Şimdi Ara

İphone 11 mi XS Max mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendime 11pro aldım ancak kardeşime de şuan bir telefon gerekiyor.
    XS Max ile 11 arasında kaldık sizce hangisi ve neden?

• Xs max kullanıyorum yaklaşık 10 aydır her konuda 11 kıyasla çok iyi eksi yönleri kamera ve işlemci ama günlük hayatta işlemci hızını anlayamazsınız. Kamera tarafında geniş açı ve gece modu olması artılarından. Bunlar önemliyse 11 diğer her yönden xs max üstün
  • Kasa ve ekran xs max geri kalan için iphone 11. Eski Xs max ve yeni iphone 11 kullanıcısı olarak
  • Kendisinin fotograf cekmeye ayrica bi ilgisi yoksa xs max her turlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Kendisinin fotograf cekmeye ayrica bi ilgisi yoksa xs max her turlu
    Hayır hocam kesinlikle yok. 6S den geçecek zaten. İki telefon da fazlasıyla memnun edecektir ancak 4-5 sene de bir değişiyor zaten o yüzden en iyisi olsun taraftarıyız ben de ip11 proya 4 senelik 7 den geçtım mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Kasa ve ekran xs max geri kalan için iphone 11. Eski Xs max ve yeni iphone 11 kullanıcısı olarak
    Almışken en yenisi ve en iyisi olabiliyorsa olsun taraftarıyız ancak iki telefon aklımızı çok kurcalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhatsn

Xs max kullanıyorum yaklaşık 10 aydır her konuda 11 kıyasla çok iyi eksi yönleri kamera ve işlemci ama günlük hayatta işlemci hızını anlayamazsınız. Kamera tarafında geniş açı ve gece modu olması artılarından. Bunlar önemliyse 11 diğer her yönden xs max üstün
    Ben de XS max i daha çok beğendim ancak yeni çıkmış olması ve işlemcisi biraz tav etti.
  • İşlemci farkını anlayamazsınız hocam eğer öyle ultra yüksek grafikli işlerle telefondan uğraşmıyorsanız. Burada sadece tek verilmesi gereken karar kamera mı yoksa premium bir cihaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhatsn

İşlemci farkını anlayamazsınız hocam eğer öyle ultra yüksek grafikli işlerle telefondan uğraşmıyorsanız. Burada sadece tek verilmesi gereken karar kamera mı yoksa premium bir cihaz mı
    Premium bir cihaz tercihimiz.
  • Xs mi 11 mi derseniz kesin iphone 11 derim ama xs max farklı bir kategori. Bence ikisi arasında kesinlikle xs max.
  • 11 siparis verilmistir tesekkurler herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Xs mi 11 mi derseniz kesin iphone 11 derim ama xs max farklı bir kategori. Bence ikisi arasında kesinlikle xs max.
    11 siparis verildi hocam
  • Mi note 10 lite mı yoksa daha kötü ekran daha çok para iphone 11 mi beyler? amacımız güzel fotoğraf
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellar

Mi note 10 lite mı yoksa daha kötü ekran daha çok para iphone 11 mi beyler? amacımız güzel fotoğraf
    Bana kalırsa bir iphone gibi fotoğraf çekemez ama bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HALO

Bana kalırsa bir iphone gibi fotoğraf çekemez ama bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Amacım güzel aile fotoğrafları olsun reno2z var iyi çekiyor ama bir iphone çekimi görünce daha kaliteli duruyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellar

Amacım güzel aile fotoğrafları olsun reno2z var iyi çekiyor ama bir iphone çekimi görünce daha kaliteli duruyor gibi

Alıntıları Göster
    Ben de öyle düşünüyorum 3GS modelinden beri iphone kullanıyorum 3GS den sonra ara verip başka telefon kullandıktan sonra 5S aldım sonra 7 şimdide 11pro kullanıyorum fotoğrafta gerçekten rakibi yok gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.