Şimdi Ara

★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
4
Favori
63.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32gb wifi ipad2 mi masaüstü pc almak için satıyorum ilgilenen arkadaşlarım bakabilirler

http://forum.donanimhaber.com/m_52808877/tm.htm
  • arkadaşlar bilkomdan kesinlikle alışveriş yapmayın bir yıl önce bilkomdan macbook aldım aldıktan 6 ay sonra bilgisayarın adaptörü bozuldu ve kapağında çatlaklar oluştu internetten araştırma yaptım ve o modellerin hepsinde aynı sorun varmış ve bilkomun teknik servisi olan artı bilgisayara yolladım bilgisayarı iki günde alt üst kapağını monütörünü ve adaptörünü değiştirip yolladılar aradan 2 ay geçti bilgisayar tekrar şarj olmamaya başladı bilkomun bodrumdaki gümüşelma isimli servisine yolladım bu gün beni servisten aradılar ve bilgisayarımı düşürdüğümü söylediler bilgisayarım tertemizdi kargoya verirken ablamda yanımdaydı daha sonra bilgisayarın fotoğraflarını yolladılar bilgisayarın yanında kocaman bir ezik şarj girişi yanık ,üzerinde çatlaklar ve monütörün ortasından beyaz bir ışık geçiyor bilgisayarın kargosunun böyle ulaştığına dair tutanak tutturmamışlar ve bilgisayarı garanti dışı bıraktılar benden ücret isteniyor kısacası bilgisayarı hallettiler ve bana bu şekilde geri yolluyorlar kesinlikle bilkomdan alış veriş yapmayın gidin amerika garantili alın aynı fiyata iki tane alırsınız ve ürünü haşat edip sizi suçlayıp garantinizi iptal etmezler

• Gold Bilgisayar'ın iPad 2 satışları düşmüş sanırım ürünlerini Limango'da sattırıyor. APPLE iPAD 2 16 GB WIFI + 3G SİYAH 1.549,00 TL (KDV dahil satış fiyatı)

• Ankara dan 16 gb wifi 3g beyaz nerede bulabilirim? Esime evlilik yildonumu hediyesi acele bugun almaliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Ankara dan 16 gb wifi 3g beyaz nerede bulabilirim? Esime evlilik yildonumu hediyesi acele bugun almaliyim

+1

Arkadaşlar ben de Ankarada'yım 16 gig wifi 3g li model alıcam ancak teknosa hariç nerden alabilirim ? Cepa veya Kentpark avm de (yan yana olanlar) neo diye bir yer vardı apple ürünleri satan onlar paralel ithalat mı satıyor ? Yoksa bilkomla falan bir bağlantıları var mı bildiğiniz?
  • turkcell ve vodafone bayiilerinde bolca mevcut, bulamazsanız en son çare oralara bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

turkcell ve vodafone bayiilerinde bolca mevcut, bulamazsanız en son çare oralara bakabilirsiniz.

Hocam peki oralar bilkom garantili oluyor mu? Bilkom yetkili distribütör olduğu için soruyorum. Şimdi turkcell den alsam garanti olayı nasıl oluyor acep?
  • tam olarak ben de bilmiyorum, belki alan arkadaşlar yardımcı olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purepain

quote:

Ankara dan 16 gb wifi 3g beyaz nerede bulabilirim? Esime evlilik yildonumu hediyesi acele bugun almaliyim

+1

Arkadaşlar ben de Ankarada'yım 16 gig wifi 3g li model alıcam ancak teknosa hariç nerden alabilirim ? Cepa veya Kentpark avm de (yan yana olanlar) neo diye bir yer vardı apple ürünleri satan onlar paralel ithalat mı satıyor ? Yoksa bilkomla falan bir bağlantıları var mı bildiğiniz?

Hocam oralar bilkom garantili oluyor tabiki, ben ilk ipad2 yi Oran'daki neo dan almıştım. 16 gb wifi 3g beyaz dışında diğer modeller cepa da ki mağazada var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: purepain

quote:

+1

Hocam oralar bilkom garantili oluyor tabiki, ben ilk ipad2 yi Oran'daki neo dan almıştım. 16 gb wifi 3g beyaz dışında diğer modeller cepa da ki mağazada var...

İyi o zaman cepa ya gidiyim alıyım ben de. Yıl 2011 olmuş hala mağazadan alırken daha güvende hissediyorum nedense Azalarak bitsin artık

• Satışını yaptığımız tüm iPad 2 + 3G ürünlerimiz sıfır, orjinal ambalajında 2 yıl resmi ithalatçı garantisi altındadır.
    Ürünler Turkcell ve Vodafone Kaynaklıdır. Dolayısıyla kaçak, göçek, 2 gün sonra batacak bir paralel ithalat firmasınsan sağlanmamıştır.

fiyatlarımız ;

ipad 2 16GB + 3G (Siyah-Beyaz) : 1550 TL
    iPad 2 32GB + 3G (Siyah-Beyaz) : 1800 TL
    iPad 2 64GB + 3G (Siyah-Beyaz) : 2000 TL

50 TL Fark ile bonus karta 12 taksit ve 4 ay erteleme sağlanmaktadır.

Ürünler adınıza ya da firmanıza faturalı olarak verilecektir. Siz nereye fatura kesmemizi isterseniz oraya keseceğiz. Faturadaki ve cihazın üzerindeki imeiler eşleşmektedir. Kaçak ürün satışımız yoktur.

PM ve cepten ulaşabilirsiniz.

İstanbul içi elden teslimat noktaları : Bakırköy/Taksim/Bostancı/Eminönü

tel: 0532 448 0008

• iPad2'yi Turkcell'den almaya karar verdim ama şu an Kadıköy'de TİM'lerde bulamıyorum.
    Cuma falan gelme ihtimali olduğunu söylediler ama garanti değil.
    Bu konuda stok yardımlaşması olabilir mi acaba?
    Dolanırken gördüğünüz veya satın aldığınız bir yer var mı?
    Kadıköy, Beşiktaş, Taksim, Karaköy, Eminönü civarlarında olsa ne şahane olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stanleykubrick

iPad2'yi Turkcell'den almaya karar verdim ama şu an Kadıköy'de TİM'lerde bulamıyorum.
    Cuma falan gelme ihtimali olduğunu söylediler ama garanti değil.
    Bu konuda stok yardımlaşması olabilir mi acaba?
    Dolanırken gördüğünüz veya satın aldığınız bir yer var mı?
    Kadıköy, Beşiktaş, Taksim, Karaköy, Eminönü civarlarında olsa ne şahane olur :)

altunizade capitol de vardı haftasonu
    hatta dakka başı 1 tane bedava veriyorlardı,ipad de bir oyunu 2 kişi oynuyordu filan, kazanana bedava veriyorlardı
  • cevap için teşekkür ederim.
    bir saat önce kadıköy bahariye TİM'de buldum ve aldım.
  • 64gb 3g+wifi nerede var bilen varmı?
  • Antalya da stok bilgisi isteyen olursa bilgi verebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.