Şimdi Ara

★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
4
Favori
63.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: savrotin

beyler yurtdısından kac adet sokabılıyoruz.arkadasıma falanda alıcam 3 adet soksam çökerlermi ?

Tamamen şans işi, çevirdiklerinde bavulunda bulurlarsa yamuk yapma şansları yüksek, çevrilmezsen istersen içinde 5 tane olsun hikaye.

Ben olsam max 2 tane alırım. 1'i zaten benim, diğerini eşime aldım derim
  • kur artışından beri bilkomda her çeşidi mevcut bu aralar
  • 1272 16 wifi
    1569 32 wifi
    1824 32 wifi

1609 16 3g
    1907 32 3g
    2162 64 3g model fiyatları su an teknosada.. düşünen varsa pm atsın. dolar kuru çok garip ya..
  • ipad 2 wifi 3g 64 gb istiyorum en uygun nerden bulabilirim? baya olmus yazalı 1 hafta içinde alacağım...
  • Comex'in 4.3.3 jb cikartma haftasinda iyiki hemen kapmisim, hem jb ve shsh kaydimi hemde 1970tl x10 taksite alma imkani buldum. Darisi ucuza almak isteyenlerin basina
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdii2307

1272 16 wifi
    1569 32 wifi
    1824 32 wifi

1609 16 3g
    1907 32 3g
    2162 64 3g model fiyatları su an teknosada.. düşünen varsa pm atsın. dolar kuru çok garip ya..

allah allah cidden kurlar fazla yükselmiş yada adamlar pahalılaştırmışlar

2 ay önce 16 gb wifi 1117 liraya aldım + orjinal deri kılıfı vs vs derken 1200 liraya geldi
  • tüh ya tam da bnm alacağım vakit
    bari en uygununu alayım
    yardım pls
  • 16gb wifi + 3g 1583 tl. Sizce uygun mudur? 2 ay taksit erteleme ile 10 taksit. Yada direk 12 ay vadesiz taksit. Daha ucuza bulunur mu bursa da?
  • Adana optimum media market te ipad 2 16gb wifi + 3g bulunmakta 1600 tl :)

Ellerinde bayagi vardi
  • Arkadaşlar, bende 4.3.3 JB'li shsh kaydı alınmış, bilkom garantili, sıfırdan farksız siyah ipad 2 64Gb wifi var. Satmayı düşünüyorum, ilgilenen varsa pm atabilir. Aldığım günden beri ekran koruyucu film ve kılıfla kullanıyorum. 1.600TL'ye veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat081

Arkadaşlar, bende 4.3.3 JB'li shsh kaydı alınmış, bilkom garantili, sıfırdan farksız siyah ipad 2 64Gb wifi var. Satmayı düşünüyorum, ilgilenen varsa pm atabilir. Aldığım günden beri ekran koruyucu film ve kılıfla kullanıyorum. 1.600TL'ye veririm.

son kaça olur ?
  • arkadaşlar vatan bilgisayarda 16gb + 3g fiyatını bilen var mıdır? cevap için teşekkür ederim...
  • Ben SMS kampanyası ile 1300 tl ye aldım 16gb wifi+3g yi bugun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisijik

Ben SMS kampanyası ile 1300 tl ye aldım 16gb wifi+3g yi bugun

hangi sms kampanyası acaba ? Ve bu kampanyanın aslı,koşulları nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

arkadaşlar vatan bilgisayarda 16gb + 3g fiyatını bilen var mıdır? cevap için teşekkür ederim...

Yok mu bilen arkadaslar? Arayip sorayim bari. Bugun alicam ya vatandan yada ew den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

arkadaşlar vatan bilgisayarda 16gb + 3g fiyatını bilen var mıdır? cevap için teşekkür ederim...

Yok mu bilen arkadaslar? Arayip sorayim bari. Bugun alicam ya vatandan yada ew den.

Bende beyaz 64gb wifi 3g buldum 1700 e acaba alsammi? En basta 16 gb wifi gb alicaktim 1050 tlye. Sonra bu teklif cikti karsima. Kararsiz kaldim acikcasi. Aradaki 650 tl lik farka deger mi acaba ?
  • nerden buldun o fiyata
  • quote:

quote:

SMS olarak şifre yolladılar bana 5 bin tl ye kadar yüzde 25 indirim diye bende iPad aldım çok karlı oldu bana göre ama şifre herkese yollanmıyor ve son gunü 15 Eylül :(
  • quote:

quote:

Normal fiyatı 1600 civarı olması lasim vatanda ew daha uygundur snrm
  • Vatan Computer Gaziosmanpaşa şubesindeyim. İhtiyacı olan arkadaşlara 16 gb wifi+3g beyaz için yardımcı olabilirim. Stok mevcut onun dışında ise 64 gb 32 gb içinde stok çekebiliriz. Şuandaki world card veya nakite fiyatı 1.600 TL. 4 Adet stok mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.