Şimdi Ara

★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
4
Favori
63.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Electroworld'lerde %25 indirim günü bugün.
    Ipad2'ler de bu kapsamda mı fikri olan var mı?
    Normal fiyatı 1399 görünüyor. Bu fiyat üstünden %25 süper olur kanımca.

Var mı Electroworld'ü kontrol edebilecek biri?
  • Merhaba
    İzmir'de kontratsiz düşünürseniz Balçova Darty'de 10 adet stok var (16 GB wifi+3g) 1590 TL worldcard/8 Şubat'tan itibaren odemeli. 8tlye de data hattı ayarlarsanız vodafone'dan oldu bitti:) (ben bugün öyle yaptım çünkü bıktım Vodafone ve Turkcell shoplardaki stok sorunundan) Vatan Balcovada da 32 GB wifi+3g var. media markt Balcova'da 16lik yoktu(sadece teşhirde kalmış) Agora Apex'te de yoktu,Perşembe gelecekmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arzu_atalay

Merhaba
    İzmir'de kontratsiz düşünürseniz Balçova Darty'de 10 adet stok var (16 GB wifi+3g) 1590 TL worldcard/8 Şubat'tan itibaren odemeli. 8tlye de data hattı ayarlarsanız vodafone'dan oldu bitti:) (ben bugün öyle yaptım çünkü bıktım Vodafone ve Turkcell shoplardaki stok sorunundan) Vatan Balcovada da 32 GB wifi+3g var. media markt Balcova'da 16lik yoktu(sadece teşhirde kalmış) Agora Apex'te de yoktu,Perşembe gelecekmiş...

Merhaba
    8 tl ye vodafone dediğiniz cepnet değil mi?
    Kullanıyorsunuz sanırım,
    ipad 2 de hızlı oluyor mu acaba?
  • İzmirde Turkcell şubelerinde 64 gb 3g + wifi modeli bulunmuyordu resmen. Her yeri aradım taradım Balçova Agora Turkcell'de buldum gidip aldım. Sanırım bir tane daha kalmış isteyen varsa sorsun derim.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.