Şimdi Ara

Apple Ürünlerine Sonradan Lazerle Yazı Yazdırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
4.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliyorsunuz apple ücretsiz lazer baskı hizmeti sunuyor fakat ipod nano 550 tl gibi fahiş bir fiyata satılıyor. Ben de çok daha uygun fiyata amerikadan getirtilmiş olanlardan alacağım.

Lakin kız arkadaşıma hediye olarak alıyorum ve arkasına yazı yazdırırsam daha anlamlı olur diye düşünüyorum. Birkaç yabancı forumda kuyumcu-mücevheratçılara yaptırılabileceğini okudum.

Sizce buralarda yaptırılabilir mi? Güzel olur mu?ç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel olur mantııklı olur ayrılınca da seni hatırlar (:
  • Bence alıcaksan 16 gb kamerasız modelden alma yoksa çöp olur.Onun yerine kameralı olan 32gblıklardan bak ya da bunları boş verip.Tahminim kız arakadaşının akıllı bir telefonu var yoksa ona ipad mini labililirsin.Ama 700tl civarına çıkamama dersen en mantıklıı hem daha çok işine yarıyacak kliksada ipad mini maximum karta 700tl 75 puanda hediye veriyor yani 625 lira.İpod 16 gblıkta sadece ön kamera bulunuyo arka kamera bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Bence alıcaksan 16 gb kamerasız modelden alma yoksa çöp olur.Onun yerine kameralı olan 32gblıklardan bak ya da bunları boş verip.Tahminim kız arakadaşının akıllı bir telefonu var yoksa ona ipad mini labililirsin.Ama 700tl civarına çıkamama dersen en mantıklıı hem daha çok işine yarıyacak kliksada ipad mini maximum karta 700tl 75 puanda hediye veriyor yani 625 lira.İpod 16 gblıkta sadece ön kamera bulunuyo arka kamera bulunmuyor.

Teşekkürler fakat akıllı telefonu var, yani ipod touch gereksiz gibi. Kredi kartımın limiti de 500 tl zaten. İpod nano alırım sürekli yanında taşır, hem şarjı da uzun gider, üzerinde de benden bi mesaj olur. Fakat mücevherciler bu yazı işini yapabilir mi onu merak ediyorum :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

Güzel olur mantııklı olur ayrılınca da seni hatırlar (:

hocam naptın ya, allah gecinden versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeleriNx -- 30 Kasım 2013; 17:13:18 >
  • PeleriNx P kullanıcısına yanıt
    Bence üstüne bir şey yazdıracaksanız onuda düşünn kız ayrılınca atsın istiyorsunuz yoksa kullansın mı? Kıza değer veriyorsanız üstüne kızın adaını yazdırın yada carpe diem tarzı özlü bir söz mesela kendi adınız kalp kızın adı tarzı şeyler olması.Bu arada isim yazdırmaya para verince astarı yüzündne pahalı olur önce isim yazdırma konuşun.
  • quote:

Bence üstüne bir şey yazdıracaksanız onuda düşünn kız ayrılınca atsın istiyorsunuz yoksa kullansın mı? Kıza değer veriyorsanız üstüne kızın adaını yazdırın yada carpe diem tarzı özlü bir söz mesela kendi adınız kalp kızın adı tarzı şeyler olması.Bu arada isim yazdırmaya para verince astarı yüzündne pahalı olur önce isim yazdırma konuşun.

Hocam tam olarak ne dediğinizi anlayamadım ama yazdıracağım yazı ayrılsak da rahatsız edecek birşey değil, kendisiyle ilgili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple laser baskı yapıyor ve dış kaba zarar vermiyor. Kuyumcular Dremel gibi bir mini matkapla kazarak yazıyor. Serigrafi, ipek baskı yapan şirketlere sorarsanız daha iyi olur. Ben iPod Nano 7. Nesil (16GB) Doğubank'tan 275 TL'ye aldım. EarPod kulaklık, mükemmel çeken radyosu ve uzun süre giden aküsü olumlu yönleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sattackus

Apple laser baskı yapıyor ve dış kaba zarar vermiyor. Kuyumcular Dremel gibi bir mini matkapla kazarak yazıyor. Serigrafi, ipek baskı yapan şirketlere sorarsanız daha iyi olur. Ben iPod Nano 7. Nesil (16GB) Doğubank'tan 275 TL'ye aldım. EarPod kulaklık, mükemmel çeken radyosu ve uzun süre giden aküsü olumlu yönleri...

Antakya'da öğrenciyim, burada ulaşacağım türden bir yer olması gerekli. Dediğiniz baskı işini nereler yapar?
    Bu arada ürünü değerinden düşük fiyata almışsınız. Ya refurbished ya da ikinci el olması lazım, zira 149$ apple store fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: PeleriNx

quote:

Apple laser baskı yapıyor ve dış kaba zarar vermiyor. Kuyumcular Dremel gibi bir mini matkapla kazarak yazıyor. Serigrafi, ipek baskı yapan şirketlere sorarsanız daha iyi olur. Ben iPod Nano 7. Nesil (16GB) Doğubank'tan 275 TL'ye aldım. EarPod kulaklık, mükemmel çeken radyosu ve uzun süre giden aküsü olumlu yönleri...

Antakya'da öğrenciyim, burada ulaşacağım türden bir yer olması gerekli. Dediğiniz baskı işini nereler yapar?
    Bu arada ürünü değerinden düşük fiyata almışsınız. Ya refurbished ya da ikinci el olması lazım, zira 149$ apple store fiyatı.

Ben de Berlin Apple Store'da deneyip almaya karar vermiş, fakat Avrupa fiyatı pahalı gelince vazgeçmiştim ve Doğubank'ta ilk girdiğim dükkanda iPod Nano 7Gen. 1 tane var 275 TL denince hemen test edip aldım kutunun içeriği elma çıkarmaları dahil tamamdı, EarPod bağlayıcı jelatinden çıkartılmamıştı, ekran jelatinini ben söktüm. Herşeyde Apple ürünleri kullandığım için bilirim, ürün "Refurbished" kutusunda değildi, bence taksitli alıp, nakde çeviren birisi tarafından bırakılmış olabilir. Bu arada Amerika fiyatına fazla bakmayın, daha önce iPod Nano 3Gen'i kutu jelatinini ben sökerek Amerika fiyatından ucuza almıştım, o zamanlar Uzakdoğudan toplu olarak böyle ucuza getirdiklerini söylemişlerdi. Bu arada kutusunda 260 TL'ye satanlar varhttp://www.sahibinden.com/arama?query_text=ipod+nano+7&language=tr&sorting=price_asc

• quote:

quote:

quote:

Ben de Berlin Apple Store'da deneyip almaya karar vermiş, fakat Avrupa fiyatı pahalı gelince vazgeçmiştim ve Doğubank'ta ilk girdiğim dükkanda iPod Nano 7Gen. 1 tane var 275 TL denince hemen test edip aldım kutunun içeriği elma çıkarmaları dahil tamamdı, EarPod bağlayıcı jelatinden çıkartılmamıştı, ekran jelatinini ben söktüm. Herşeyde Apple ürünleri kullandığım için bilirim, ürün "Refurbished" kutusunda değildi, bence taksitli alıp, nakde çeviren birisi tarafından bırakılmış olabilir. Bu arada Amerika fiyatına fazla bakmayın, daha önce iPod Nano 3Gen'i kutu jelatinini ben sökerek Amerika fiyatından ucuza almıştım, o zamanlar Uzakdoğudan toplu olarak böyle ucuza getirdiklerini söylemişlerdi. Bu arada kutusunda 260 TL'ye satanlar varhttp://www.sahibinden.com/arama?query_text=ipod+nano+7&language=tr&sorting=price_asc

Kendime alsaydım 2 hafta kullanılmış olanı alırdım, ikinci eli problem etmem. Fakat hediye olunca kutusunun hiç açılmamış olması gerekiyor ki 380 tl civarına bulabiliyorum. Zaten 150 dolar + yüzde 8 vergiyle adamlar 50 tl civarında karla satıyorlar.

• PeleriNx P kullanıcısına yanıt
    Ben de temiz olduktan sonra ikinci eli problem etmem MacBook Pro'dan iPhone'a kadar birçok cihazımı çok az kullanılmış ikinci el aldım, ama hediye edilecekse sıfır almanız gerektiği doğru. Kolay gelsin
  • quote:

Ben de temiz olduktan sonra ikinci eli problem etmem MacBook Pro'dan iPhone'a kadar birçok cihazımı çok az kullanılmış ikinci el aldım, ama hediye edilecekse sıfır almanız gerektiği doğru. Kolay gelsin

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

işimin gereği bazen lazer sistem kullanıyorum yaşadığınız şehirde organize sanayi olan biryer var ise belki yazdırabilirsiniz

Hmm, hiç bilmiyorum ki. Varsa da koca fabrikaya gidip el kadar alete sevgi mesajı yazdıracağım diyemem sanırım
    Belki büyük mücevhercilerde vardır. Hani yüzüğe falan da yazıyorlar ya. Ama sanırım onlar lazer değil.

• Kuyumcular lazer baskı yapmıyor bir nevi oyuyolar. Çöp edersiniz aleti aman diyim

• quote:

Bence alıcaksan 16 gb kamerasız modelden alma yoksa çöp olur.Onun yerine kameralı olan 32gblıklardan bak ya da bunları boş verip.Tahminim kız arakadaşının akıllı bir telefonu var yoksa ona ipad mini labililirsin.Ama 700tl civarına çıkamama dersen en mantıklıı hem daha çok işine yarıyacak kliksada ipad mini maximum karta 700tl 75 puanda hediye veriyor yani 625 lira.İpod 16 gblıkta sadece ön kamera bulunuyo arka kamera bulunmuyor.

Touch dememiş Nano demiş

• Ankara'da tanıdığınız biri varsa yardımcı olayım :-)

İş yerimizde Lazer mevcut...
  • Konuyla pek alakası yok ama dayanamayacağım nasıl bir mentaliteniz var bilmiyorum ama "kız ayrılınca" nasıl bir tabirdir yahu? Neden ayrılsınlar? Ayrılmak için mi sevgili oldu bunlar?
  • quote:

quote:

quote:

Uzak doğudan toplu ucuza getirme olayını yedin mi gerçekten? Adamlar o tarz bir üründe 100-200 tane aldı 50 dolar **** demezler veya 1000 ürün içinde aynısı geçerli. Genelde o tarz ürünler kaçak ve çalıntıdır. Amerika fiyatının altına 0 ürün satılacak hemde Türkiye'de hemde normal 0 ürün. Çalıntı ve kaçak olarak ülkeye sokulan ürünlerdir. Ha Apple çalınan ürünlerin seri numarasını tespit ettiği anda cihazları kapatabilir. Ama Nano'larda herhangi bir internet bağlantısı olmadığı için cihaz kapanamıyor. Ama bir sorun oldu diyip Apple Servislerine götürürseniz seri numarasına bakarlar ve kara listede olduğunu görünce cihaza el koyarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Ankara'da tanıdığınız biri varsa yardımcı olayım :-)

İş yerimizde Lazer mevcut...

Çok teşekkür ederim fakat hiç tanıdığım yok, teklifiniz için çok teşekkür ederim, sağolun :-)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.