Şimdi Ara

Iphon 5 icin FM Transmitter ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cok arastirmama ragmen Iphone 5/5s icin FM transmitter bulamadim. Iphone 4 icin cok var ama ne yazikki Iphone5 girisi farkli oldugu icin bulamiyorum.
    Bilgisi olan varsa ve yardimci olursa minnet diyarim.

Saygilar.

• http://dx.com/c/iphone-ipad-ipod-299/fm-transmitters-203

Jack girişli olanlardanda kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

http://dx.com/c/iphone-ipad-ipod-299/fm-transmitters-203

Jack girişli olanlardanda kullanabilirsiniz.

Tesekkur ederim hocam.
  • http://dx.com/p/1-2-lcd-fm-transmitter-w-car-cigarette-charger-suction-cup-for-iphone-5-ipod-touch-5-black-181000

ben sipariş ettim yolda hocam. 20 gün falan oldu ama gelir heralde yakında :D
  • Hocam birşey sormak istiyorum
    Bunu bağladığımda telefon geldiğinde konuşma yapmak mümkün oluyor mu ?
    Yani karşımdaki kişinin sesi hoparlörden geliyor mu ?
    Birde herhangi bir uygulamada yer alan mp3 leri de dinleyebiliyor muyuz ?
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serseri35 S kullanıcısına yanıt
    telefonla konuşmak mümkün müdür bilmiyorum ama herhangi bir uygulamadan müzik çalmak mümkün. diğer transmitterlarda oluyor çünkü. Elime geçmediği için kesin bi cevap veremiyorum.
  • kralnigde K kullanıcısına yanıt
    Ustad selamlar,

Siparis verdigini ve bekledigini yazmistin. Urun eline gectiyse bilgi verebilir misin, ben ne kadar ugrassam bulamadim, senin verecegin cevaba gore gerekirse siparis verecegim.

Saygilar.
    Hocam bugün Ankara'ya ulaşmış ama ne zaman elime geçer bilmiyorum .Tam 40 gün oldu bugün.
  • Büyük şehirlerde oturanlar için açıkçası FM Transmitter tavsiye etmiyorum....

3.5luk normal kablo ile FM Transmitter'in yaptığı herşeyi zatenyapabiliyorsunuz. Boş istasyon falan aramakla uğraşmıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboi

Büyük şehirlerde oturanlar için açıkçası FM Transmitter tavsiye etmiyorum....

3.5luk normal kablo ile FM Transmitter'in yaptığı herşeyi zatenyapabiliyorsunuz. Boş istasyon falan aramakla uğraşmıyorsunuz.

Arkadaş doğru söylüyor boşuna uğraşmayın hele istanbulda boş istasyon yok benim elimde kaldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

quote:

Orijinalden alıntı: oldboi

Büyük şehirlerde oturanlar için açıkçası FM Transmitter tavsiye etmiyorum....

Arkadaş doğru söylüyor boşuna uğraşmayın hele istanbulda boş istasyon yok benim elimde kaldı

İstanbul'u bilmem ama Ankara'da ben randımanlı olarak kullanabiliyorum. Hiç bir sorun yaşamadım bu zamana kadar.
  • oldboi kullanıcısına yanıt
    Ustad benim teypte aux girisi yok. Mecburen cakmak girisi kullanarak cozmek durumundayim.
    Baska bir yol tavsiyeniz varsa minnet duyarim.
    Zira aracimin teyp kismi butunlesik. Lexus jeep. Panel cok buyuk, teyp falan takma sansim yok cunku.
  • AUX girişi yoksa ne önerebilirim bilmiyorum? Ancak ben de bir hevesle almıştım, sonra arabada şarj cihazı olarak kullanmaya başladım. İstanbul'da boş istasyon yok, İstanbul'da kullanacaksanız sakın almayın, kullanamazsınız.
  • oldboi kullanıcısına yanıt
    Kazakistanda kullanacagim :)
    Saolasin bu arada bilgi icin..
    Dostum ürün elime geçti 2 gün önce. Denedim Ankara'da. Boş istasyon bulmak büyükşehirlerde zor ama Ankara'da buldum. Cihazı camda antene yakın biyere yapıştırınca hiç sıkıntı yok istasyon tamamen boş olmamasına rağmen. Ayrıca gelen aramayı da hoparlörlere veriyor eller serbest konuşma imkanı sağlıyor. Benim aracım fiorino olduğu için çakmak girişi cama uzak kalıyor o yüzden kablosu yetişmedi,ancak aracın göğsünde olan çakmak çıkışları için gayet ideal. ben birde çakmaklık uzatıcı almak durumundayım. Kabloya ek yapabilirim ama ucu adaptör girişi gibi olduğundan belki sistem biraz farklıdır araştıracağım biraz. Bunların dışında bir de usb girşi bulunuyor cihaz üzerinde. Kullanma klavuzunda diğer cihazların şarjı için kullanabileceği yazıyor ancak denemedim henüz. Belki usbden de müzik çalabiliyordur. Telefonu çizmez,zarar vermez. tutucu kısmı güzel bi süngerle kaplanmış. telefon takılıyken elimden düşürdüm telefona da tutucuya da bişey olmadı.
    Iphone5,5S için yapılmış orjinalinde ancak ben bi çeviri aldım 2$'a 30pin girişli cihazlarda da kullanabiliyorum sıkıntısız.
    Son sözüm ben tavsiye ederim alacaklara. Ancak en nihayetinde çin malı ne kadar dayanacak bilemiyorum. Ama beklediğimden de kaliteli çıktı.

Hayırlı günler.

• kralnigde K kullanıcısına yanıt
    Dostum bilgilendirmen icin cok tesekkur ederim.
    Gecen benzer bir alet buldum, Iphone 5 icin oldugunu 5S te calismayacagini soyledi.
    Sendeki alet umarim 5S icin calisiyordur.
    Bu arada urunun eline ulasmasi ana ne kadara maloldu. (Gumruk vs masraflari ile)

Hayirli gunler dilerim...
    maliyeti 20 $ hocam ayrıca bir ücret ödemiyosun gümrük kargo vs.
    ben çalışmamasına anlam veremedim çünkü transmitter telefondaki sesi kulaklık çıkışından alıyor. Standart kulaklık çıkışı yani çalışmaması bana mantıksız geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.