Şimdi Ara

iPAD'imden soğudum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 senedir ipad 3 kullanıyorum. artık cihazı kullanmak hiç zevk vermiyor ne zamanki ios6'yı ilk önce 7'ye sonra 8'e yükselttiysem cihaz sapıttı. ios 8 e hele hiiç alışamadım zaten cihaz kaldırmıyor gibi geliyor.
    ios8 le gelen sorunlar hele wifi sorunu çok can sıkıyor. internette gezinmek işkence wifi sorunu olmasa bile sayfalar 2 saattemi açılır her seferinde ultra yavaş.

ipad air 2 kullanmadığım için;
    merak ettiğim ios6= ipad 3-4 seriliğimi yoksa ios8=ipad air2 seriliğimi?
    Bende biliyorum ipad airin bilmem kaç daha güçlü performans olduğunu ama kullanıma sıra gelince aynı oranda rahat mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enjektör -- 8 Ocak 2015; 2:22:14 >

• ipad air 2 alın bi kaç ay bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle konuları gördükçe üzülüyorum işte. Ya arkadaşlar inanmayın bu "son sürüm daha iyi"cilere artık. Prim vermeyin böyle tiplere. Herhangi eski iDevice ürününüz varsa güncellemeyin. Siz pişman oluyorsunuz bakın. Önerenler kendilerini kandırıyorlar. O kadar para kıyıp aldıkları cihazların yavaşlamasına, pilinin zayıflamasına katlanamadıkları için güncelledikten sonra kendilerini "daha iyi oldu, daha güzel çalışıyor, eski sürümde uygulama desteği yok" gibi saçma hede hödölerle avutmaya çalışıyorlar ve size de güncellemeyi öneriyorlar. Kanmayın. Yapmayın, etmeyin.
    Cihazlarınızı iOS 7 veya iOS 8'e güncellemeyin.

@Enjektör hocam sana sadece geçmiş olsun denilebilir. Bildiğin gibi güncellemelerin geri dönüşü olmuyor, imzalar kapalı. Senin için acı bir tecrübe oldu. Cihazını hala güncellememiş olan şanslı kitleye de ibret oldu.

• Bugüne kadar tablet olarak ipad kullandım,

ilk tabletim olan ve üvey evlat muamelesi gören ipad 3 / ios 5'ten aldığım deneyimi hiçbir zaman alamadım.
    sonra ipad mini kullandım, performans sıkıntıları vardı.
    herhalde eski donanım ve ram az diye düşündüm air aldım. buda ios7 ile maalesef akmıyor ios8'e yükseltmedim

air 2'yide çok beğenmedim bende öylece bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

3 senedir ipad 3 kullanıyorum. artık cihazı kullanmak hiç zevk vermiyor ne zamanki ios6'yı ilk önce 7'ye sonra 8'e yükselttiysem cihaz sapıttı. ios 8 e hele hiiç alışamadım zaten cihaz kaldırmıyor gibi geliyor.
    ios8 le gelen sorunlar hele wifi sorunu çok can sıkıyor. internette gezinmek işkence wifi sorunu olmasa bile sayfalar 2 saattemi açılır her seferinde ultra yavaş.

ipad air 2 kullanmadığım için;
    merak ettiğim ios6= ipad 3-4 seriliğimi yoksa ios8=ipad air2 seriliğimi?
    Bende biliyorum ipad airin bilmem kaç daha güçlü performans olduğunu ama kullanıma sıra gelince aynı oranda rahat mı?

Ipad leri alayini kullandim air en sondu dedigin gibi bi seyler ters gitmekte ben yerinizde olsam samsung t800 s serisi bir incelerdim ben airi sattim ve bu tableti aldim ekran air dan cok iyi gayet akici birde sunu farketim artik android marketin tablet kismi da cok gelismis sana tavsiyem ama sadece t800 i incele baska tablet android bakma digerleri ipadi aratir cok incelemeler ve tavsiye uzerine aldim muthis zevkli bir tablet ve ben bunu 3 yildir ipad kullanan bir kisi olarak soyluyorum ipad 2-3 mini1 mini2 ve air kulandim bu 3 yilda siz hesap edin artik en keyif aldigim tablet bu son kullandigim hemde incecik:)

• hocam yapacak bişey yok
    ios 8.2 bekleyin
    ipad 2 ve mini 2 krşılaştırdım
    ipad 2 gayet akıcı gayet güzel
    ios 8.2 ile düzelirse devam edin derim boş yere 2.000 verip aynı kaliteyi yaşamak insanı üzer

• 7.1.2 deyim safari bazen kapanıyor onun harici sorunum yok bunada sükür

İpad Air

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad 2 kullanıyorum, donanımsal ve yazılımsal olarak hatalı çalışan hiçbir şey yok.. WIFI problemimde yok.. 8.1.2 kullanıyorum, Safari'de yazı yazarken, yeni pencere açarken falan arada sırada hafif kasılmalar oluyor ister istemez ama onun dışında hiçbir sorunum yok.. Ya abartıyorsunuz ya da cihazınızda sorun var..

Bende sürekli şikayet edenlere inanmıyorum..

• Bende iPad 3 kullanıyorum konuyu açan arkadaşa katılıyorum. Sorun yok abartıyorsunuz diyenlere de katılmıyorum, çok genişler demek o konuda farketmiyorlar. iOS 6'daki serilik yok iPad 3'te. iOS 7.1.2 yine kötünün iyisiydi ama iOS 8 ile battı tamamen çöp oldu alet herşeyi kasılarak açılıyor. iPad Air 2'yi birkaç yerde gördüm denedim bence seri yeterince, ama bu sene almayı düşünmüyorum. Seneye yeni iPad modellerinde değiştireceğim bende iPad'imi ve 1 sürümden fazla güncellemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 8 Ocak 2015; 13:33:10 >
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Evet haklisiniz bende onermezdim iphone4-4s kullananlara ios6dan yukari cikmayin diye ama bende güncellemek mecburiyetinde kaldim çünkü aktif olarak yurtdisiyla facetime kullaniyoruz. ios6 ile ios8 arasi facetime yapilmiyor.diğer tango skype kullandik ama facetime yerini tutmuyor.

• Ben new ipad ' i , ios7 yüklediğim gün sattım . Apple ' ın tüketiciye en büyük kazığıdır o seri .

• ipad 3 üm vardı ios7 de bayaa seriydi. İos 8 e geçince bi gariplikler oldu bişeyler oldu cihaz öldü bildiğiniz.. Bi de güncellerken çok maharetliyim cihaz tedeklenmeden resetlendi bütün bilgilerim kayboldu en çok da plants vs zombies 2 de en son yere gelmiştim o gitti ona üzüldüm. Sonra satıp mini 2 almaya karar veddim ve yaptım. 16 gb. İnternette gezinmek dizi izlemek vs vs. İçin çok güzel bilgisayardan sadece bilgisayarda yapılabilen işleri hallediyorum artık. İos 8 bu arada.

• Bende de ipad3 var, aynı şekilde ios8 e geçince cihazda yavaşlama ve takılmalar oldu. Ios 7 de gayet akıcı çalışıyordu. Air2'ye geçmeyi düşünüyorum.

• Bende de ipad 3 var fakat ios 6 da kullanıyorum çok memnunum.

• OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    4. nesil ipod touch'ım var zaten belleki 256mb hiç bir uygulamaya yetmiyor ios 5'te kullanıyorum performansı anca yetiyor.
    iphone 4'üm de var onu da ios7'ye güncellemedim yavaşlayacağından. ben memnunum telefonu aldığım haliyle kullanmak zaten yetiyor, yeni işletim versiyonu sistemlerinde de yeni özelliklerler yerine genelde görüntü değişiklikleri geldi hep.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    İşte bu gerçeği anlatamıyoruz insanlara.
  • Ipadi son surum yaptigimdan beri internette yavaslama var

• 3. Nesil iPad kullanıyorum iOS 8.1.2 ile ve hiçbir sorunum yok. Yaşına göre tabi ki yeni cihazlar kadar hızlı değil ama cihazım kullanılamayacak diyenlere de inanmıyorum ben. Cihaz hala düzgün çalışıyor ve pil ömrü hala eskisi gibi. Evde birde iPad 2 var, o bile iOS 8.1.2 ile düzgün çalışan bir cihaz ama Safari'de çok fazla sekme açarsanız işler değişiyor fakat onun haricinde o da sorunsuz bir cihaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.