunları gördükten sonra google chrome indiresim geldi. İndiriyorum
  • eklentiler kasmasa bende kuracağımda pc kötü ondandır

bu arada chromium kullanıyorum her zaman yeni sürümü çıkıyor günde 6-7 sürüm

http://build.chromium.org/f/chromium/snapshots/chromium-rel-xp/
    65344 son sürüm şu an
  • süper eklentileri var facebook foto zoom,youtube search,fastest chrome süper bi eklenti,smoot gestures,webpage screen shoot,zargan ing sözlük bunlar benim kulladıklarım çok faydalı eklentiler chrome forever
  • AdBlock hala tam olarak iyi sayılmaz. Engellediğim url ler için hala beklerim.
  • persona olayı olsa birde
  • Panic button
  • chromed bird kurduktan sonra arada kullandığım twitterı hiç bırakmaz oldum
  • Panic button iyi de, bastığımız zaman tekrar açarken sayfaları tekrar yüklüyor. Gizlemiyor yani, kapatıp tekrar açıyor. Örneğin bi video izliyoruz diyelim, matematik ile ilgili çarpanlarına ayırma dersiyle ilgili bi video mesela Aniden pat birisi geldi kapatmak gerektiğinde Panic butona basarız ve tekrar açmaya kalktığımızda bütün video tekrar dolmasını beklememiz gerekiyor. Keşke kapatmak yerine gizleseymiş
  • Panic button yeter zaten.
  • Allah belanı versın mıcrosoft neden boyle eklentıler cıkarmazsın kı
  • Mesajım bulunsun, bakacam bir ara.
  • panic button iyiymiş
  • çökmemesine karşı birşey var mı
  • teşekkürler
  • ya bir ekletin daha vartı sol yularda butonu vardı gene ona tıkalyında sayfadaki resimlerin hepsi orda çıkıyordu mesala bir resim var kim oldgunu bilmiyorum o kişinin orda resimlerin içinden ona tıklayınca çok büyük bir resim upload sitesi içinde ona benzer resimleri arama yapıyordu bilen var mı bu adonu?
  • Konuyu açanın eline sağlık,Chromeyi bayadır kullanıyorum daha yeni gördüm eklentileri olduğunu...
  • Videodownloader yapmadılar gitti.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.